Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129! | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!

Bitcoin Ametlikult Õiguslik Californias! Me teatas paar nädalat tagasi, et muudatuse tõttu legaliseerida Bitcoin möödunud senati osariigi Californiawas saadetud kuberner Jerry Brown allkirjastatud. Noh, me oleme õnnelikud, et nüüd aru Bitcoin kogukonna täna 30. Juuni 2014 Bitcoin ja muud virtuaalne valuutade on ametlikult juriidiline California osariigi! Uus seadus tühistab vana seadus, mis lugeda "midagi, mille seaduslikku raha Ameerika Ühendriigid." Toetajad arve märgistatud vana õiguse kirjutatud sajandeid tagasi kui "stagneerunud" ja "juhtiv taga" ning "kasvab ja uuenduslike maksete turul."

Bitcoin Ametlikult Õiguslik Californias!

"See seaduseelnõu muudab selgemaks muudatusi kehtivas seaduses, et tagada erinevate vormide alternatiivina valuuta, nagu digitaalne valuuta, punktid, kupongid või muude objektide rahaline väärtus ei riku seadust, kui neid meetodeid kasutatakse osta kaupu ja teenuseid või maksete ülekandest, "osa märgitud dokumendi arve lugeda. Kuigi arve peab kõiki cryptocurrencies või virtuaalne valuutade Bitcoin oli peamine sõita taga. Marc Lowell Andreessen, Ameerika ettevõtja, investor ja tarkvara insener, kes on loonud maailma esimese veebilehitseja - Netscape - võttis twitter kiidan kuberner Jerry Brown oma otsust allkirjastada seadusena jõustumiseks.

Aitäh Gov Brown & CA seadusandja! "AB 129 võimaldab Bitcoin ja muu digitaalse valuuta seaduslikult kasutatakse tehingute Californias."

- Marc Andreessen (@pmarca) 29. Juuni 2014

"Ajastul arenevad makseviisid Amazon Mündid Starbucks Stars on ebapraktiline ignoreerida kasvava sularaha kasutamise alternatiive," Demokraatliku rahvasaadik Roger Dickinson, kes tutvustas seaduseelnõu, ütles oma avalduses ajal argument seaduseelnõu Senati korrusel.

Bitcoin Hind

Me ei pea ootama, et näha, kas need uudised on suur mõju hind Bitcoin. Ühe Bitcoin hind tõusis $ 634,653 nädalavahetusel ja hoiab pidevat esmaspäeval. See on liiga vara öelda, kas see uudis ja raport, et MasterCard on esitatud patendi USA Patendi ja Kaubamärgi Amet (USPTO), mis võimaldab globaalse tasumise töötleja integreerida Bitcoin ja muud virtuaalne valuutade oma eelseisva globaalse kliendi Internetis Ostukorv.

Allikas: rt 

Seotud uudised


Post Bitcoin

10. aprill 2015

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse

Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Post Bitcoin

Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

Mis on 51% rünnaku - lihtsustatud bitcoini õpetus

Post Bitcoin

Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline?

Post Bitcoin

Paindlik Bitcoin Supply ei stabiliseeri Bitcoin Price

Post Bitcoin

Bitcoin Hind otsib endiselt uut põrandat pärast EBA aruannet