Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

See ei ole muutnud majanduse täna. Kuigi mitmeid Bitcoin tehingute kasvab igal aastal, see on midagi lähedal massituru tarbija tehnoloogia, nagu Google või Netflix või isegi PayPal. Bitcoin jääb tülikas kasutada (tüüpiline tehingu võib kuluda kuni 10 minutit) ja hind on väga kõikuv. See on nüüd, et ausalt kohutav valuuta ehitatud peal potentsiaalne muutusi tehnoloogiat.

Kiidukõne tehtud Derek ThompsonBitcoin, eeter ja muud krüptokursused võivad näha lõppu - MarketWatchJärsk Hiina haarangu virtuaalne mündi kapitali kogumine Bitcoin ja muud cryptocurrencies mis põhjustas astuma kas lõpuks alguse krüpteerimisoperatsiooni pool - või veelgi tõenäolisemalt alguses lõpuni....

Ei ole raske tunne. Teisisõnu, cryptocurrencies puudub täpselt peaks piiramatu pea, et spekulandid unistada. Ainus viis me kunagi vaadates nn "sinine taevas" on hinnangu kui maailma valitsused kõik kaotavad oma kollektiivse mõtetes...

Ja kui neile cryptocurrency fännid ja nende liberaal fantaasiad: Kui te arvate bitcoinor Eetris või mis iganes on kuidagi kaugemale valitsuse kontrolli, sest see on nii detsentraliseeritud üle nii palju erinevaid arvuteid, mõtle uuesti. Valitsused ei pruugi sulgeda kõik serverid, kuid nad ei pea. Nad võivad teoreetiliselt keeld inimesed ja ettevõtted nende jurisdiktsiooni all alates ostu, müügi, kauplemise või kellel neid asju. Valitsused saavad teha oma cryptocurrencies mittekonvertaabel millekski kasulik...

Krüptopluginat maania võib jätkata nüüd. Ettevõtjad vaatavad graafikuid näha, kuidas trendid arendada. Aga pikaajalisi investeeringuid lugu tundub teine ​​asi. Riske tõuseb.

Kiidukõne tehtud Brett Arends


Bitcoin Exchange MtGox Shutdown Püsivalt!Auk häkkerid kaevatud ja dumpinguhinnaga MtGox - vanim ja kõige loodud Bitcoin vahetada firma- oli nii sügav, et ettevõte ei suutnud kaevama ise välja. Purustamine uudised tulevad välja täna, et MtGox sulgema oma uksed jäädavalt ja ei ole enam olla Bitcoin vahetada firma!

Vahetuskurss Bitcoin vajus madalaimale hoova MtGox kuna suur ralli Bitcoin ja omanikud Bitcoins nautinud viimase paari kuu jooksul ja ähvardab valamu kogu Bitcoin majandusele. Pärast MtGox sai häkkinud ja häkkerite tehtud ära üle $ 2,7 väärtuses Bitcoins ettevõte saada vastutus, mitte ainult selle omanikud ja kliendid kuid teiste Bitcoin vahetada ettevõtted lobitööd võtta Bitcoin mainstream ja muuta see laialdaselt virtuaalne raha.

MtGox seiskamine ja millest turu avamiseks väiksemate Bitcoin vahetamist kiirendada. Kuid mõned on väga vihane operaatorid MtGox. Kuus peamised Bitcoin vahetamist tegid ühisavalduse distantseerumist MtGox.

"See traagiline rikkumise usalduse kasutajad MtGox oli tingitud ühe ettevõtte tegevust ja ei kajasta vastupanuvõimet või väärtus Bitcoin ja digitaalse valuuta tööstus," vahetust, sealhulgas Coinbase ja BTC Hiina "märge lugeda.

"Nagu iga uue tööstuse, seal on teatud halb osalejaid, tuleb mahtu vähendatud, ja see on, mida me näeme täna."

"Oleme kindlad, siiski, et tugev Bitcoin ettevõtted eesotsas väga pädevad meeskonnad ja toetavad usaldusväärsed investorid, jätkab areneda ja täita lubadus, et Bitcoin pakub tulevane makse Internetis vanus," lisasid nad. "Nad lisasid.

Will MtGox sulgemist ilm lõpuks o Bitcoin ja tappa sõita teha globaalse valuuta alternatiiv? Märkige ära oma arvamuse alla.


Bitcoini vahetuskursi graafik ja raskusastme prognoosimiskaartBitcoin vahetuskursi chartand Bitcoin raskusi ennustus diagrammi. Raskusaste mängib suurt rolli Bitcoin turul. See määrab täpselt, kui raske on uute müntide turule. Kui uus rahasüsteem ilmub see ainult tundub väikestes kogustes. Võttes ennustus chart aitab teil määratleda, kui turg läheb saada uus rahasüsteem ja valmis ostma seda. Vahetuskurss chart andmed koos ennustus andmed aitavad teil otsustada, milline väärtus bitcoins on, kui nad on vabastatud sageli põhineb Raskuaste lahendamiseks võrrandid, mis vabastab et blokeerida.

Kui teil on tegemist valuuta, ükskõik millisel kujul võib kuluda, on oluline, et teil on selge analüütiliselt mõista, mis juhtub. Sa peaksid olema vaimselt valmistunud ette, kui te töötate kui kaupleja või huvitatud abistamisel, sel juhul genereerida natuke metallraha turul. Bitcoin vahetuskursi chartand Bitcoin raskusi hukatusse chart siin loetletud aitab teil mõista, mis toimub turul ning aitab teil jälgida varasemaid andmeid, et aidata ennustada tulevikku liikumist turul. Kõik see on oluline osa Kaasalöömine digitaalse valuuta.

Bitcoin Vahetuskurss Chart & Bitcoin Raskusaste Prediction Chart

[Php sisulõige = 4]

MÄRKUS: Need on live graafikuid!

Andmed / graafiku Bitcoin vahetuskursi diagrammi ja Bitcoin raskusi ennustus chart on oma üldise info ja lugemiseks soovituslikud ainult. Meil on bitcoinvalues.net ei vastuta graafikuid täpsus.

[Chart Allikas: vnbitcoin]

Seotud uudised


Post Bitcoin

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC alamkategooriad

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Post Bitcoin

Google Adsense alternatiivid Post Bitcoin kraan Apokalüpsis