Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks | Estonian.lamareschale.org

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks

Ülespoole Bitcoin trend on reaalne ja kindlasti siin et jääda. Paljud inimesed üle kogu maailma on uudishimulik selle digitaalse valuuta. Kui te plaanite investeerida Bitcoin äri ja on uudishimulik, milline on parim koht osta Bitcoins, see artikkel on teie jaoks.

Tänu Bitcoin populaarsus, rohkem ja rohkem kauplemisplatvorme on kättesaadavad kõigile kaubelda bitcoins online. Kuid see raskendab algaja valida, milline neist on parim valik. Hea on konkreetsed vahetusi, mis on hakanud kõike neil et on tõhusam süsteem. Täna, suur vahetused on Coinbase, BTC-E ja BitStamp. Et teada, mis nende hulgas võib pakkuda teile rohkem eeliseid, loe edasi ja rohkem teada. Ikka mõtlesin, milline on parim koht osta bitcoins? Jätka lugemist!

Parim koht osta Bitcoins

Coinbase - faktid, mida pead teadma: $ 100 = $ 98,85 = 0.2213BTC

MÄRKUS: Coinbase ei ole enam parim palun osta Bitcoin - See on CoinMama (Väga remcommened). Me kirjutada sellest hiljem!

Asutatud 20. Juunil 2012 Coinbase on eraomandis juhitud firma asub San Francisco. Lisaks pakkuda liikuva Bitcoin teenused, see pakub veebipõhine teenuseid oma enamal juhul. See on sageli dubleeritud nagu PayPal on Bitcoin Network, sest selle kasutajad on tegeleda ettevõtte asemel võrku. Kui tegemist on tasu, firma kulud vaid 1 protsenti tasu iga ülekande, Bitcoin dollarit ja vastupidi. Täna, see on juba kogunud üle $ 31 miljoni erineva oluline investoritele. Pea meeles, et Coinbase on saadaval USA elanikud ainult.

Tõde BTC-E 100 $ = $ 98,8 = 0.2283BTC

BTC-E on teine ​​populaarne teenusepakkuja Bitcoin võrgu. Asutatud 17. Juulil 2011 on Euroopa põhinev ettevõte. Vahetuskurss Bitcoins on odavamad BTC-E. See on ülemaailmne teenus, mis laeb 1 protsenti tasu iga pangaülekandega. Iga tehingu läbi selle kasutajad, firma küsib 0,2 protsenti tasu. Tavaliselt kulub 7 kuni 10 päeva registreerumise ja kontrollimine, aga kaubanduse tavaliselt täidetakse kohe.

Kuidas BitStamp? $ 100 = $ 84,575 = 0.1902BTC

Sündinud 2011. Aastal, BitStamp on Ühendkuningriigis asuva pakkuja. Võrreldes BTC-E, vahetuskursside BitStamp on tavaliselt kallimad. See on ülemaailmne vahetada, et aktsepteerib erinevaid makse vorme, sealhulgas rahvusvahelise pangaülekande, ELi Bank, AstroPay ja Ripple. Seda peetakse vanim kauplemise platvormi Bitcoin äri. Olenevalt teie Tehingu kauplemise teenustasusid tavaliselt vahemikus 0,2 protsenti ja 0,5 protsenti.

Nüüd Kes on võitja?

Rohkem mugavust ja turvalisust, Coinbase peetakse parim valik ja parim koht osta bitcoins. Kui soovite avada Bitcoin konto, saate toetuda selle konkreetse teenusepakkujaga. Kuna ettevõte, Coinbase pakub state-of-the-art tehnoloogia, et pakkuda teile meelerahu. Just nagu iga teine ​​vahetus, pead usaldama oma turvavõtmed ettevõttele. Leitakse ohutu Bitcoin teenusepakkuja, sest see vastab föderaal-ja osariikide määrused, kõrvale asjaolu, et see tugineb abi paljude oluline investoritele. On parim koht osta Bitcoins, see võimaldab teil investeerida väikestes kogustes.

Kuna see on muutunud praeguse trendi virtuaalmaailmas tänapäeval, Bitcoin on õigus saada väga suure jõuga finantssektorile. Valides parim vahetada või Bitcoin rahakott, siis on võimalik, et saada parim tulemus selle raha tegemise võimalus. Tuginedes parim koht osta Bitcoinsor vahetada bitcoins online, teil on võimalus teha suur summa raha võrgus.

Foto krediit: 99bitcoins.com

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Charts - mis nad on, kuidas kasutada BTC kaarte

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 28. september 2014-4. oktoober 2014

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ja Robocoin: vigu Bitcoin Businessis

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: ohtlike reservpanganduse oht

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna