Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Seal on kindlasti palju bullishness umbes Bitcoin ja cryptocurrency ja see on nii mullidega üldiselt. Psühholoogia mullid kütustest. Sa lihtsalt muutunud veendunud, et see läheb tööle. Ja seda kõrgem hind läheb, seda rohkem veendunud olete saanud, et sul on õigus. Aga ta ei kavatse alla, sest see läheb tööle. See läheb üles, sest spekulatsioonid....

Mida see taandub on, et Bitcoin ei ole raha... Põhiline kasu Bitcoin - ainus segment ühiskonnas, kus seda kasutatakse midagi muud kui spekulatsioon - on kuritegu....

See on spekulatiivne hullus. Just nüüd, see on mull. See on kultus. Kui olete seda ilmselt vajate rohkem inimesi uskuda, sest hind saab minna ainult üles, kui teised inimesed osta. Selles mõttes on see loomulik Ponzi skeem - palju on lihtsalt ahnus.

Kiidukõne tehtud: Peter SchiffMis on Bitcoin Blocks ja Bitcoin kinnitused?Oletame, et ma saadan sulle 1 Bitcoin. Mõne minuti pärast näete, et see tehing on saanud üks "kinnitus". Mida see tegelikult tähendab?

Plokk ahela on ehitatud välja "plokid". Iga uus plokk on kogum uue unikaalse Bitcoin tehinguid, mis tehti hiljuti. Nii et kui ma eetris võrku, et ma tahan teile saata 1 Bitcoin tehingu läks kinnitamata tehingute kogumi.

Kaevurid sisenenud kinnitamata tehingute kogumi, võttis selle tehingu ja muud taolised, kontrollis nad olid kehtiv (st ma tegelikult on 1 Bitcoin kulutada) ja grupeeritud need blokeerida. Uus plokk on seatud tippu blockchain ja peetakse heaks. Nüüd kaevurite saab liikuda edasi ehitada järgmise ploki peal, et üks.

Iga kord, kui uus plokk on ehitatud see tähendab, et vanemad plokid sai taas kinnitust (sest need on kontrollitud ka protsess). Mida rohkem kinnitused saad, seda raskem on keegi manipuleerida süsteemi ja eemaldada ploki sisaldavad selle tehingu seinast (või blockchain), kuna see on mattunud muud klotsid, mis olid kinnitatud.

On soovitatav oodata vähemalt 6 kinnitused, et 99,9% kindel, et teie tehing ei saa tühistatud - see võtab umbes 1 tund saavutada. Kui olete tegelevad väiksemat summat oled ilmselt OK ootab vaid 1 kinnituse.

Tagurdamine tehingu võtab planeerimine, aega ja vaeva ja palju arvutusvõimsust. Enamik inimesi ilmselt ei lähe läbi kõik selle vaeva väikese rahasumma.


Bitcoin ostjad peaksid olema valmis kaotama kogu oma raha, top UK regulator hoiatab CNBCAndrew Bailey, tegevjuht Financial käitumiseeskirju Authority (FCA), ütles BBC "Newsnight" neljapäeval, "Kui sa tahad investeerida Bitcoin, valmistada kaotada kõik oma raha."

Bailey ütles puudumine toetus valitsuste ja keskpankade maailma populaarseim digitaalse valuuta oli tõendeid, et paigutada raha bictoin ei olnud turvaline investeering.

Kiidukõne tehtud Andrew Bailey


Bitcoini kalkulaator: arvutage praegune turuväärtusMis on Bitcoin kalkulaator? Vaatame lähemalt mõningaid Hienoudet Bitcoin rajatis, alustades mida on Bitcoin kalkulaator ja kuidas kasutada Bitcoin kalkulaatorit. Põhimõtteliselt kaevandamise kalkulaator või võimu calculatoris kasutada jälgida ja arvutada, kui palju Bitcoin oma konkreetse süsteemi saab minu.

Kasutades teavet, nagu praegune hash määr ja praeguse raske seisund, seda kalkulaatorid võimalik täpselt hinnata bitcoins loodud. See sisuliselt vastab küsimusele, mida on Bitcoin kalkulaatorit. Samuti on Bitcoin kasumlikkus kalkulaator, mis aitab arvutada tegelik summa raha süsteem on võimeline tekitama, arvestades samas hetkeseisu Bitcoin vahetuskurss.

See ei ole tõesti raske aru saada, kuidas kasutada Bitcoin calculatorand vähese praktika ja teadmiste protsessi muutub lihtsamaks. Kasutage Bitcoin kalkulaator eespool ja vaata valuuta väärtus Bitcoin. Seni on see põhi kalkulaator saab arvutada USA dollar (USD), Briti nael (GBP) ja Euro (EUR). Töötame lisada rohkem valuutade / riigid.

Bitcoin kalkulaator


Krüptokurssidega on tegemist surmaga lõppenud vigadega, mis tähendab, et nad ei saa kunagi olla tõelised valuutadProbleem, et cryptocurrencies nägu on, et nad ei suuda kahe võtmemõõdikute mis teeb valuuta valuuta, "Donovan ütles. "Valuuta peab olema laialdaselt kasutatud maksevahendina. Cryptocurrencies on kunagi saavutada seda. Periood."

"Saatuslik teema cryptocurrencies on see, et pakkumise neist saab kunagi minema," ütles ta. "On unlimitedupside varustamisel cryptocurrencies."

Kiidukõne tehtud Paul Donovan


Bitcoini igapäevane aruanne: Fidori pank, Ripplei kasutamine, Huobi tõendid reservide kohta jmsHuobi teatas (via reddit

eile), et seda rakendatakse harustandard Tõend Reservid programmi augusti lõpuni, mille Trading / Asset eraldamine kava järgida septembris.

Pärast süüdistusi kogukond tehingute maht Hiina vahetused võiksid tugevalt manipuleerida, Huobi, suuruselt teine ​​vahetus helitugevuse nüüd samme, et tõestada oma reserve.

BitPay exec: Me makstud ESPN meie sponsorlus Bitcoini

Jätkates oma sõnum, et digitaalse valuuta on lihtne kasutada raha ja turvalisem kui krediitkaarti, BitPay asutaja Tony Gallippi panna oma bitcoinwhere tema suu on sel suvel, kui ta maksis ESPN kolledži jalgpalli kaussi mäng sponsorlus Bitcoini.

Saksamaa Fidor pank lõpuks alustada täites rahvusvahelisi pangaülekandeid kaudu Ripple virtuaalne raha protokolli järgmisel nädalal, mistõttu on esimene pank maailmas teha. Kaks ettevõtet esimene teatas koostöös mais, kuid on ilmselt veetis aega, sest töötavad integratsiooni. Pank ka võis kasutades protokolli behind-the-scenes pankadevahelise ülekanded enne läheb elus klientide ülekanded.

See on esimene kord, kui pank tutvustab seotud teenust virtuaalne valuutade avalikkusele. See võib olla suur verstapost cryptocurrency maailmas.

Bitcoin Online Poker Tehingud keeldus Coinbase

Reddit, mängija kontoga hetkel Bitcoin aktsepteeriv pokkeritubade Tihendid klubidega (SWC) teatas, et populaarne Bitcoin vahetada Coinbasehad piiratud juurdepääsuga teenustele oma kodulehel, sest ta oli kasutanud oma Coinbase konto rahastada oma SWC pokkeri kontole.

Tundub Coinbase, kui reguleeritud raha teenus on vaadata võetud meetmed on kasutajad, nii et veenduda nende vastavuses määrustega. Isegi oma kasutaja kokkuleppe punktis 7.2 "ebaseaduslike hasartmängude" vastavalt USA seadustele kuulub Euroopa piiratud tegevusvaldkonnas.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin kui kaubaartikkel: maksustamisluba?

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Economics ja Gavin Andresen

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele

Post Bitcoin

Deflatsioon 1. osa: Bitcoini hinna deflatsiooniline laad

Post Bitcoin

Bitcoin Adoption: edusammude seas 100 populaarsemaid veebisaite

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid

Post Bitcoin

Mis on parim Bitcoini makseprotsessor? Cointi või BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud