Vaba ligipääs meie veebi jaoks teenivad raha Bitcoini kursusega, mis on mõeldud haarangutele | Estonian.lamareschale.org

Vaba ligipääs meie veebi jaoks teenivad raha Bitcoini kursusega, mis on mõeldud haarangutele

Vaba ligipääs meie veebi jaoks teenivad raha Bitcoini kursusega, mis on mõeldud haarangutele

Mitte liiga kaua aega tagasi me välja meie uhiuue "teha raha Bitcoin" video muidugi. Kuna iga kuu me tavaliselt hoidke give me arvasime, et see kuu oleks parim anda välja 2 tasuta pääsmeid sama muidugi.

See kursus õpetab teile kõik, mida pead teadma, kuidas kopeerida 99Bitcoins edu ja teha raha Bitcoins. See koosneb peaaegu 15 tundi videot, viktoriinid ja ülesandeid, veendumaks, et saada kõige sellest välja. See jaehind väärtus on $ 99, kuid saad seda läbi meie give tasuta!

Kui sa tahadSõbralik meelelahutus Bitcoin Influencer PollHei poisid ja Gals!

Tuletame meelde, et me küsime teilt lugejad meile, kes said sa kaasatud Bitcoin.

Kes oli see, et lõpuks mõjutas teil kontrollida ja kaevama kogu selle Bitcoin asi niikuinii?

Saime mitmesuguseid vastuseid ja oleks tore lisada sinu mix nii hääletada allpool.

Me featuring tükk, kui see küsitlus on lõpetatud ja rääkinud inimesed, kes olid suurimad mõjutajad.

[Polldaddy küsitlus = 8169315]

Gartman: vältige bitcoini buumit - CNBCKuidas saab osta maja, kuidas saab osta auto, kuidas saab osta Starbucks koos Bitcoin kui hind läheb kõikuda oluliselt, sest see on. See tundub mulle nagu... Väga palju. Võite võtta graafiku Bitcoin ja rakendada seda vastu tulbisibula maania 15. Sajandi ja mustrid välja täpselt sama.

Me käime ühel päeval, seal on mõned riistvara või tarkvara probleem, kus ei toimu võimalus kaubelda ja [...] 1% [oma portfelli] on ilmselt [...] liiga kõrge niipalju kui mina olen mures enda Bitcoin. See on Punter unistus. Annan neile laenu eest. See on midagi, ma absoluutselt jääda alates, eemale jäänud

Kiidukõne tehtud: Dennis Gartman

Allikas (alates 03:30)


Greenspan võrdleb bükotiini Colonial Americai vääringuga, mis lõpuks muutub väärtusetuksEndine Föderaalreservi esimees Alan Greenspan ütles CNBC kolmapäeval, et Bitcoin meenutab talle valuuta jooksul väljaantud Ameerika koloniaalne minevik, et lõpuks osutus väärtusetu.

"Inimesed ostavad igasuguseid asju, mis ei ole midagi väärt," Greenspan ütles. "Inimesed mängida kasiinodes kui koefitsiendid on nende vastu. Ta ei ole kunagi peatunud kedagi."

Kiidukõne tehtud byAlan Greenspan


Häkkerid Avaldatud Proof Mt.Gox tegevjuht Varastatud kliendid Bitcoinid EI neid!Anonymous häkkerite täna avaldatud, mida nad väitsid on tõend, et Mt.Gox ja selle tegevjuht Mark Karpeles varastas klientide bitcoins ja teeme kõik endast oleneva, et katta see üles, sealhulgas taotluse esitamise bankruptcylast kuus! Suur fail suur andmed dump laaditi täna on Reddit arvutustabeli sisaldavad Mt. GOX klientide kontod kasutajate saldod ikka veel oma kontosid. Tõendid kontodel saldod neist provotseerida ametnikud ja Mt. GOX endise klientidele küsimusele, kas mündid olid tõesti varastatud rahva Mt. GOX väitis.

Siin on tekst post (ma avamisel ettevaatlik selle töö):

*** Salvesta see POST, peegel failid, postita, jagada ja hoida andmete avaldamisel ***

Kõigepealt see ei ole Mark Karpeles. Persse, et lits-titted värdjas.
[] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] []

Arv pöörata tähelepanu siin on 951,116.21905382. See tasakaal on vastuolus Mt.Gox väitsid oma pankroti paberid, et häkkerid pääses 850,000 bitcoins; kogu oma tasakaalu. Häkkerid ka sattus rakenduse Mt.Gox administraatorit juhtimiseks kasutatakse ülekannete ja avaldatud tõendeid ülekannetele EI häkkerid kuid Mt.Gox on administraatoritel.

WOW, kui kõik see on tõsi; inimesed on Mt.Gox on palju selgitatakse teha!

Mida sa arvad? Kas see on lubatud relva?

[Allikas: techcrunch]


Tere, münt tule!Minu nimi on Christina ja ma olen uus siin Müntide Fire!

Mul oli minu esimene posthere kohapeal 29. Juuni kohta spekulatsioone ümber USMS Bitcoin oksjon ja algselt kavatse teha teisele ametikohale kehtestada ennast kogukonna esmaspäeval, kuid kõik jätkuva katvus USMS Oksjon notificationssort kohta sain nii,.

Kui ma esimest korda otsustas tahtsin kirjutada cryptocurrency olin kindel, kust ma läheks, kus ma hakkaks ja ma leidsin ühe postituse reddit küsib toetajad saidile. Paar nädalat hiljem ja siin me oleme!

Ma ei ole professionaalne ajakirjanik. Ma ei pretendeeri. Ma olen lihtsalt inimene, kes kirjutab, mida ma näha ja mõnikord, et tulevad kujul reklaamtrükised.

Mike tundub olevat kõige breaking news ja ülevaated hõlmasid koos Brendon seega on minu lootus, et saan tuua suure toimetuse sisu saidile.

Ma olen põnevil, et olla siin ja ei saa oodata, et avaldada paar tükki, et olen töötanud!


Siin saate tasuta Bitcoin T-särki saada!Man see on olnud mõnda aega, kuna me tegime give. Nii et täna ma tahan anda teile võimaluse võita Bitcoin T-särk täiesti tasuta.

Need Bitcoin T-särgid on valmistatud firma nimega "All Things BTC" ja nad põhimõtteliselt pakkuda erinevaid "krüpto noos". Nende T-särk on toodetud American Apparel. Kui tead midagi American Apparel, tead, et nad on ühed parima kvaliteediga kolmikud maailmas, väga mugav ja kauakestev.

Siin on vaid üks näide paljudest kujundused leiad veebilehelt:

Seega, kui soovite võiduvõimalust üks neist jahtuda T-särgid tasuta, siin on, mida sa pead tegema:

Just jätnud kommentaari kommentaaris allpool meile kui sa olid luua Bitcoin T-särk, mida soovite panna see?

Siis noppida 5 parimad vastused ja võimaldab teil valida ükskõik T-särk soovite kõigest BTC täiesti tasuta (üle 30 vingem võimalik!).

Nii kuulame seda - mis su T-särk idee?

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitlanders: Bitcoin vastab sotsiaalmeediale

Post Bitcoin

Google, Yahoo Lisa Bitcoin Hinnad Financial Index!

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin? Lihtne (kuid põhjalik) seletus

Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni

Post Bitcoin

Mis on 51% rünnaku - lihtsustatud bitcoini õpetus

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 14.-20. September 2014

Post Bitcoin

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)

Post Bitcoin

Google Just Hoiatus 99Satoshis (Bitcoin Faucet Update)

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid