Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest! | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Josh Garza kohta GAWMiners on nüüd täiesti uus omanik Bitcoin domeen nameBTC.com! Hr Josh ostnud Bitcoin domeeninime läkaköha $ 1 miljon dollarit USD. Keegi ei tea, kes varem registreeritud või omas Bitcoin domeeninime, kuid see oli loetletud müügiks umbes nädal tagasi. Ettevõte esindab Bitcoin domeeninime ühendust mõned cryptocurrency turul suured mängijad, kuid Josh oli õnnelik ühe kõndida ära BTC.com. Bitcoin domeeninime ei enampakkumisele.

Bitcoin domeeninime Müüdud!

Bitcoin domeen namewas loetletud kui "Võttes Pakkumised" ja "Buy it Now" vara. Me ei ole kindel, kas Josh esialgse pakkumise oli $ 1 miljon või kui ta läbirääkimisi hinna alla. Haara BTC.com kõrgemal mõru võtta kõik oksjon oleks olnud väga huvitatud ja oleks huvitatud ühed Bitcoin investorid kogu maailmas. Nüüd on liiga hilja, kui Josh plaanib flipping Bitcoin domeeninime. Josh teada ta parima pakkumise jaoks Bitcoin domeeninime, kui ta ärkas e-posti, et lugeda:

Josh Garza
Nii et sa tahtsid mõned uudised?

Ma lihtsalt ostis btc.com eest 1,1 miljonit :)

Josh oma ettevõte GAWMiners on üks peamisi Bitcoin miningplayers on Bitcoin kogukonna ja tema investeeringuid BTC.com näitab, kui palju ta on valmis minema, et edendada Bitcoin ja selle põhjused. Loodame teiste Bitcoin ja võimalike Bitcoin investorid võtsid teadmiseks. See on veel üks märk sellest, et Bitcoin kui cryptocurrency on siin et jääda ja on kohustatud võtma üle kogu maailma valuuta turul tormi. Ettevõtetega nagu Bitfury tõstmise rahakoorem ja Bitcoin ja Bitcoin seotud ettevõtted tulevad välja IPO, siis rumal kui mitte lausa piinlik suur aeg rahalise mängijad jätta taga Bitcoin bandwagon.

Cryptocoinsnewsreached välja Josh ja ta ütles, et see:

Kuidas on Bitcoin muutnud oma elu ja kuidas sa lähenes raha?

Bitcoin on raha. Kindlasti annab uue perspektiivi universaalne valuuta ja väärtust kõigile arvata samas valuutas. See on suur põhjus, miks ma sain sinna alustada. Ütleksin, mulle isiklikult, see on aidanud mul mõista; Ma ei ole seda tüüpi, kes lihtsalt usub minu firma peab kasvama, ma tunnen tööstuse tervikuna peab kasvama. Minu jaoks on see, et peame investeerima, mida me usume. Ei ole paremat viis näidata sa usud midagi kui investeerides oma raha ja aega. Varundamine oma tshekiraamatut. Minu jaoks, ma usun selles valdkonnas, ja ma olen valmis investeerima oma raha ma olen teinud minu teisi ettevõtteid toetada ja aidata tal kasvada. See on see, kuidas see on muutunud minu vaatenurgast.

Meeskond BitcoinValues.netwould meeldib teha seda aeg õnnitleda Josh tema suur Bitcoin domeen nameBTC.com ostu ja soovin talle õnne. Oleme tõmmates teile Josh!

Allikas: cryptocoinsnews

Seotud uudised


Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele

Post Bitcoin

Proper Bitcoini hinna analüüs 1. osa: metoodika