Bitcoini mull on lõhkenud - tuulest vilevad | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini mull on lõhkenud - tuulest vilevad

Bitcoini mull on lõhkenud - tuulest vilevad

Noh see on lõpuks juhtus. Me vaatasime neid graafikuid kunagi tõuseb hind Bitcoin ja ütles, et see ei saa kesta, ja see ei ole. Bitcoin mull on lõpuks jõudis ja nüüd on kõik, mis on jäänud on vaadata oma stabiilne ja armutu langust.

Mis nüüd Bitcoin? See krahhi ja kaovad nagu Pets.com, Leheman Brothersand Anglo Irish Bank, olemasolevate ainult mälestused majandusteadlased. 

Kiidukõne tehtud Robert NielsenBitcoini mull lõhkub. On aeg Bitpound - TelegraphPidev kõikumine tähendada ka Bitcoin ei saa kasutada hindade kaupu. Ja see on väärtusetu kui maksevahendina kui vaevalt keegi sellega nõustub ja isegi siis, kui nad seda teevad, see maksab kuni $ 12 per tehing ja võib võtta tunni puhtaks....

Niisiis, hype kõrvale, Bitcoins on loterii pileteid. Nad ei ole utiliit. Kui muusika peatub, need vasakule hoides neid põletatakse.

Kiidukõne tehtud Abhishek Parajuli


Bitcoin Hoax - Huffington PostMeil on palju tööd teha, et naasta äri finantsregulatsiooni ja hea rahapoliitika demokraatliku kontrolli. Aga kui te arvate, et ülesanne saab usaldada algoritmi, et sellest. See on vana idee-majandusteadlased Milton Friedman ja Friedrich Hayek propageeritud paneb rahapakkumine auto-piloot.

Aga kui see poliitika oli olnud mõju kui finantskrahhi 2008 toimunud ja majanduse olid jäetud südamlikkusega nähtamatu käsi (palju vähem nähtamatu cyber-hand), kõik pangad oleks läinud pankrotti ja majanduse asemel kogeda Great Allakäik, oleks olnud täielik kokkuvarisemine. Ben Bernanke, et Friedman entusiast, kes oli esimees Föderaalreserv ajal, tunnistas, et käed-off poliitika oli vastupidine sellele, mida oli vaja.

Nii et järgmine kord võlurid spekulatsioone toota järjekordne finantskrahhi, kes ya kutsute? Bitcoin? Vabandame, seal on keegi kodus.

Kiidukõne tehtud Robert Kuttner


Blockchain: Just nagu Internet, välja arvatud see, et see pole - PYMNTS.comSee ei lahenda ühe probleemi, et keegi, kusagil on - kui sa ei ole kriminaal- ja vaja anonüümse valuuta maksta või maksta. See on Bitcoin kõige valitsevate kasutamise puhul. See ei asenda raha digitaalselt, ja see ei ole lahendus majanduse arendamiseks. Ei ole ärimudeli kusagil ülemaailmne valuuta, usurps tahes keskpanga volitused hallata oma fiskaalpoliitika abil oma valuuta. Absoluutselt ei ole....

Siin on rohkem tõendeid, et Bitcoin kui läbiviimise meetodid kaubandus on eluks. Bitpay, üks suurimaid ja kõige hästi rahastatud Bitcoin töötlejad, väidetavalt sätestatud offmost oma ülejäänud töötajatele eelmisel nädalal püüdes "sammu pidada Bitcoin kasvu." Mis, mis põhineb see uudis, tundub, et liigub vales suunas.   

Niisiis, me saame kokku leppida, et liikuda aega, energiat ja ajurakkude eemal Bitcoin alternatiivina valuutas? Ja eristada tehnoloogiast blockchain eemale, liiga? 


Bitcoini surm - igapäevane arvestusSee on lugu peavoolu meedia ei covering.And Millennials ei hakka memo kas, enne kui on liiga hilja.

Aga tähistada minu sõnad...

See on surma Bitcoin...

Sarnaselt edutehnoloogiad ma eespool loetletud Bitcoin läbivad standard elutsükli arengu... Ja ma usun, et hõlmab kiire, pühkimine valitsuse määrus. Sarnaselt gun kontrolli, autokindlustus, cyber määrus ja veel...

Kuid erinevalt enamikust need tehnoloogiad, ma ei usu, Bitcoin jääb ellu see Kuolinisku regulatsiooni.

Kiidukõne tehtud: Matt Insley


Bitcoini - TradingView surmDaamid ja härrad, ma esitada selge surm Bitcoin. Pärast järgmise sile reisi moon või järgmise reisi oletame $ 5000, $ 7000 $ 10.000 (?) Bitcoin sured äkksurma (ja koos sellega palju rohkem). See on koht, kus ahnus võidab põhjusel on hetkel kogu maailma näed Bitcoin ei lähema paari kuu jooksul. Ilmselt novembris või detsembris, vaid minu oletus.


Bitcoini surm ja krüptokursside tulevik - Alpha otsimineSeni, va isoleeritud olukordi, cryptocurrencies ei ole kasutatud, et lihtsustada kaubanduse Ema ja Pop maailmas. Nad on olnud spekulatsioone sõidukid, mis on koostatud inimeste hüpnotiseeritud läbi selle maailma eel hindade: $ 270 kuni $ 4700 8 kuud. Liiga hea, et olla tõsi. Lambad peibutada "Ärge laseks seda" psühholoogia on ostetud ja ostetakse ostetud....

Kuigi me oodata suuri rahalisi võtma üle selle liikumise, kui te ise mõned Bitcoins, müüa neid nüüd, palun. Kes hoolib, kui te jätate mõned läbijooksu, kuni see jookseb? 

Kiidukõne tehtud: John Lohr


Müntide tulevikMüntide Fire on põnev projekt minu jaoks tööd ajal lühikest aega see on olemas.

Mul oli suurepärane võimalus kirjutada saite Ma tulen üle interneti seotud Bitcoin ja aidata teil lugejatele teenida Bitcoins kiiresti ja lihtsalt. Nagu ma pidasin kirjutan ülevaateid Olen hakanud aru minu kirg Bitcoin ja kirjalikult veelgi.

Nagu näiteks ma loodan, et laiendada, mida ma kirjutada müntide Fire veelgi lisada veelgi üksikasjalikumat ülevaateid, reklaamtrükised ja isegi rohkem.

Alustage loodavad näha veelgi suure ülevaateid segistid, saite, kus saab teenida Bitcoins vaid ka Ma olen põnevil, et teatada, et ma kavatsen kirjutamise veelgi suuremat tükki, üritades hoida teid kursis seoses Bitcoin uudiseid ja aitavad hoida teid kursis.

Ma tahan seda üleminek oleks võimalikult mugav, et ma olen mõned uued menüü ülaosas saidi, mis kiiresti võimaldab teil liikuda kraan ülevaateid, uudiseid ja sööda kogu postituste eest sellel lehel.

Kui teil on mingeid mõtteid, märkusi või kaebusi ärge kartke lahkuda kommentaar või minuga kasutades link ülaosas saidi!

Ootan laieneva Müntide Fire ja ka teile lugejate mööda ette sõita.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid

Post Bitcoin

Bitcoini ajakirjanikud: Bitcoini omandamise eetika

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Princetoni ülikooli poolt välja antav esimene esmakordne bitcoini õpik - tasuta alla laadida

Post Bitcoin

Overstock.com saab esimene jaemüügi hiiglane, et aktsepteerida Bitcoini kogu maailmas

Post Bitcoin

EXCLUSIVE Hack: osta odavad bikvinid (25% turuväärtusest)

Post Bitcoin

FTC ametlik kaebus Butterfly Labsi vastu

Post Bitcoin

Dark Wallet Alpha 5 release