2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech | Estonian.lamareschale.org

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

On ilmne, et kui praegu Bitcoin pole tavaliselt kasutatakse tehingute (välja arvatud ebaseadusliku tegevuse) ja see on väga ebatõenäoline, et see muutub lähitulevikus. Mis meil on jäänud on poe-of-väärtus mehhanism, mis mõned väidavad, on sarnane kuld, kuid mitte parem kuidagi, vanuses ETF, kui kulla kaubeldakse digitaalselt.

Inimesed, kes ostavad Bitcoin nendel päevadel peamiselt spekuleerida, uskudes, et cryptocurrencies on uus ja lihtne viis rikkaks. Aga mingil hetkel, hind peatub läheb üles ja siis inimesed ummikus "valuuta", mis on null kasutamiseks.

Kiidukõne tehtud byAmit Karp4 sammu, et hoida oma bikiine ohutuKasutage neid 4 sammu, et vältida varguse ja hoida oma Bitcoins ohutu.

Samm 1 - Vali tugev parooli Bitcoin rahakott

Paljud inimesed satuvad harjumus valida sama salasõna kõikide oma kontodelt. See paneb oma Bitcoins ohus. Vali tugev parooli Bitcoin rahakott. Võite kasutada tarkvara nagu 1Password või Roboform luua ja salvestada oma paroole teile - see kuidas sa kunagi kasutada sama parooli kaks korda kunagi.

Etapp 2 - Kasutage 2 teguri autentimise

Enim online Bitcoin rahakotid anda võimalus 2 teguri autentimise protsess. See tähendab, et iga kord, kui sisse logida nõutakse teilt autentida ennast täiendav samm peale parooli. Enamiku ajast see olla kinnitamiseks saadetud sõnum telefoni. Kuigi see võib tunduda tülikas korda, kasutades 2 teguri autentimise vähendab varguse drastiliselt.

Samm 3 - Backup oma Bitcoin rahakott

Varukoopia walletcan teid kaitsta arvuti rikked ja paljud inimese vigu. Samuti võib võimaldab teil taastada oma rahakoti pärast oma mobiiltelefoni või arvuti varastati, kui te hoida oma rahakoti krüpteeritud.

Etapp 4 - Kasutage külmsäilituses suurtes kogustes Bitcoins

Kui teie rahakoti salvestab palju Bitcoins veenduge, et hoida seda, mida tuntakse külmhoone. Külmsäilitus tähendab, et teie rahakott ei ole kohal veebis või mis tahes muus arvutis. Näiteks külmsäilituseks võiks olla paber rahakott või mälupulk, mis on oma privaatvõti krüpteeritud ta.


Võida 40 € Bitcoinis. Ledger Wallet Nano Duo väljaanneUpdate: See give on lõppenud ja võitja on Rendy Marandhika alates Cianjur, Indoneesia. Rendy otsustas nõustuda 40 € Bitcoins (link tehing). Tänan teid kõiki osalevate ja liitu meiega järgmisel kuul teises give.

Aprilli Give see tee ja sellel kuul anname ära Ledger Rahakott Nano "Duo Edition". Neile teist, kes ei tea, mida Ledger on, see on riistvara rahakott, mis võimaldab teil ohutult talletada sa Bitcoins ta. Hiljuti läbi siin.

Isegi kui sa oma Ledgerwallet saate siiski siseneda kuna võitja saab valis vahel saada tegelik Ledger rahakott või 40 € Bitcoin.

Võistlus on päris otse edasi:

  1. Vastus on lihtne küsimus tõestada, sa oled inimene
  2. Sisesta oma e-posti aadressile tellida 99Bitcoins
  3. Kliki lingile kinnituse e saadame teile
  4. Sa oled!

Pea meeles, et kui sisestada oma e-sa tegelikult tellides 99Bitcoins meililist - see tähendab, et te saada blogi värskendusi umbes kaks korda nädalas. Me peaaegu kunagi saata reklaami värk ning te saate tellimusest igal ajal, nii et valik on sinu.

Pärast sisenemist kontrollige oma postkasti juhiseid.

Kui sa ei leia meie e-posti kontrollige rämpsposti kausta, kuna see võib kogemata sinna saabunud. Kui te kasutate Gmaili veenduda, et lohistada e-kiri "Primary" tab, kui ta kukkus "Kampaaniad" tab "- nii et sa ei laseks, kui me saadame teile e-kirja, et olete võitnud (üks mineviku võitjad ei saanud auhinna, sest ta ei vastanud meie võitnud e).

Pea meeles -Kui sa võidad, siis emailyouat sellele aadressile kui me ei kuule sinust eemale 48 tunni jooksul me liikuda edasi järgmisele inimesele kooskõlas.


5 kuldreeglid, mida järgida, kui ostate bitcoineidJärgige neid 5 kuldne vältida pettuse ostes Bitcoins.

Reegel # 1 - Kontrollige usaldusväärsust oma Bitcoin müüja.

Ostes individuaalne kinnitada oma maine vaadates nende kaupleja profiili kui see on saadaval. Küsi Facebook, LinkedIn või muu suhtlusvõrgustiku et teha kindlaks, seal on tegelik isik taga ekraanil. Nagu rusikareegel kunagi osta Bitcoins keegi, kes ei saa aru nende usaldusväärsust.

Kui sa osta seal börsil, kontrollige vahetamist nimi ja sõna "kommentaarid". Otsid kommentaare vahetamist ja isegi üksikisikute Bitcointalk foorum saada väärtuslikku teavet ka.

Reegel # 2 - Dokumentide kõike

Kuna Bitcoin on mõnevõrra jälitamatu nagu raha, pettuse see raske tõestada konkreetsed väited. Veenduge dokumenteerida oma suhtlemist müüja viisil, mis on lihtne esitada vajadusel hiljem.

Reegel # 3 - Oodake 1 kinnituse enne üleandmist raha

Väikeste ja keskmise tehingu on soovitatav oodata vähemalt 1 kinnituse enne esitamist oma makse. Suuremate tehingute ootama vähemalt 6 kinnitused.

Reegel # 4 - Kasutage deponeerimine, kui vaja

Kui läbi suurte tehingute üksikisikute kasutada Bitcoin deponeerimine teenust kinni hoida oma raha kuni kuvatakse vajalik kogus kinnitused. Nii oma raha on vahi usaldusväärne 3. Osapoole kuni kuvatakse Bitcoins.

Reegel # 5 - ära jäta kunagi raha vahetamine

Kui sa osta Bitcoins seal börsil veenduda, et liikuda oma Bitcoin oma era Bitcoin rahakott hetkel sa neid. Ärge kunagi jätke Bitcoins sees vahetada, võib see põhjustada kaotada oma Bitcoins varguse tõttu või pettuse.

Seotud uudised


Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

Bitcoin ajakirjanikud # 2: tahtluse mõju bitcoini omandi eetikale

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Bitcoin Ei saa reguleerida nagu Internet

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 14.-20. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul