Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis | Estonian.lamareschale.org

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Nõus Bitcoin annetused

Olete hiljuti kuulnud uue süsteemi nimega Bitcoin? Bitcoin võib määratleda kui uue digitaalse valuuta, mis on kasutusele veebis. Digitaalne valuuta on tõhus ja turvalist maksete tegemise veebis. Avatud lähtekoodiga tarkvara on turvaline avenue teha makseid. Seda saab kasutada erinevatel platvormidel näiteks hasartmängude kodulehel, kus Bitcoin on muutunud populaarseks tehingu üksus. Kuidas aktsepteerida Bitcoin donationsis üks küsimustele paljud Webmasters küsivad. Nõustumine Bitcoin annetamise on kindlasti väga oluline Webmasters nüüd rohkem kui kunagi varem, kuna rohkem inimesi on hakanud online makseid.

Nõus Bitcoin Annetused - Mis see on?

Palju tech Savvy üksikisikute juba nihkunud kasutades Bitcoin kuid kuidas need, kes ikka veel uus idee? Uus trend, mis on hiljuti tärganud on seoses Bitcoin annetusi. Kuidas aktsepteerida Bitcoin donationson veebis? Nii palju küsimusi ja sa oled jäänud abitu nii siin on mõned nõuanded, et saad aidata teil teha Bitcoin annetusi. See uuenduslik vastuvõtmise eest aitab teha ülemaailmse maksete kiire, turvaline ja lihtne. See koosneb peer-to-peer tehnoloogia ilma juhendaja keskasutuse või pangad. Kui te käitlemise kohas, kus annetused võib nõustuda, siis kasutades Bitcoin muutub protsessi suhteliselt lihtne.

Kuidas Nõus Bitcoin Annetused?

Nõus Bitcoin donationsin vormis Ameerika riik Dollar (USD), eurodes või muul kujul valuuta standard vahetuskurss. Praegu on üle 12 miljoni Bitcoins ringluses kus enamik kasutajaid sisaldavad ärimehi. Major meediaväljaannete juba uurivad kasvav populaarsus Bitcoin annetusi. Kasutades erinevaid tõhusaid vahendeid, et teisendada makseid Bitcoin valuuta, kõik, mida vaja on Bitcoin laiendus.

Bitcoin annetus Tööriistad

1. Annetused erinevate koguste saab teha kasutades pildi link, mis toetab Bitcoin link ja konkreetse annetuse. Bitcoin QR codeimage saab paigutada saidil, et võimaldab kasutajatel koht annetuste kasutades oma nutitelefonide. Tagada Bitcoin annetuse on oluline säilitada turvalises keskkonnas.

Märkus: Loo Bitcoin annetuse nuppu saidi / blogi. Kui olete registreerunud siis annab Bitcoin annetuse nupud ja Bitcoin QR koodi pilti lisada saidile. Ma soovitaks lisades nii mugavuse. Annetamisnupud, Bitcoin aadress ja QR koodi pilt näeb välja selline:

Inside selle QR-kood on Bitcoin aadress, mis näeb välja selline: 16qT2iLQ7d5MiEkKWYau6mfRNHUFZ3NzHz

2. Nõustuda Bitcoin annetused kohapeal siis alternatiivse valik võib olla kujul annetuse counter. Pannes annetatud siiani "label saidil osana kampaania. Silt võib viidata aja jooksul ja standard summa annetuse kasutajad soovivad panna. Ostukorv plug-ins saab täiuslik oma küsimusele vastust samuti.

Märkus: Kasutage blockexplorer.comto saada Bitcoin annetuse counter. Nad on seal olevaid juhiseid. 

3. Makse nupud otse lisada Bitcoin tehingute saidil. Makse nuppu põhimõtteliselt avab ülekate, mida saab kontrollida kuni makse on laekunud. Maksmine lehekülgi, mis on sarnased nupud otse võtta kasutajal online erilist makse lehel. Maksmine iFramesi eriti makset töödelda otse avamata pop-ups.

Püüdes mõista Bitcoin annetusi, peate veenduma, et teie sait on turvaline! Standard veebilehel turvalisuse rõhutab vajadust omada täielikku kontrolli tehingute tegemist. Bitcoin aadress saab kergesti kinni ajal avaldamist, mis võib suunata raha teisele domeenile. Kui soovite teada, kuidas aktsepteerida Bitcoin donationsand kaitsta iga makse siis kasutada HTTPS sertifikaat, mis õiguslikult kaitseb saidile kahetsusväärne üritused.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

Kasulik Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin kaevandamine ilma probleemideta

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 21.-27. September 2014

Post Bitcoin

Proper Bitcoini hinna analüüs 1. osa: metoodika

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd

Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!