Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Esmaspäeval esimees Prantsusmaa regulaator hukka Bitcoin kui "ohtlik illusioon" ja vahend kurjategijate. "See on võimalus osta ebaseaduslike kaupade, see on viis pesta ebaseaduslike tulu, siis on võimalus töötada ja maksta küberkuritegude ja see on puhas tühi kauba," Robert Ophele esimees Autorite des Marches Rahastajad, ütles Bloomberg televisiooni intervjuu Tokyo. "Kui see oleks valuuta, oleks väga halb."

Kiidukõne tehtud byRobert OpheleMis on vanaema jaoks Bitcoin?Eile esimese virtuaalse Bitcoin expo lõppenud. See oli päris kena idee, kus inimesed üle kogu maailma kokku virtuaalses ruumis ja kuulnud loengud ülevalt Bitcoiners. I osales ka sellel konverentsil ja esines ettekandega umbes Bitcoin algajatele.

Ilu see esitlus on see, et saate anda selle oma vanaema ja ta ilmselt aru, mida Bitcoin on. Nii et siin on minu jutt, julgelt andke seda ümber kes küsib umbes Bitcoin.


Bitcoin Hiinas - esimene Bitcoini ATM, mille on installinud RobocoinBitcon Hiinas

# 8211; Hiina siduma jõupingutusi diskrediteerida Bitcoin või keelata see täiesti lihtsalt võttis tabanud. Las Vegas-põhine online Bitcoin pangandus pakkuja ja ATM tootja taga pikas reas Bitcoin ATMsaround maailma Robocoin paigaldatud esimese Bitcoin ATM Peking Satoshi Plaza täna !. Bitcoin ATM on 1000-ruutmeetrisel. Vastavalt uudislõik välja Robocoin, Hiina Bitcoin kliendid saavad osta ja müüa bitcoins hetkel Bitcoin ATM 27/7 ja 365. Robocoin tegevjuht Jordaania Kelly oli selle sõnumi Bitcoin tarbijad Hiinas:

"Meie Hiina partnerid on läbinud suure töö, et anda Bitcoin harrastajatele ja uustulnukate lihtsaim ja kiireim juurdepääsu Bitcoin kõige vastavuses viisil. Me püüame täita kõik regulatiivsed nõuded ja loodan, et saame jätkata õitseda Hiinas. "

Bitcoin Hiinas - Esimene Bitcoin ATMi Robocoin

Vaadake nimekirja Bitcoin ATM asukohad riikides, USA, linnades. Kui tead mis tahes Bitcoin sularahaautomaadid ole kantud nimekirja, siis kindlasti võtke meiega asukohad, omandi ja tootja andmed ja lisame need nimekirja. Samuti aitab, kui saate saata meile fotosid Bitcoin ATM (s). Oled Hiina? Kas olete kasutanud Bitcoin Hiinas? Kui jah, siis andke meile kuulda!

Allikas: coindesk


Bitcoin Investment 2016: kas see on väärt?Bitcoin Investment 2016

# 8211; Bitcoin on ikka kasvavalt, näiliselt kasvab väärtus iga päev, samuti populaarsust. Fakt on, et kasvava globaliseerumise ja mitmekesisuse majandusliku turgudel, universaalselt kättesaadav valuuta komplekt väärtus nagu Bitcoin on tohutult väärtuslik. See on aluseks tema edu ja põhjus on see siiski tõenäoline smart investeerida Bitcoins.

Bitcoin Investment 2016. Aastal - see on seda väärt?

Mida rohkem levinud valuuta muutub seda suurem on selle väärtus ja suurem osa tal on maailma majanduse turul. Kõik märgid viitavad Bitcoin säilitades selle populaarsus (just vaadata väärtus Satoshi Nakamoto aktsiad; Bitcoin looja, ulatudes $ 700 millionin väärtus) ja vajadus kasulik ja üldlevinud Internetis valuuta ei kao igal ajal kiiresti. Nii on Bitcoin investeeringuid 2016. Aastal worthit? Sa kihla, et see on!

Teine suur osa, mis viitab jätkuvale silmapaistvus Bitcoin on see, et see on võib-olla ainus valuuta, mis võimaldab ühe toimida täiesti anonüümselt. See annab talle kordumatu väärtus, mis ei ole muus valuutas on, ja see peaks ajendama üks investeerida Bitcoins sest see juhib edasi edu. Kui valite, millist toodet investeerida, mida soovite teada, kuidas unikaalne on, niši, et ta kasutab, ja seega on tõenäosus, et vanemad kliendid ikka ja jälle tagasi ja et uuemad hoiab tulemas. Bitcoin investeering on see kõrgeim 2016and ainult soojaks.

Mõlema valdkondades see ikka tundub tark investeerida Bitcoins, kuna nad jäävad ainulaadses olukorras oma turgu ja ei ole just kõige tuntuma kaubamärgiga, kuid paljude ainus äratuntav brändi online, anonüümne valuutas. Kui teil on brändi, mis on nii universaalne ning ilma märkimisväärse konkurentsi, see on, kui sa tead, võiksite investeerida Bitcoins. Lase käia, sõita ja alustada oma Bitcoin investeeringuid 2016.

Osta Bitcoin Online kohalikult või maailma!


Miljardär Richard Branson investeerib Bitcoini makseprotsessorisse BitPay  

Sir Richard Branson, tuntud Briti miljardär ja asutaja Virgin rühm tegeleb praegu Atlanta Bitcoin käivitamisel BitPay. Richard on üks Bitcoin investorswho panna $ 30 miljonit arvesse projekti. Arvatakse, et umbes 70 töökohta lisatud tõttu käivitamisel. Peamised päevakorda taga ettevõtja on arendada tarkvara tööriistu, mis võimaldavad veebikaupmehed koguda nende maksete üle Bitcoin peer-to-peer võrgu.

On 8. Aprillil teatati tehtud Atlanta Business Journalthat BitPay ette tõsta rahastamise mitu vooru. Index Ventures oli esirinnas $ 30 miljonit ringis. Seal oli ka mõned osalemise võimalus teistele Bitcoin investorssuch asutajad Fondi, RRR Ventures, Felicis Ventures ja AME Cloud Ventures. Lisaks Atlanta põhineb riskikapitali firma TTV Capital investeerinud ka ringi. Firma keskendub peamiselt FINTECH ruumi.

Muud Bitcoin Investorid BitPay

BitPay on samuti suudetud saavutada toetus teise kõrgema roller, Sir Li Ka-Shing. Ta on Hong Kong miljardär otsustas liituda nimekiri Bitcoin investoritele. Ajal eelmise aasta lõpus, Horizon ettevõtmised, firma juhtimise eest vastutavate erainvesteeringuid Ka-Shing tehnoloogia, telekommunikatsiooni ja meedia tööstuse, oli osa meeskond, mis investeeritud $ 2,7 miljonit in BitPay.

Bitcoin on digitaalse valuuta. See ei ole väljastanud tahes valitsuse või konkreetse panga. Valuuta kaevandatakse kasutades kiire arvutid. Umbes 12 miljonit bitcoins on praegu ringluses. Kuid arvu bitcoins mida saab potentsiaalselt kaevandatakse umbes 21 miljonit. Digitaalne rahakotid kasutatakse poe bitcoins. Nad võivad kasutada ka osta tooteid või teenuseid üle 20.000 kaupmehed üle maailma.

Virgin Galactic, mis on Richards kaubanduslik Kosmoserännud Company kasutab BitPay hõlbustada maksete Bitcoini. Tegelikult Richard sai teadlikuks BitPay pärast üks esimesi Bitcoin investorid rääkisin temaga umbes võimaldades Bitcoin broneerida Virgin Galactic lennud. Sellest ajast alates kolme lennud on ostetud kasutades Bitcoin.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - mis nad on, kuidas kasutada BTC kaarte

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

Bitcoin segajad ja Adblockers

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse

Post Bitcoin

Bitcoin kui kaubaartikkel: maksustamisluba?

Post Bitcoin

Kasulik Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin kaevandamine ilma probleemideta

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Bitcoini plokkide suurus Majandus: argumentide selgitamine ja läbivaatamine

Post Bitcoin

Bitcoin Value 2. osa: kas raha vajab isegi kasutusväärtust?

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC