Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga! | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Bitcoin on üha populaarsemaks viimastel aastatel. On turvalisusega seotud probleeme tõuseb, kuid kui on ükskõik, mis on võimeline aru selle läbi ja nendega toime tulla on paypal ja ebay. Ebay kaalub võimaldada oma klientidel kasutada Bitcoin kui makseviisi nii paypal ja ebay. Ettevõte on veel teha otsus ja ettevõtte ootab vajalikku raamistikku saab selgemaks enne lõpliku kõne. Järgmisel kuul ebay USA ja ebay UK võimaldab oma klientidele müüa ja osta bitcoins esmakordselt. Ebay tegevjuht John Donahoe oli tsiteeritud öeldes: "see oli tähelepanuväärne, et keegi teine ​​oli loodud teise paypal kuna paypal loodi ja see on, sest makse- ja kaubanduse on saamas üks asi."

John Donahoe, eBay tegevjuht ütles aktsionäride aastakoosolek San Jose California et ettevõte oli kaaluvad aktiivselt integreerida PayPal koos Bitcoin. Aktsionär küsis hr Donahoe umbes bitcoins potentsiaalset rolli maailmakaubanduse ta vastas, öeldes, et digitaalse valuuta mängiks olulist rolli ka tulevikus. See ei ole esimene kord Donahoe on kommenteerinud ettevõtte huvi Bitcoin, eelmise aasta Donahoe märkis, et Bitcoin makse võimalus oleks lisada PayPal.

Kuna Donahoe ei kujutlevad, kuidas täpselt Bitcoin oleks mainstream tehnoloogia, ta soovitas, et ebay kaaluks osalenud otseselt digitaalse valuuta. Donahoe ei ole ainus inimene, et toetada Bitcoin. President David Marcus oli tsiteeritud öeldes oli ta fänn digitaalse valuuta.

Vaatamata Bitcoin ei integreerida makseviisi ebay on näinud mõned digitaalse valuuta oma saidil. Vitual valuuta kategooria lisati aprillil poolt online turule. Osa võimaldab kasutajatel osta ja müüa digitaalse valuutades, kaevandamise riistvara ja ka all- lepingud. Ebay kolis luua digitaalse valuuta makse, mis hõlmaks Bitcoin üks väheseid võimalusi, mis oli vastavalt patenditaotluse täita ettevõtte detsembril 2011. Kuna PayPal on silmitsi karmi konkurentsi ebay ei aktsepteeri Bitcoin või muu digitaalse valuutades kui makseviis.

Täiteava USA Securities and Exchange Commission (SEC), ebay pidada Bitcoin potentsiaalse konkurendi paypal. Kuigi eest paypal vahemikus 2-3% tehingute töötlemise abil Bitcoin maksed tehakse tühise tasu nende ülekannete tehtaks isegi ilma läheb panka või arvelduskodasid.

Paypal sai võime olla usaldusväärne Bitcoin rahakott, milles oleks kliendid nõus maksma hea Bitcoin raha sellist teenust. Kasutajad Bitcoin ei tohiks hoida kogu oma Bitcoin kokkuhoid Internetis nagu teed nad ei hoia oma kogu elu säästud oma rahakoti. Hind Bitcoin on võtnud tabanud hiljuti pärast Jaapani MtGox panna külmutamist klient väljavõtmist. Kuid kliendid on spekuleerida, et valuuta on oversold.

Allikas: coindesk 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

Euroopa Komisjon hakkab kasutama Bitcoini määrust

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Mis on 51% rünnaku - lihtsustatud bitcoini õpetus

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post

Post Bitcoin

Ashley Madison lekib: mida teha, kui ta seisab silmitsi Bitcoini väljapressimisega

Post Bitcoin

Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha

Post Bitcoin

Miks bitcoini eksperdid ei karda 51% -list rünnakut