Bitcoini ralli võib jätkuda - kuid kas seda juhivad rohkem koolist väljalangejad kui põhialused? - MarketWatch | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini ralli võib jätkuda - kuid kas seda juhivad rohkem koolist väljalangejad kui põhialused? - MarketWatch

Bitcoini ralli võib jätkuda - kuid kas seda juhivad rohkem koolist väljalangejad kui põhialused? - MarketWatch

Bitcoin tundub kindel mull - katastroof ei hüüa tulles...

Nii Bitcoin siis. Mull või mitte? Kui te ignoreerida argumendid, mis püüavad õigustada oma väärtust, see näeb välja nagu üks, kuigi dünaamika, mis on väga raske tõlgendada. Kui te kuulate neid, tundub nii veelgi, rohkem usaldust argumente "võlts laadi. Joonista oma lõppjäreldused.

Kiidukõne tehtud Dr. Constantin GurdgievBitcoini käivitamine? Tulekahju küljed on kohe tulemasMüntide Fire saab toota uus iganädalane audio programm nimega Fire Side Chatsthat saab featuring cryptocoin alustavatel.

Igal nädalal me istudes koos cryptocurrency käivitamisel ja rohkem teada asutajad, tehnoloogiate, ideede, kontseptsioonide ja rohkem.

Kui teil on tekkinud cryptocurrency käivitamisel, saidi, toote või teenuse tahame kuulda.

Saada meile e-posti aadressil:

Boonuspunkti kuuluvad meediakomplekt, pressiteate või muude turundusmaterjalide nii saame aimu, mida sa teed, kes sa oled või mida teie plaanid.

Kaks võõrustajad programmi teile meili, kui valitud olema programmi ja setup korda rääkida teiega Skype ja salvestada show.

See on suurepärane võimalus suurendada kokkupuudet oma startup!


Bitcoin - Androidi tüve infotehnoloogia uurimine - SMBlogBitcoin ja blockchain on huvitavaid ideid, et põgenenud laboris ilma korraliku inseneri-ja see näitab.

Mis läks valesti? Mis juhtus mõeldud süsteemi alternatiivina, nt krediitkaardid, kus "vahenduse kulude suurendab tehingukulusid, piirates minimaalne praktiline tehingu suurust ja mahalõikamine võimalus väikeste juhuslik tehingute"? Selle asemel, täna Bitcoin võrgu ülekoormus, mis viib kõrged tehingukulud. Vastus on vähene inseneri.

Iga arvuti-põhine finantssüsteem, üks oluline parameeter on tehingu kursi. Sest süsteem nagu Bitcoin, värava tuli vältida kontsentratsioone võimu. Ja muidugi, seal on tehingu privaatsust.

Kõigil neist Bitcoin on ebaõnnestunud. Ebaõnnestumine ei olnud vältimatu; on olemas lahendused nendele probleemidele acdemic kirjanduses. Aga Bitcoin kasutusele võtma entusiastid, kes sisuliselt lase eksperimentaalse kood põgeneda lab maailma, mõtlemata inseneri küsimusi-ja nüüd nad kinni sellega.

Eulogy tehtud bySteven M. Bell KOOSOLEK


Bitcoin Trading Platform Mt. Gox vabandab, taaskäivitub!
Bitcoin kauplemisplatvormi Mt. GOX uudised!

Mt. Goxis maailma esimene Bitcoin kauplemisplatvormi firma ja ilmselt esimene, et saada häkkinud ja bitcoins varastatud häkkerite. Uudised puhkes paar päeva tagasi, et häkkerid kõndis või peaks ütlema oja ära üle $ 2,7 miljonit bitcoins kuuluvad Bitcoin ettevõtjad, ostjate ja müüjate kasutades Mt. GOX. Tokyo põhinev ettevõte ja esimene Bitcoin vahetada kiiresti sulgemist kogu oma võrgu lukustamise välja kõik juurdepääsu ja täidab mis tahes liiki Bitcoin tegevust, isegi takistab murettekitav kliente tagasi oma raskelt teenitud bitcoins.

End of Mt. GOX kui Bitcoin Trading Platform?

Täna (17. Veebruar 2014), Mt. GOX saadetud kirju klientidele ja välja ametliku pressiteate öeldes kliendid peaksid saama tagasi oma kontosid ja muid tegevusi peaks uuesti alustades 20. Veebruar. Seekord aga on igapäevane ja igakuine tagasi piiri. Mt. GOX väidab uus piirang ennetamiseks ning kaitseks rootkittide. Kas see selgitata lõpuks Mt. GOX kui Bitcoin kauplemise platvorm?

Mt. GOX ka ütleb, et nad on rakendanud muid turvameetmeid. Üks selliseid meetmeid rõhutasid nad on sisselogimise süsteemi. Mt. GOX väidab uus sisselogimise süsteem teatab klientidele e-posti, kui nad on edukalt juurdepääsu oma kontosid. "See on täiendav turvatasand, kuid nagu alati soovitame tungivalt meie klientidel kasutada 2-astmeline loa võimalusi meie turvakeskuse" Mt. GOX kirjas teatas klientidele.

Allpool on kirjas saadeti Mt. GOX klientidele (sh mina) poolt Mt. GOX meeskond

Lugupeetud MtGox Kliendid,!
MtGox Team

Kas sa arvad, Mt. GOX uus päev / kuus väljavõtu limiit poliitika on tõesti kaitstult funktsioon ohud või lihtsalt vältida massilist väljarännet? 

[Allikas: Reuters]


Bitcoin heidab tolmu - Alt-MNüüd ma julgen öelda, meie sõnum on pettumus Bitcoiners. Ma jagan seda pettumust: see oleks olnud tore, kui Bitcoin võiks tõrjuda valitsuse raha. Kuid Bitcoin on eksperiment, kõige katsed ebaõnnestuvad - ja Bitcoin on teine ​​ebaõnnestunud katse.


Bitcoinid - Kas teid kummitate? - otsides alfatKas see on hea investeering?

Stanfordi ja Princeton öelda Bitcoin on volatiilsuse seitse korda suurem kui kuld, kaheksa korda suurem kui S & P 500 ja 18 korda suurem kui USA dollar. Minu vastus: Ei.

Mõned hype viskad poolt Bitcoin müüjad sisaldama:

Osta bitcoins oma IRA

Tõsiselt? Muidugi, vastupidine hüpoteegi oma maja, kui oled seda...

Siiski, mõned inimesed ostavad seda kui "investeering". Minu arvates Monopoly raha on turvalisem.

Kiidukõne tehtud: John Lohr

Allikas

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC (Q-U) ABC-d

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC alamkategooriad

Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Post Bitcoin

6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Post Bitcoin

Ashley Madison lekib: mida teha, kui ta seisab silmitsi Bitcoini väljapressimisega

Post Bitcoin

Bitcoin on nüüd Bloombergil ja Yelpil!

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis