Majanduse professorid prognoosivad bitcoini väärtuse langust | Estonian.lamareschale.org

Majanduse professorid prognoosivad bitcoini väärtuse langust

Majanduse professorid prognoosivad bitcoini väärtuse langust

Economics professor Kenneth S. Rogoff, et cryptocurrency ekspert, ütles valuuta käesoleva kõrge väärtustamine sõltub selle "peaaegu anonüümsust." See anonüümsus on lubatud erinevate kriminaal- või ebaseadusliku tegevuse kaudu Bitcoin turgudel kuna valuuta loomisest 2009. Aastal, sealhulgas uimastikaubandus, litsentseerimata gun müük ja annetused viharühmi, ütles ta.

Aga see anonüümsus võib peagi lõppeda-Rogoff ütles, et ta arvab, valitsused Tõenäoliselt soovivad selgitada Bitcoin kasutajad tulevikus. "Väike anonüümne tehinguid virtuaalse valuutade... Oleks soovitav," Rogoff ütles vaid "suurte anonüümne maksed oleks äärmiselt raske koguda makse või counter kriminaalne tegevus."

Economics professor Jeffrey A. Miron, anarkistista majandusteadlane ütles, et ta ei nõustunud ettepanekuga, et Bitcoin tehnoloogia puudumine jalajälg muudab riskantsem kui traditsiooniline paberraha.

"Me oleme näinud ümberkujundamise igasuguseid tööstusharudes on paberil või mõnel füüsilise seadme on kõik elektroonilised ja midagi halba on juhtunud. Tõepoolest, palju häid asju on juhtunud, "ütles ta.

"Ei ole mingit põhjust valitsusel peaks olema mures maksevahend, mis ei ole reguleeritud valitsuse poolt," lisas ta.

Sellegipoolest ta ütles, et ta ei ole optimistlik, et cryptocurrencies nagu Bitcoin jääb reguleerimata.

"See [valitsus] võiks lasta cryptocurrencies rahulikult olemas, ja ei nõustu neid maksevahendina, ja see on, mida ma arvan, et see peaks tegema," Miron ütles. "Aga ma arvan, et varem või hiljem valitsused hakkavad reguleerima cryptocurrencies välja olemasolu."

Eulogy tehtud byKenneth S. Rogoff ja Jeffrey A. MironBikotiini lõppEt tegelikult töötavad raha Bitcoin tuleb laialt levinud. Seal peab olema palju osalejaid pakkudes laia valikut kaupu ja teenuseid, kes on kõik valmis võtma Bitcoin makse.

Aga miks peaks keegi seda kasutada? Vastupidiselt liberaal romantika inspireeritud Bitcoin loomingus kõige Western käibevaluutasid tööd tõesti ka raha. Ei ole vaja kõige ettevõtetel sadul end Bitcoin on ekstra peavalu. See ei paku kiirust või mugavuse standard mainstream maksete süsteemid nagu krediitkaardid või PayPal. Ja Bitcoin volatiilsus ja äärmise eel oma hind on teinud tehingutasud väga kõikuv ja kallis.

Et leida pühendatud majanduse Bitcoin peab stabiliseeruma väärtus. Et stabiliseerida väärtus, Bitcoin vajab pühendatud majandusele. See on natuke catch-22.

Kiidukõne tehtud Jeff Spross


Euroopa riigid rikuvad Bitcoini ja aeglase terrorismi rahastamistMahasurumisest Bitcoin - Bitcoin lihtsalt võttis teise löögi Euroopa Liidus. On selge, et terrorirünnakuid Paris eelmisel nädalal väitis ISIS küsitakse Euroopa ametnikud leida uusi viise, kuidas alustada mahasurumisest Bitcoin takistada rahastamise terroristlike activitiesusing krüpteerimisoperatsiooni valuutas. Kuna igaüks saab kanda raha kõigile, kes kasutavad Bitcoin anonüümselt ametnikud usuvad Bitcoin avab ukse rohkem rahalist jaoks "pahad". Selle tulemused, mahasurumisest Bitcoin on õige asi, mida selles ristmikul võitluses ISIS ja terrorismi.

