Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Arvuti, biotehnoloogia, internet aktsiate ja kinnisvara, ja kõik kukkus kui liigne optimism kaugelt üles ratsionaalsem ootused tavaliselt seotud mõistlik investeerida.

Nii ka see juhtuda Bitcoin.

Seni Bitcoin ka ei valuutana mitmel viisil.

Bitcoin on mull, mitte ühtegi viga. Episood, mõned, lõpeb halvasti, samas kui teised hüvesid saada sisse hagi varakult ja mis veelgi tähtsam, saada enne büst.

Kiidukõne tehtud Byron InsanaBitcoin on (peaaegu) kõik surnud - ActonPraegu Bitcoin on ainult enamasti surnud. Nagu investeering, see oli halvim 2014.. Probleem on aga, et Bitcoin tõenäoliselt ei ela saada, et innovatsiooni tase. Kas Bitcoin harrastajatele toetavad seda, kui nad mõistavad, on lakanud olemast kasulik valuuta ja on kohutav investeering? Ei ole tõenäoline. Mingil hetkel nad hakkavad aru saama, et nad toetavad igal Bitcoin teoreetilise ja emotsionaalne põhjustel, nii et seda saab kasutada määrusega-otsib riskikapitalistid. Kui see juhtub Bitcoin nihkub on enamasti surnud on kõik surnud.


Bitcoin on vananenud tehnikaga - HackernoonPraegu on üle 1500 cryptocurrencies uuem kui Bitcoin. Need mündid on tõhusam, kiirem ja pakkumise võimalusi, et Bitcoin puudub.

On ajaloo esimestele tegutsejatele kaotada uuenduslikke kiire järgijaid. Uuringud näitavad, et esimese tulija ruumi on 6 korda suurema tõenäosusega ei siis ettevõtmised, mis järgib seda.

Bitcoin on teinud raske töö eeltööd ja nüüd floodgates on avatud tapsid kaasaegse konkurendid.

Bitcoin ja selle blockchain on tõsised puudused.

  • Bitcoin võrgu saab käsitleda ainult 7 tehingute osa. See tähendab, et ainult 7 inimest üle maailma saab osta või müüa, kasutades Bitcoin iga teine ​​... Madal tehingu kiiruspiirangud Bitcoin efektiivsust kui valuuta. Samuti valutab, kes näevad Bitcoin kui väärtuse säilitaja.
  • Bitcoin rahakotid on seotud tegeleda räsi (juhuslik tähejadad). Kui omanik rahakoti tuvastatakse kõik oma varasemad tehingud ja kõik nende tulevaste tehingute nähtav kõigile, kes laadib Bitcoin reskontro. See ajalugu ei saa kunagi kustutada ega muuta.
  • Bitcoin oli mõeldud digitaalse valuuta. Tehnoloogia võimaldab ainult põhiprogrammeerimist. See takistab Bitcoin alates kasutatakse keerulisem olukordades nagu aruka automaatselt ehituslepingute teostamisel. Mõtle seda nagu kalkulaator võrreldes arvuti.

Kiidukõne tehtud byCoin ja krüpto


Bitcoin on kasutu - HernaesKuigi hiljutisele Bitcoini hind on hea uudis paljudele Bitcoin investorid, tuleb vaadelda kui surmaotsus funktsionaalne väärtus Bitcoin. Kuna hind on jätkuvalt jõuda uute rekordtasemeni, selgub, et Bitcoin on kasutu midagi muud kui spekulatsioon.

Võrreldes valitsuse väljastatud valuutades, bitcoins looduses sõita tõestab, et tal puudub vajalik prognoositavus toimida valuutas. Kui me võtame ära meie stanniol mütsid mõnda aega peaksime tunnistama, et valuutad on reguleeritud põhjusega. Anda rahalist stability.The rohkem Bitcoin hinnad tõusu tõttu spekulatiivne raha ning suurenev nõudlus, seda rohkem kasutud Bitcoin muutub valuutana. Ja nagu Bitcoin muutub kasutuks kui valuuta kaotab enda väärtust varana.

Kiidukõne tehtud byChristoffer O. Hernæs


Bitcoin Just Surged üle 4000 dollarit ja on 400 aasta suurima finantskriisi lähedal - tänavMõned on võrrelnud cryptocurrency turul Interneti-sektori 1999. Kuigi seal oli vähe kahtlust siis ja selged tõendid, sest et need ettevõtted võtaks üle planeedi, kaks Nasdaq indeksid langesid keskmiselt 90% võrra 30 kuu võrra kuni 2002. Seekord Bitcoin maania, mis on kääbusvormide isegi tulbisibula hullumeelsus, peaks saama posterchild lõpetanud kooli juhtumiuuringu mitte ainult rahanduse, vaid ka psühholoogia, sotsioloogia, ja võib-olla teiste erialade. Irooniline, sest puudub distsipliin!

Sõbrad ei lase sõbrad hoidke Bitcoin alla $ 2900, joon liiva sell-stop kaitse. Vastasel lähitulevikus üks võiks soovivad nad olid müünud ​​seda $ 3500 tsoon, nagu Bitcoin puruneb $ 35, koos kasvava potentsiaali $ 3.50.

Kiidukõne tehtud: Ken Goldberg


Bitcoin võiks olla siin 100 aastat, kuid tõenäoliselt kollaps, ütleb Nobeli laureaat - CNBCBitcoin tõenäoliselt "täiesti kokku," Nobeli preemia võitnud majandusteadlane Robert Shiller ütles CNBC, lisades, et see meenutab talle "Tulip maania" sajandeid tagasi Hollandis.

Yale'i ülikooli professor ütles, et on "mullid kõikjal," mitte ainult Bitcoini ning lisas, et ta "ei tea, mida teha Bitcoin lõpuks."

"See ei ole raha üldse, kui on olemas teatud üksmeelele, et see on raha. Muud asjad nagu kuld oleks vähemalt mõned raha kui inimesed ei näe seda kui investeeringut," Shiller ütles CNBC intervjuus enne Maailma Majandusfoorumi kohta Davosis, Šveitsis, kus ta räägib järgmisel nädalal.

"See meenutab mulle Tulip Mania Hollandis 1640, ja nii on küsimus kas sellel kollaps? Me ikka maksma tulbid isegi nüüd ja mõnikord nad saavad kallis. (Bitcoin) võib täiesti kollaps ja unustatakse ja ma arvan, et see hea tõenäoline tulemus, kuid see võib jõlkuma hea kaua, see võiks olla siin 100 aastat. "

Kiidukõne tehtud Robert Shiller

Seotud uudised


Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Mis on parim Bitcoini makseprotsessor? Cointi või BitPay?

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Post Bitcoin

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Post Bitcoin

Paindlik Bitcoin Supply ei stabiliseeri Bitcoin Price

Post Bitcoin

Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest

Post Bitcoin

Bitcoin ajakirjanikud # 2: tahtluse mõju bitcoini omandi eetikale

Post Bitcoin

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Deflatsioon 1. osa: Bitcoini hinna deflatsiooniline laad

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni