Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest! | Estonian.lamareschale.org

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Alibaba IPO ja Bitcoin Crash

Kui olete investeerinud Bitcoini, siis peaks olema loll vaadata oma Bitcoin rahakoti ja karju "OMG, Bitcoin kukkus;" eriti siis, kui ostsite bitcoins on $ 600 vahemikus. Uus laine ettevõtted nõustudes Bitcoin makse (suured sel) ei ole kergendada alla spiraali Bitcoin hinnad iga päev. Pärast Alibaba avaldas IPO eelmisel nädalal, Bitcoin hinnad hakkasid nägema elukutse suusataja läheb alla loksuma 500 miili tunnis. See tõi mõned Bitcoin investorid seal küsida; on Alibaba IPOto süüdistada praegust Bitcoin krahhi?

Alibaba IP Vs Bitcoin Crash

Alibaba läks avalikkusele oma IPO eelmisel nädalal ja isegi enne käivitamist finantsanalüütikud üle maailma olid nimetades seda "kõige kallim ja tulusat IPO ajaloos New York Stock Exchange. IPO ei reeda. See algas kell $ 49 aktsia kohta ning väitis tiitli maailma suurim IPO viimastel mälu. Lugege Alibaba / IPO. Alates sellest ajast on meedia attentions.Oleme Bitcoin oli väga dissappeared jättes Bitcoin investorid seistes külm nagu Mt.Gox Bitcoin exchangedid paar kuud tagasi! Bitcoin crashedas tulemustele puudumine meedia attentions.

Nii on Alibaba IPO vastutab Bitcoin krahhi? Alibaba kuuma IPO vabastamist midagi koos Bitcoin on 50% + raha kaotanud vaid paar kuud. Kuid seal on palju muid tegureid aidanud Bitcoin raha. Ühe saame vaadata konstantse massini äramüümine poolt Bitcoin ettevõtjad. Allamüümine tõttu võib investoritele, kes soovivad investeerida oma raha Alibaba IPO; mis on kõige soojem aktsia ja investeerimisvõimalust kohe.

Allamüümine suundumusi jätkub, sest pärast ühe Bitcoin hind või väärtus jõudnud $ 450 Bitcoin miningoperations peatunud. Bitcoin Kaevurid lihtsalt ei ole nii huvitatud enam, sest nende fookus on nihkunud poole "järgmine suur asi," Milline on kahjuks Bitcoin on Alibaba IPO. Ma tean, et ma lähen bash poolt Bitcoin fanaatik ja sõltlased selle, kuid tegelikkus on praeguse Bitcoin crashis alguses lõpuni Bitcoin virtuaalse praegu minu arvates!

Ma ei ole üksi, aga minu väidet, et Alibaba IPO on süüdi Bitcoin on allakäik kiirem kui Boeing 777, mis on kaotanud nii oma rõngaste 36000 jalga. Ian Worrall, president ja tegevjuht Sembro Development ka ettepaneku, et Bitcoin on hinnalangus on tingitud e-kaubanduse hiiglane Alibaba esmase avaliku pakkumise (IPO). Siin on, mida tal öelda:

"Me oleme järeldusele, et paljud suured Bitcoin investorid Hiina ja Euroopa on väljunud oma seisukohti Bitcoin pannakse Alibaba IPO," Worrall ütles Bitcoin Magazine. "Kui Alibaba on endiselt tugev ja kasvab väärtus, me ei näe seda raha tagasi voolata Bitcoin turul kuni" juhtuma "majanduses toimub."

Nii et mida sa arvad? on Alibaba esmase avaliku pakkumise süüdistada praegust Bitcoin krahhi? Kas see aeg investeerida Bitcoin või prügila kõik koos?

Seotud uudised


Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ja Robocoin: vigu Bitcoin Businessis

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused

Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Bitcoin Value: Raha iseloom ja päritolu

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine on kasumlik 2018. aastal?

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

9. aprill 2015

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 28. september 2014-4. oktoober 2014

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil