Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

See on Bitcoin ülevõtmise ja kui te ei ole seda nimekirja riikide esikümnesse, mis on vastu selle kaupmehe nähtus, siis ei ole osa Bitcoin Riik. Bitcoinhas palju potentsiaali. Võimalused on lõputud, kuid veelgi olulisem on see, et see on tsiteeritud esimene tõeline ülemaailmne valuuta, võibolla see ühtlustada ja täiendada globaalse e-kaubanduse. Igaüks võib kasutada uue Interneti valuuta, kuid ainult need riikide esikümnesse, mida selles artiklis loetletud on kõige majutamiseks kohtades, seetõttu need rahvad on deklareeritud Bitcoin Riik.

Loetelu, mis ilmub see artikkel pärineb andmeallika coinmap.org mis jälgib globaalse BTC kaupmees kohtades. On 5400 kaupmehed loetletud maailma ja kohtades uuendatakse iga tund. Elanikkonna seoses mitmeid kohti, kus tarbijad saavad kasutada bitcoins on kasutatud valem saada perspektiivi, kes tõeliselt kuulub Bitcoin Riik. Allpool on top 10 Bitcoin sõbralike riikide dubleeritud Bitcoin riigi!

Bitcoin Riik - Top 10 Bitcoin sõbralikud riigid

Need rahvad on loetletud alates kõige heatahtlikule kõige majutamiseks kohtades. Top 10 riikides BTC kaupmeeste adoptionto kuupäev, mis moodustavad Bitcoin Riik on järgmised: Itaalia, Ameerika Ühendriigid, Suurbritannia, Soome, Austraalia, Singapur, Holland, Kanada, Sloveenia ja kõige majutamiseks asukohast Bitcoin Riik on Isle of Man. Nagu boonus, arvu Bitcoin ATMsis ka kuigi neid ei võetud arvesse suunas riigi pingerida.

Lugege ka: riikide nimekirja, kes on keelanud Bitcoin!

Teise märkuse arvu Bitcoin sõlmed ei võetud sisse võtta, kuna see arv ei kajasta täpselt BTC infrastruktuuri toetuseks antud riigis või piirkonnas. See oleks tugevalt soositud Ameerika Ühendriigid (39,80%), samas kui iga teine ​​riik on kaugel maas koos Paremuselt (Saksamaa) on ühe numbrit luues selle nimekirja Bitcoin Riik.

Bitcoin on detsentraliseeritud ning seetõttu on anonüümne elektroonilise valuuta, esimene hakkamist 2009. Aastal on siiani pole selge, kui kaugele Bitcoin võib minna ennast sisse põhimajandusse, kuid rahvaste selles artiklis loetletud aktsepteeritud Bitcoin vahendina osta kaupu ja teenuseid internetis rohkem järk-järgult muutes need tõeliselt liikmed Bitcoin Riik.

Nimekiri Bitcoin müüjad (kes võtab Bitcoins) kasvab iga päev nii palju rahvaid vaja endalt küsida. Kas nad tahavad jätta välja silmus ja mitte olla osa sellest ring, mis on loonud uue klubi nimega Bitcoin Riik? Kirjalikult see artikkel, ma kindlasti tean, et oleks viga, sest kui kõik hinnangud ja prognoosid on õiged, tekib Bitcoin CountryTakeover.

Bitcoin Riik: Kaupmehed nõustumine Bitcoin kontinendi

Foto krediit: cointelegraph 

Seotud uudised


Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Bitcoin on nüüd Bloombergil ja Yelpil!

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed Explained: BTCi EFGid

Post Bitcoin

Deflatsioon 1. osa: Bitcoini hinna deflatsiooniline laad

Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat