Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Bitcoin miljonär - bitcoins on tõeliselt võttes koha rahalise maailma ja igaüks tahab teada kõike kuulsused tööstusele. Need on inimesed, kes on jõudnud Bitcoin miljonär investorite klubi. Nad ei teinud seda, olles riskifondide haldaja või müües hiljemalt suurim toodet. Nad said miljonärideks ostes, kaevandamise ja kauplemise cryptocurrency.

Arvu tegelikust Bitcoin millionaireinvestors ei ole teada. Bitcoins sisalduvad virtuaalne rahakotid ja samas arvu taskud ja summad need sisaldavad on avalik teave, inimesed, kes ise neid rahakotis on kaitstud. Arvestades, et inimesed saavad olla nii palju rahakotid, nagu nad tahavad, on võimatu öelda, et kõik taskud kuuluvad isikud.

Bitcoin Millionaire: Nimekiri Individuaalne Bitcoin miljonärideks

Bitcoin miljonär Jered Kennapurchased oma esimese partii $ 0.20 tükk. Ta kaubelda neid umbes $ 258 tükk. See oli lihtsalt esimene partii münte. Ta kaotas umbes $ 200,000 aastal 2010, kui ta ümberkujundatud oma autot. Midagi, mis võib juhtuda, kui teil on tegemist cryptocurrency ta ei muretse kaotus, kuigi ta ei avalikusta oma tegelikku väärtust.

Facebook protsessiosaliste Winklevoss twinsbecame investorid turul, vastavalt New York Times nad on kogunud $ 11 miljonit oma investeeringuid. Winklovess kaksikud liitus Bitcoin miljonär klubi isegi enne Bitcoin tehti populaarne ja tuntud üldsusele.

Charlie Shremfound bitcoins 2011. Aastal; ta ostis oma esimese partii kohta vahemikus $ 3-4 tükk. Ta ostis veel tuhandeid, kui nad kasvas $ 20. Ta alustas ettevõte BitInstant mis võimaldab inimestel osta Bitcoins poodides.

Roger Ver

Ta investeeris BitInstant ja siis hakkas mitte ainult osta, vaid annab Bitcoins kaugusel. Ta näeb seda kui usaldusväärne väärtuse säilitajana. Ta teeb kõike nendel päevadel Bitcoins.

Yifu Guobegan kaevandamise münte kui ta oli üliõpilane New York University. Ta asutas Avalon. Avalon on ettevõte, mis on pühendatud hoone jaoks vajalikud seadmed andmete kaevandamine vajalik bitcoins. Eesmärgiks on edendada leviku Bitcoins ja aitavad tagada võrk on saadaval pikas perspektiivis.

Topy GallippiCEO kohta BitPay sisaldab Bitcoins oma portfelli õigus koos oma kinnisvara, väärtpaberid ja aktsiad. Tema firma on makse töötlemise ettevõte, mis tegeleb Bitcoin töötlemiseks.

Nagu eelnevalt mainitud, sest kuidas bitcoins hoitakse see on võimatu, et oleks selge arusaam, kuidas paljud rahakoti omanikud on tegelik miljonärideks. Miljonär staatus pärineb summa raske versus cryptocurrency nad hoiavad, kui nad olid raha oma Bitcoin põllumajandusettevõtetes.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin segajad ja Adblockers

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - mis nad on, kuidas kasutada BTC kaarte

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid

Post Bitcoin

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 31. august-september 6, 2014

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised

Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt