Jamie Dimon ütleb, et kui sa oled loll, et osta bikotiini, maksate ühe päeva eest hinna - CNBC | Estonian.lamareschale.org

Jamie Dimon ütleb, et kui sa oled loll, et osta bikotiini, maksate ühe päeva eest hinna - CNBC

Jamie Dimon ütleb, et kui sa oled loll, et osta bikotiini, maksate ühe päeva eest hinna - CNBC

"Ma ei hooli Bitcoin.... Ma ei ole isiklikult aru väärtus midagi, mis ei ole tegelik väärtus. Te kõik saate teha mida iganes sa tahad ja ma ei hooli.... Kui olete piisavalt loll, et osta seda, maksate hind selle eest üks päev. Olen ka rääkinud inimesed, et see võib kaubelda $ 100,000 enne seda kaupleb nulli. Ainus väärtus Bitcoin on see, mida teised guy'll selle eest maksma. Kes hoolib Bitcoin? maailmamajandus on nii suur, JPMorgan üksi, $ 6 triljonit liigume kõik see raha, ja Bitcoin kokku kõik need valuutad, $ 50 miljardit dollarit, ehk miljard dollarit kaupleb päevas.

Teine asi, mida ma olen alati [ütles] umbes Bitcoin valitsused - ja see ei ole tehnoloogilist avaldus - valitsused hakkavad purustada üks päev. "

Kiidukõne tehtud byJaime DimonJohn McAfee kogemata näitas, miks Bitcoin on kogu pettus - Natural NewsAlumine rida? Bitcoin suundub rike...

Kas see totalitaarne režiim võimaldab kõik nende keskpangad ja valitsus valuutade tuleb teha vananenud anarkistista cryptocurrency nad ei täielikult kontrollida? Muidugi mitte. Ja igaüks, kes usub Bitcoin on kukutada globalist raha / võla kartellide naiivne ja loll. Usu mind, kui ma ütlen kamp geeks ei kavatse kukutada sajandeid globalist raha domineerimine et nüüd valitseb meie korrumpeerunud maailmas.

Kiidukõne tehtud byMike Adams


JPMorgani tegevjuht Jamie Dimon ütleb, et bitcoiin on pettus, mis lõpuks õhku tõuseb - CNBCJPMorgan Chase tegevjuht Jamie Dimon pealelöök on Bitcoin, öeldes cryptocurrency "on pettus....See on lihtsalt ei ole reaalne asi, lõpuks see suletakse," Dimon ütles... "See on hullem kui tulbisibulaid. See ei lõpe hästi. Keegi ei hakka tappa, "Dimon ütles panganduses korraldatud konverentsil Barclays. "Valuuta on juriidiline abi. See õhkima...

Kiidukõne tehtud byJaime Diamond


Just siis, kui te arvasite, et asjad ei saanud enam häirivat iganädalast uudiste värskendustVõibolla ei ole muud küsimus on intrigeeritud Bitcoin kogukonnaga nii palju kui identiteedi Satoshi Nakamoto. Seal on tõenäoliselt ei ole Bitcoin kaupleja võõras mõiste. Ja veel kõik intriig, iga katse paljastada tema isikuandmeid on täidetud rike või vähemalt ebakindlust.

Nüüd uus teooria on hüppasid üles, osutades Jaapani American nimi "Nakamoto" kes võib tegelikult olla theNakamoto. Ühes Newsweek intervjuu hr Nakamoto ilmselt ütles ta polnud enam kaasatud Bitcoin ja pöördus selle üle teistele.

Sellest ajast, Mr. Nakamoto on eitanud selliste avalduste ja väidab, et see on kõik arusaamatus. Ta väidab, et ta ütles, et ta ei olnud enam seotud inseneri ja et ta ei saanud arutada üksikasjad, sest leping on sõlmitud tööandja.

Meeldetuletuseks - Ma tõesti ei usu, et see on tema.