Euroopa Liidu mahasurumisest Bitcoin

Sise- ja justiitsminister Euroopa Liidu (EL), reedel, ütles ta ja muud kapis kohal hoiab "erakorraline kriisi koosolekul", et arutada mõned olulised sammud, mida võetakse lähema paari päeva seoses mahasurumisest Bitcoin EL countriesand välismaal. Vastavalt Reuter uudised, ELi täidesaatev organ otsima viise, kuidas "tugevdada kontrolli mittepangapäevad makseviisid nagu elektroonilised / anonüümne maksete ja virtuaalne valuutade ja ülekanded kulla, väärismetallide, ettemaksuga kaarte,"

Komisjon märkis nädalavahetusel, et see on ikka uurida, kas bitcoins või muu crytocurrencies kasutati rahastamine Pariisi rünnakud, mis jättis üle 180 süütu üksikisikute surnud üle Prantsusmaa, sealhulgas naiste lapsed. CoinDesk aruandeid.

Bitcoin, nagu statistika näitab, on enim kasutatud virtuaalne praegu kasutatakse anonüümselt kanda raha. Bitcoin walletsare kasutatakse teisendada teiste valuutade Bitcoin ja ei nõua saatja ja saaja avalikustada oma isikuandmeid. Sellepärast, Bitcoin on kasutatud pressivad üksikisikute ja häkkerid nõuda lunaraha makseid. Inimesed kasutavad ka Bitcoin osta ebaseaduslike uimastite online, nagu puhul nüüd "suletud" turul Silk Road.

Kas sa arvad, mahasurumisest Bitcoin aitab aeglustada terroristliku tegevusega ELi ja välismaal?


Final Silk Road Bitcoin Oksjon - neli võitjat käisid 44 000 bikküni väärtusega 14,6 miljonit dollaritSilk Road Bitcoin Oksjon - Ameerika riik ülemjuhatajat Service teatas hiljuti, et neli võitjat jagada viimase komplekti bitcoins arestitud Silk Road detsembris 2014. Ülemjuhatajat arestitud 50000 bitcoins ajal. Esimene Bitcoin oksjon toimus juulis 2014. Esimene oksjon sai 186 pakkumised 42 Pakkujate, mis oli lõpuks võitis asutaja Draper Fisher Jurvetson. Arv kokku 30000 bitcoins.

USA ülemjuhatajat toimus neli Silk Road Bitcoin oksjon sündmuste aastate jooksul lõpliku Bitcoin oksjon 5. Novembril 2015. 11 Pakkujate võistelnud bitcoins kogusummas 44000 BTC. Praegune turuhinna vajutage ajal oli $ 14,6!

Ainult 1 4 võitjad on paljastanud siiani koos New Yorgis asuva Bitcoin börsikontsern itBitconfirming on tagatud 5 Bitcoin plokid nimel klientide arvu ja Bitcoin investoritele. USA ülemjuhatajat selgus, et üks võitjatest, veel paljastanud, kõndis minema 24000 BTC (väärt umbes $ 8.1m).

Organisatsioon ütleb:

"Viimane US Marshals Service Bitcoin oksjon tulemuseks neli võitnud pakkujatega. Jaotus bitcoins võitis pakkus [s] on 4000, 6000, 10000 ja umbes 24341 bitcoins."

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Hind otsib endiselt uut põrandat pärast EBA aruannet

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: ohtlike reservpanganduse oht

Post Bitcoin

Miks Bitcoin palgad on määrava tähtsusega hindade volatiilsuse langusele

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Kanada Bitcoini määruse rakendamine

Post Bitcoin

Bitlanders: Bitcoin vastab sotsiaalmeediale

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria