AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks | Estonian.lamareschale.org

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

AsiaCoin, kauplevad AC, on hiljuti altcoindesigned Aasia turule. See algas 16. Aprillist on hübriid Proof of Work / Tõend Kaalul mündi. Praegu ta tegutseb POW, kuid täna on see üleminekuid POS, lisandub Peercoin, Reddcoin ja teised. See muudab täna nii hea kui iga muu aeg üle vaadata selle uue mündi.

Mining peatub AsiaCoin Lülitab POS

Scrypt ASIC siin ja tänu GAW kaevurite, KNC kaevurite ja käputäis nende konkurendid, masinad on üleujutuste Scrypt võrkudes. Sarnaselt Bitcoin pilv kaevandamise, Scrypt pilv kaevandamise teeb lihtsamaks ja lihtsamaks täiesti uputama väike Scrypt cryptocurrency võrkudes.

Kuigi teiste valuutade on soov minna mitu algoritme ASIC resistentsus kas töötab samaaegselt, nagu Myriadcoin või segada kokku üheks keeruline algoritm, nagu Darkcoinand see X11 algoritm, AsiaCoin läheb vastupidises suunas. Tänane lüliti puhul oodatakse hinnatõusu kui multipools mis on olnud miningAsiaCoin ei ole enam võimalik teha ning seetõttu peaksime nägema vähendamise dumping. BlackCoinexperiment on näidanud, kuidas multipooling võib olla tõhus neelavad kõikumised pump ja dump stsenaariumi ja AsiaCoin järgmiselt see juhtima.

Need vaadates mündi täna hindame rohkem kui lihtsalt hind. Paljud isehakanud-investorid on püütud anda võimalikud tagasilöögid pre-kaevandatakse mündi, kuid null premine, AsiaCoin ei olnud sellist probleemi. Nr IPO taglase või jigging siin.
Tõend Kaalul pakutakse esialgu pilkupüüdev määr 100% esimesel aastal. Pärast seda langeb 2%, seega on reaalne kasu varakult. Veelgi hämmastavam on praegu saadaval umbes kümme erinevat vahetust, sealhulgas Cryptsy, MintPal ja Poloniex. See tugev, esialgne kinnitus vahetused võib pidada väga positiivseks, eriti arvestades vanust mündi. Oleme jälginud paljud teised altcoins lobitööd pikk ja raske kanda vahetust, nii, et ühed vahetused on pardal on märk head tuge.

Kas AsiaCoin vältida probleeme Külgvaates Bitcoin ja muud Altcoins?

Aga minevikus esimesel aastal? Kas AsiaCoin on rohkem kui lihtsalt teise oportunistlikud, piirkonna-spetsiifilisi variant on sõltuv see ületada probleeme Bitcoinin turul. Keelustamine / ei keelamine quantum voo seisund Bitcoin Aasias on loonud volatiilsuse ja AsiaCoin ainult vältida seda praegu sõidavad all radar. Tänu kauplemise volumeof umbes 300 BTC päevas kogu vahetuse, mis ei pruugi olla nii palju kauem.

Lisaks samas kui teised uued mündid on innovaatilise käsitledes probleeme tehniline tase, AsiaCoin üritab lahendada piirkondlik küsimus, andmata midagi, mis tundub eriti uute või nišš, et sellel turul. Kuigi arendajad on pannud paika väga kaitsemeetmed hindade lühiajalist manipuleerimise probleeme digitaalse valuutade Aasias jäävad keerulisi poliitika ja kultuuri.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Ei saa reguleerida nagu Internet

Post Bitcoin

Mis on 51% rünnaku - lihtsustatud bitcoini õpetus

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud