Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Bitcoin BTC = BTSP on mull ja selle õiglase väärtuse peaks olema umbes $ 100 või umbes 99 protsenti väiksem praegusel tasemel, Katsunori Saago, vastutav investeeringute ametnik Jaapani Post Bank (7182.T) ütles neljapäeval.

Saago märkida, et blockchain on suurepärane tehnoloogia ja ühel päeval Bitcoin võiks olla suur abil lahendamiseks. "Aga see on aasta kaugusel, võib-olla rohkem kui kümme aastat - seega ei ole vaja osta Bitcoin nüüd. Kuna keegi ei tea, kui mull lõhkeb, parim asi, mida teha on siin et jääda eemale, "ütles ta.

Kiidukõne tehtud Katsunori SaagoBitcoin on ohtlik spekulatiivne mulli, ütleb Yalei ekspert - CNBCMis hinnaga Bitcoin liigub $ 12.000, top majandusteadlane teisipäeval saatis karm hoiatus investoritele: cryptocurrency on oma "ohtlik spekulatiivne mull."

Roach ettepaneku, et vahetada seadustamist teeb Bitcoin "mõnevõrra ohtlik" investoritele, arvestades seda, mida ta kirjeldas kui "puudumine sisemine aluseks olev majanduslik väärtus mõiste." "Nagu kõik mullid, et nad lõhkeda," Roach ütles.

Kiidukõne tehtud byStephen Roach


Bitcoin on Ponzi skeem ja see laguneb nagu üks - HillOma root, Bitcoin on Ponzi skeem - see püsima jääda ainult nii kaua, kui piisavalt inimesi ostma fiktsiooni, Bitcoin on tegelik väärtus. Kõik muud cyber valuutad on Ponzi skeemid, liiga, välja arvatud väidetavalt algse mündi pakkumisi (tooraineorganisatsioonides) rahastamise tegelike ettevõtlusega alustamise.

Kuigi eelseisvate Bitcoin büst ei lõpe hästi cyber valuutade puudub igasugune sisemine väärtus, selle rusude tekivad kindlam tähendab täidesaatva erinevaid finantstehinguid, mis põhineb blockchain tehnoloogia, et omandi üleminek vara tegelik väärtus.

Vahepeal Bitcoin jms kiiresti fade rahalise ajalugu, nagu tulipmania tegid, mille ainsaks eesmärgiks on meelde tuletada tulevaste põlvkondade rumalus hasartmängude illusioonid väärtus.

Kiidukõne tehtud Bert Ely


Bitcoin on püramiidskeem, hoiatab endine Wells Fargo tegevjuht Dick Kovacevich - CNBCEndine Wells Fargo esimees ja tegevjuht Dick Kovacevich ütles CNBC, et ta usub Bitcoin on pettus.

"Ma arvan, et see püramiidskeemi. Ei ole mõtet. Ma olen lihtsalt üllatunud ei ole isegi madalam," ütles ta "Squawk tänaval."

"Ei ole pettuse asi toimub. See on lihtsalt püramiidskeemi," ütles ta. "Sa kihlveo, et keegi ei kavatse osta seda. Ja mõned inimesed on olnud õige."

"Põhialused mõtet," väitis ta.

Kiidukõne tehtud Dick Kovacevich


Bitcoin on desinflaatide ohver - The New York TimesBitcoin on osutunud suureks pettumuseks.. Seal on peaaegu kindlasti rohkem halbu uudiseid tulema. Elektrooniline sümboolne on palju kestev probleeme. Selle väärtuse säilitaja, mis ei ole allutatud valitsuse sekkumist, see puudub toetus asutuste ja on alati oht keelatud.. Kaitsjate Bitcoin pole loobunud lootust. Nende põhiülesanne on nihkunud küll, alates valuuta aluseks blockchain töötlemise tarkvara.. Aga see ei avab hind Bitcoin.


Bitcoin on hädavajalik valuuta - BloombergBitcoin on tõeline eeliseid kulda kui sa oled, ütleme, üritavad oma raha välja riigi ranged piirangud laevandus valuuta välismaale. See on palju lihtsam peita USB drive kui veoauto täis kullakange või isegi välisriigi pangakonto täidisega salakaubana raha.

Aga Bitcoin on reaalne puudusi, liiga: USB drive on lihtsam varastada või kaotada, kui veoauto täis kullakange. Lisaks kuld ei ole tegeliku kasutuse: See on päris vaadata, ja see on ka mõned tööstuslikes rakendustes, mis tähendab selle väärtus ei lange kunagi nullini, kui Bitcoin jõuga tulla. Ja Bitcoin on hea natuke rohkem lenduv kui kuld, mis tähendab, et sa võiksid äkki avastavad, et oma hoolikalt salakaubana kokkuhoid on väärt väga vähe, kui neid vajate. Isegi kui ", kui neid vajate" on "järgmisel nädalal."

Võib-olla suurim nõrkus, aga see, et kui Bitcoin tõesti osutub hea viis hoida valitsused kontrollimast nende majanduste kodanikkond, siis valitsused purustada.

Nii et kui ma küsin: "Mis on Bitcoin hea?" Vastus ma tulla "ei ole piisavalt, et õigustada midagi nende hinnanguid." Seal on igasuguseid huvitavaid rakendusi cryptocurrencies ja blockchains. Aga kui nad saanud ülemaailmne valuuta, või tasuline, ma ei mõista, miks, 50 aasta pärast, keegi saab olema nõus maksma kümneid tuhandeid dollareid, et saada oma käed üks.

Kiidukõne tehtud Megan McArdle


Bitcoin ei toimi kui valuuta - EngadgetNagu kus vanilje Bitcoin läheb siit, tundub lukustatud oma saatust asendaja kullast, mitte dollarites ja eurodes.

Bitcoin ei õnnestunud algses missiooni, kuid tema suurim võit võib olla, et avada uks teiste, rohkem skaleeritav cryptocurrencies. Ära võimsus blockchain, projektid nagu Ethereum, mis on vähem kohta kehtestatud piiranguid Nakamoto oma loomise, millel on potentsiaali levida palju laiem. Võibolla paar aastakümmet, inimesed säästa oma digitaalse pensionide Bitcoin kuid ostavad oma toidukaubad Ethereum.

Kiidukõne tehtud Daniel Cooper

Seotud uudised


Post Bitcoin

Proper Bitcoini hinna analüüs 1. osa: metoodika

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Võimalused: lühike juhend

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatiseeritud Bitcoin Trading Software Bot ülevaade

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Lõpuks lihtne viis bitcoini saatmiseks Facebookis

Post Bitcoin

Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline?

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes