Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt | Estonian.lamareschale.org

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Bitcoin ATMsin Los Angeles

# 8211; Bitcoin ettevõtjad ja omanikud Los Angeles ala ühineks Ameerikas teine ​​kõige tihedamini asustatud linn muutub oma esimese komplekti Bitcoin sularahaautomaadid mõnikord järgmisel nädalal. Bitcoin sularahaautomaadid Los Angeles, California paigaldatakse ja haldab ExpressCoin - Santa Monica Bitcoin tasumise töötleja. Bitcoin omanikud saavad teha Bitcoin hoiused ja vahetada bitcoins raha igal sularahaautomaatidest paigaldatud linna! Sarnaselt teiste Bitcoin sularahaautomaadid, mis on paigaldatud üle maailma, nende Bitcoin sularahaautomaadid on toodetud Robocoin hinnaga $ 15.000.

Bitcoin sularahaautomaadid Los Angeles, California See nädal!

Bitcoin sularahaautomaadid Los Angeles saab osta, müüa ja vahetada bitcoins USA dollarit. Kuna kirjalikult käesoleva uudislugu, hind ühe Bitcoin on $ 598,467 - umbes $ 40 alla eelmisel nädalal hinda ühe Bitcoin. Kuna idee Bitcoin sularahaautomaadid on uued inimesed, kes ei ole tuttav virtuaalne valuuta Bitcoin sularahaautomaadid omanikud ei saa eeldada, et näha inimesi esineb neid. Kuid see on muutu niipea kui kohalikud kauplused nagu 7-Eleven ja Whole Foods on lihtsustades inimestel maksta kaupade ja teenuste kasutamise bitcoins.

Asukohad Bitcoin sularahaautomaadid Los Angeles, California

Täpne asukoht uue Bitcoin sularahaautomaati Locali kauplustes 5825 Franklin Avenue Hollywood ja 701 Lincoln puiesteed Veneetsias. Jordan Kelley, Robocoin tegevjuht kõlab tema kõik "Loome juurdepääsu Bitcoin, mis on kunagi loodud varem." Ütles ta. Mr Kelley selgus, et ta on saanud üle 100 taotlust potentsiaali Los Angeles Bitcoin operaatorite ja ta võtab iga ühe Bitcoin ATM taotluse arvesse. Et ta plaanib paigaldada palju Bitcoin ATM Los Angeles ja Lõuna-California. "Bitcoin on ikka natuke scarcy tarbijatele," Kelley ütles. "Me proovida ja teha seda võimalikult lihtne, ja see platvorm me seda teeme."

Robocoin paigaldatud oma esimese Bitcoin ATM kunagi oktoobris 2013 Vancouver, Kanada. Nad on laienenud Hong Kong, Tel Aviv ja 13 teistes riikides palju rohkem tulema. Robocoin on 6 Bitcoin sularahaautomaadid tegutsevad kogu Ameerika Ühendriigid. Kuus Bitcoin masinad mahub $ 500,000 väärtuses bitcoins!

 Allikas: latimes

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin segajad ja Adblockers

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend

Post Bitcoin

Bitcoin Hind otsib endiselt uut põrandat pärast EBA aruannet

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik sõltub sinust

Post Bitcoin

Mis on parim Bitcoini makseprotsessor? Cointi või BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Post Bitcoin

Bitcoin ja üleminek rahale

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Economics ja Gavin Andresen

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 28. september 2014-4. oktoober 2014

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik