Bitcoini demise läheneb lähemale - The Motley Fool | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini demise läheneb lähemale - The Motley Fool

Bitcoini demise läheneb lähemale - The Motley Fool

Kuigi fännid väidavad, et Bitcoin on revolutsiooniline, millel on võime muuta kuidas valuutade tegutseda ja maksed tehakse, see on tõesti aluseks blockchain tehnoloogia, mis annab talle, et võime.

See on koht, kus esimeseks takistuseks tekib Bitcoin. See ei ole nii vähe või piiratud mahus nagu asjatundjad oleks investorid usuvad. Igaüks, kellel on vajalikud oskused ja võime saab kasutada blockchain luua uus cryptocurrency, ja see on see, mis on toimunud, kui cryptocurrency mull on paisusid... Kuna üha cryptocurrencies on käivitanud määral huvi Bitcoin on kahanema, kuna nad meelitada rohkem tähelepanu.

Siis on push paljud valitsused reguleerida Bitcoin ja muud cryptocurrencies.

Arvestades Bitcoin kirevat minevikku ja selle kasutamine kurjategijate läbi ebaseaduslike tehingute see on ainult aja küsimus enne finantsreguleerijate maailmas liikuda maha surumiseks cryptocurrencies. Kui Bitcoin on kägistada määrus, selle kaebus kahanema oluliselt.

Häkkimine jääb pidevalt kohal risk ja kõik see võtab on teine ​​juhtum skaala 2011. Hack Mt. GOX vahetada, mis lõppkokkuvõttes nägi vahetada kokkuvarisemine ja tekitas tohutu sell-off Bitcoin, muutuda tuhnima, mis levib teistesse cryptocurrencies ja vallandada kolossaalne krahhi.

Oluline on meeles pidada, et Bitcoin on praktiliselt võimatu väärtus; tal ei ole kasu ja on veel laialdaselt tunnustatud kui valuuta, isegi suurte e-kaubanduse pakkujad. See tähendab, sentiment on sõidu hind Bitcoin ja kõik negatiivsed sündmused, mis mõjutavad investorite usaldust võib äratada täiemahuline lennu, põhjustades nende väärtuste viletsamaks.

Kiidukõne tehtud Matt SmithBitcoini võluv tõus lõpeb lõpuks pisaratega - Lõuna-Hiina Morning PostSee on omadus kõik mullid ajendatud karja leida, et paljud targad, kõrge profiiliga ja analüütilise rahalist vaatlejad on nende kõige tulisemad toetajad. Ülejäänud rahvahulka on pimestatud ahnus või haaras hirm jääda ilma. Nii on Bitcoin.

....The saatuslik aspekt puudu cryptocurrencies on toetus keskpank, mis on kõik majanduslike, sõjaliste ja intellektuaalsed ressursid rahvas seda toetada.... Cryptocurrencies tõusevad, sest nad tõusevad; nad on Kardashians finantsmaailma; kuulus on kuulsad. Aga hall ei kesta igavesti, ega turu manias. Siis seesama väga tark, kõrge profiiliga ja analüütilise rahalist vaatlejad Seejärel püüab meid veenda, et nad olid esimesed hoiatavad meid!

Kiidukõne tehtud byRichard Harris


Bitcoini liitumine taas - aga ei pöörata enam tähelepanu - WSJVähene meedia ja avaliku huvi Bode halvasti pikaajalise tuleviku virtuaalne raha, kuigi see on taas palju raha kaotas ta 2014. Aastal....

Aga mujal maailmas tundub, et on kaotanud huvi.

See ei ole suur pikaajaline kasutamine Bitcoin ja fännid, kes soovivad seda näha saanud laialdaselt kasutatav maksevahend. Mis valuuta praegu sõltub teadupärast-tujukas Hiina jaeinvestoritele, oleksid nad kindlasti vahetada kasum maailma populaarsust üle lühiajalise ralli väärtus.

Just nüüd, virtuaalne raha lihtsalt tundub, et on kaotanud oma "cool."


Bitcoini suurenev populaarsus tõukab selle demise - otsides alfatErakorraline volatiilsuse mitte ainult teha Bitcoin sobi kasutada kui valuuta, kuid koos massiivsele väärtus on äratanud suurt tähelepanu seadusandjate. Oht Bitcoin ja muud cryptocurrencies on vaimennettiin määrus kasvab märkimisväärselt tempos. Kui see juhtub, siis tõhusalt eemaldada paljud omadused, mis on teinud Bitcoin atraktiivne investeering paljud investorid samas oluliselt matistamine spekulatiivsete investeeringute cryptocurrencies.

Kiidukõne tehtud Caiman Valores


Bitcoini Wild Ride näitab tõde: see on tõenäoliselt väärt null - Wall Street JournalBehind iga mull on hea mõte on lõhkemiseni välja tulla, ja Bitcoin liiki näeb hea mõte, vähemalt kui te kissitama natuke. Digitaalne valuuta piirideta et valitsused ei suuda kontrollida ja mis võimaldab salajane online tehinguid? Ma olen. Bitcoin ise? Mitte eriti.

Nii on ühe Bitcoin väärt $ 500,000, $ 5000, $ 500 või $ 0? Ma kaldun öelda $ 0, eriti kui Bitcoin väärtus sõltub sellest, võetakse vastu ülemaailmse digitaalse valuuta asendada dollarit. Pole mingit võimalust üldse, et Bitcoin võib tõrjuda dollari, sel lihtsal põhjusel, et see on halvasti projekteeritud. Bitcoin saavad hakkama liigutavalt väikese tehingute arvuga ja kasutab Ebaõiglane elektrienergia kogus seda teha, mistõttu on täiesti sobimatud asendada tavalise raha.

Kiidukõne tehtud byJames Mackintosh


Bitreservei uus COO: bikotiin läheb 5 aasta jooksul ära - Coinfox"Ma oleks üllatunud, kui Bitcoin on siin viis aastat," ütles ta. "See on vahend eesmärgi saavutamiseks. Väärtus Bitcoin ei ole raha, kuid tehnoloogia. Ma arvan, et kui maailma harjub ja häälestunud platvormi Bitcoin, müra kaob, ja valuuta kaob ka. Tegelik ümberkujundamine on idee võtta kõik tõkked maha ja võttes oleks üldlevinud. Mis iganes valuuta või kauba soovite sooritada tehinguid, kui saad, ja sa saad teha seda tasuta. See on päris revolutsiooniline. "

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini koht majanduskasvule

Post Bitcoin

Google Adsense alternatiivid Post Bitcoin kraan Apokalüpsis

Post Bitcoin

Bitlanders: Bitcoin vastab sotsiaalmeediale

Post Bitcoin

Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline?

Post Bitcoin

Bitcoini ralli võib jätkuda - kuid kas seda juhivad rohkem koolist väljalangejad kui põhialused? - MarketWatch

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Bitcoin VeriCoins, IBM Asjade Internet, Syscoin vastu Moolah, Bitlendingclub ja Bitcon

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks

Post Bitcoin

Bitcoini ajakirjanikud: Bitcoini omandamise eetika

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised