Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes | Estonian.lamareschale.org

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Kahjuks jaoks Bitcoin entusiastid, päeval Bitcoin asendab riikide valuutade kunagi. Big valitsused on õigus purustada Bitcoin enne Bitcoin purustab neid.

Ikka, digitaalse valuuta ei kao. Tehnoloogia on liiga võimas, et kontrollida suur valitsus. Bitcoin naaseb tagasi oma vana roll: laekuva valuuta tech Savvy harrastajatele.

Kiidukõne tehtud: Panos MourdoukoutasMiljardärinvestor Howard Marks ütleb, et krüptokursused ei ole reaalsed - Business InsiderHoward Marks, miljardär investor ja asutaja Oaktree Capital Management on veendunud, umbes tema seisukohta cryptocurrencies nagu Bitcoin, eeter ja teised: "Nad ei ole reaalne."

"Mõned inimesed on innukad spekuleerida digitaalse valuuta kasumit," kirjutab ta. "Teised soovivad panna veidi raha nende to-date-tulus nähtusi, mitte oht jääda ilma. Aga nad ei ole reaalne! "

Kiidukõne tehtud: Howard Marks


Sarah Blincoe räägib Bit Drop tasuta bitcoini jaoks 70 000 Dominika elanikkonnastProjektijuht Sarah Blincoe rääkisin Sean umbes "natuke Drop" enneolematuid jõupingutusi levitada tasuta Bitcointo elanikud kogu riigi rahvas. Digitaalne valuuta langeb väikesel saarel Dominica Pi Day (märts 14), 2015 abiga Coinapult (SMS levitamine) ja College Cryptocurrency Network (haridus), teiste hulgas.

Bit Drop
Web:

Http://letthebitdrop.com/

Twitter:

Kontakt:
Anneta: 16J8UAn5wNiCRLYkfkSZsAtWN3SG1VD7tp


Kas Bitcoin on anonüümne? Siin on täielik vastusÜks peamisi funktsioone inimesed tavaliselt viitavad Bitcoin on anonüümsus, kuid Bitcoin täiesti anonüümne? Ühelt poolt, see on täiesti anonüümne. Teiselt poolt on täiesti läbipaistev ja jälgitavad, kuna kõik tehingu recordedin avaliku pearaamatu.

Bitcoin on see, mida soovite nimetatakse pseudonüümi. Saatmine ja vastuvõtmine bitcoins on nagu kirjalikult pseudonüümi all. Bitcoin, oma pseudonüümi on aadress, kuhu saate Bitcoin. Kui aadress on kuidagi seotud oma identiteeti see avatud.

Kuna kõik tehinguid Bitcoin võrgu kajastatakse Blockchain inimesed saavad nüüd teada summa Bitcoins omate selle aadressi, mis käsitleb saatis teile raha ja mis sai raha sinult.

Kui näiteks olete esitanud annetused oma veebilehel konkreetse Bitcoin aadress - see aadress ei ole enam anonüümne.

Nii et mida saate teha, et jääda täiesti anonüümne?

Esiteks on kõige parem kasutada uue Bitcoin aadress iga tehingu kui käitumine. See on hea algus, kuid see ei garanteeri täielikku anonüümsust. See on tingitud asjaolust, et kui kasutate mitut sisendit tehingu ja üks neist sisendite pärineb ohustatud aadress - kõik oma panuse aadressid on nüüd nähtaval.

Meie viimaste juhend: kasutades Bitcoin anonymouslywe üksikasjalikult täpne samme, et säilitada kõrgeima kraadi anonüümsuse.

Paremaks anonüümsus siis tuleks kasutada mitut rahakotis. Uue muudatuse aadress sisestusi saab ka parandada anonüümsust uus aadress luuakse kui sa tagasi muutus maksed olete saatnud. See Objekte toetab Bitcoin Coreclient näiteks.

Täiendav vähem tavaliste meetodite hulka peidus arvuti IP-aadress, kasutades segamise teenuste kaubelda välja oma bitcoins jaoks need erineva ajaloo, kasutades TOR brauser ja internetiga ühendatud kaudu VPN.


Bitcoin: analoogne kuldkullide kullaga - otsin alfat2008 - Pettus algab "püsiv Lisaks konstantse koguse uus mündid on analoogne kulla kaevurid kulutamisest ressursse lisada kuld ringlusse." Satoshi Nakamoto 2008.

Fakt - Bitcoin kaevandamise ei ole sarnasusi kulla või kaevandamise kulla, kuid palju sarnasusi petlik sära loll kuld (raud püriit, keemiline valem (FeS2)).

Pettus jätkub, kasutusele mõiste "Gold 2.0" tugevdada pettuse sarnasus kulda. «Hindamise" Gold 2,0 lülitub pöördumatud kulud oma hind avastus alusel.

Pettus jätkab koos "reaalse maailma" väärtust Bitcoin on tuletada täiesti spekulatiivne kauplemine Bitcoin vahetuste suhtes Hinnamanipulatsiooniga koos kehtestamine futuuride turgudel.

Järgmine samm, SEC heakskiidu Bitcoin ETF, millele järgneb kolmekordne võimendatud ETF ja Bitcoin kava on valmis vallandavad rahalist laastavalt ja nakkus viib GFC 2.0.

Kiidukõne tehtud Robert Honeywill


Bitcoini sularahaautomaadid Near Me - Bitcoin ATMS täielik kaartHiljutise hindade järsk tõus BitcoinI've olnud saada palju küsimusi ostes Bitcoins sularahas. Neile teist, kes ei ole tuttav Bitcoin ATMsit on põhimõtteliselt füüsilise masina, mis võimaldab teil hoiustada fiat raha (st dollar, euro, jne) ja tagasi Bitcoins otse oma Bitcoin rahakott.

Siin lühike näide sellest, kuidas see toimib:

Täna ma tahan näidata teile täielikku nimekirja Bitcoin sularahaautomaadid üle maailma viisakalt CoinATMRadar. Just leida oma asukoht ja näha, kus on lähim asukoht saad Bitcoins. Mõned sularahaautomaadid võimaldab teil ka hoiustada Bitcoins ja võtta välja sularaha. Nii et kui te otsite raha välja oma varajase Bitcoin investeeringud see on ka hea lahendus.

Iga ATM võtab teatud komisjonitasu vahetada ja see varieerub, seega veenduge, et olete teadlik tasud enne alustamist. Kaardil on ka võimaldab teil otsida Altcoin sularahaautomaadid, kui te soovite osta / müüa teistele cryptos.

Kui olete olnud mingeid kogemusi kasutades Bitcoin sularahaautomaadid Ma armastan kuulda seda kommentaari allpool.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine seda väärt?

Post Bitcoin

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatiseeritud Bitcoin Trading Software Bot ülevaade

Post Bitcoin

Bitcoin kui kaubaartikkel: maksustamisluba?

Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

Bitcoin segajad ja Adblockers

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!