KnCMiner tarnib Jupiteri kaevandusplatvormid ja julgustab kaevureid survet teistele ettevõtetelePärast paari smart liigub hoida kõik räägime ettevõtte - nagu lõigates priceof platvormidele või vabastades mahlane fotosid, uudiseid ja videod sotsiaalse meedia -, tundub KnCMiner on tõesti vastab lubas tähtajad. Firma on valmistoodangu oma Jupiter Bitcoin kaevandamise platvormide ja on alustanud laevandus seadmed klientidele.

Ühes videopublished Youtube poolt Rootsis asuva äriühingu, asutajaliikmete Marcus Erlandsson ja Sam Cole selgub, et Jupiter rig kaevanduse üle 550 GH / s (teoreetiline piir on 576 GH / s), mis võidab kõik 400 GH / s lubadustest tagasi juulis.

Enne tegelikku arvu avalikustatakse selle video, KnCMiner juba avaldanud uudishimulik sõnum oma veebilehel, esmaspäeval (30):

See kõik algas aprillis ja pärast väga pikka suve oma lõpuks päev, mil me kõik oleme oodanud.

Tahaksime öelda, et pärast väga pikka Pihistellä tehase nädalavahetusel ja suure abi kogu meie inseneride meeskond, oleme lõpuks valmis vabastamiseks arvud olete kõik oodanud. Jupiter on muidugi mitte 400 masinat, see on palju enamat.

Video, vabastatakse samal päeval, KnCMiner asutajaliikmete uhkeldama rig tegevust ja näidata oma segamist võimsus. Sam Cole ütles Coindeskthat "see on olnud pikka suvel ja on ennustanud oma lõpptähtaega viie kuu välja ja vajuta seda 45 minutit, et säästa lihtsalt tõestab, kui raske meil on töötanud viimase paari kuu jooksul".

Vastavalt Cole taas tsiteeritud veebilehel Coindesk, see on tõend, et on võimalik ehitada hea platvormidele lühikese aja jooksul, nii et kõik kliendid seal peab algama survet teistele Companiesin kaevandamise turul pakkuda, lubatud tähtajad.

Mis platvormidele nüüd laevandus klientidele, teatas firma hakkavad tööle KnCMiner põlvkonnast 1.5 ja Gen 2 seadmetega.


Lugege parimat viisi, kuidas osta bitcoineid anonüümselt USA-sTänu ühiskonna, mis annab vähem oluline privaatsust, teades, kuidas osta Bitcoins anonymouslycan hea eelise. Olles detsentraliseeritud valuuta (vähemalt praegu), Bitcoin saab tagada privaatsust oma kasutajate jätmata trailslike krediitkaardid, näiteks.

Aga seal on ka kiire ja turvaline viis osta "münte" täiesti anonüümselt. See võtab vähem kui 10 minutit. Liige Bitcoin üldsus on need nõuanded avaliku nii et igaüks saab neid kasutada. Sa lihtsalt peavad järgima kuus lihtsat sammu, et oleks võimalik saada Bitcoins anonymouslyin Ameerika Ühendriigid.

Esiteks, sa pead alla laadima ja installima TOR kasutades seda linki. Seejärel kasutage TOR luua Tormail konto ja kinnitage uus aadress. Selle käigus külastada BitInstant ja valida raha tagatisraha Bitcoin e-posti võimalus.

Edasi järgige BitInstant suunas ja teha oma raha tagatisraha. Te saate oma Bitcoins oma Tormail konto ilma et anna teavet. Lõpuks saavad teie Bitcoins oma e-posti ja ongi. Sa oled valmis kasutama oma Bitcoins anonüümselt.

Via privateinternetaccess.com

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Post Bitcoin

Lugu välja töötada: USMSi ja FTC Raidi kuulutused Butterfly Labsist

Post Bitcoin

Tume rahakott Alpha 4 release

Post Bitcoin

Jaapan hoidub määrusest, mõjud Bitcoini hinnale

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed Explained: BTCi EFGid

Post Bitcoin

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Post Bitcoin

Ghana omab Aafrika esimese bituktiini konverentsi

Post Bitcoin

Kuidas lugeda Ethereum Tehingut

Post Bitcoin

Ashley Madison lekib: mida teha, kui ta seisab silmitsi Bitcoini väljapressimisega

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud