Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas! | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Kõik näib minevat hästi Atlanta, Georgia põhineb Bitcoin makse processorBitPay. Ettevõte teatas nädal tagasi (21. Mai 2014), mis inglane ja miljardär Sir Richard Charles Nicholas Branson süstida $ 30 miljonit dollarsin käivitamisel, mis aitavad luua rohkem kui 70 töökohta lähikuudel. Hea uudis hoida tulevad nagu nad nüüd aru, et BitPay töötleb keskmiselt $ 1 miljon dollarit iga päev Bitcoin tehinguid.

Bitcoin tasumise töötleja BitPay

BitPay on teine ​​Bitcoin makse processorbehind Coinbase sisse valumes ja tehinguid. Vastavalt teabele saada Anthony Gallippi asutaja ja tegevjuht BitPay - 30.000 ettevõtteid ja organisatsioone teenindatakse startup firma päevas. Mõned nende suurim klientide hulka: Zynga, Virgin Galactic, WordPress, Gyft, Shopify ja TigerDirect.

Mis on Bitcoin tasumise töötleja?

Bitcoin makse processorallows kaupmehed, ettevõtete, kaupluste ja üksikisikute vastu bitcoins ilma hakkama mis tahes bitcoins või Bitcoin tehingute ise. Bitcoini muundatakse seejärel fiat. Paypal on suurepärane näide sellest. Paypal võimaldab inimestel ja ettevõtetel saata ja vastu võtta raha, kasutades oma makse gateway tasu eest kasutades krediitkaarte, kontrollige tšekid. BitPay on Bitcoin versioon makse, kuid valuuta on täielikult virtuaalne.

BitPay Bitcoin Töötlemine Numbers

BitPay teeb hämmastav tööd nagu esirinnas Bitcoin maksete processiong äri. Eelmisel aastal BitPay ainult töödeldud 10000 Bitcoin tehingute võrdlemise 30000 käesoleval aastal. See 200% + kasv üle aasta aja jooksul! Nice kas pole? See on $ 110m väärtuses Bitcoin töötlemine, mis prognooside kohaselt kolmekordistub aasta lõpus.

BitPay teinud mõningaid muudatusi paar kuud tagasi liikuma Stephen Pairto tegevjuht positsiooni ja endine tegevjuht Tony Gallippi toimib juhatuse esimees. BitPay nüüd on kontorid Amsterdam, Buenos Aires ja San Francisco. Praegune investorite hulka: Sir Richard Branson, PayPal asutaja Peter Thiel ja AME Cloud Ventures, helmed Yahoo asutaja Jerry Yang. Kas sa kasutad Bitcoin makse processorBitPay? Millised on teie kogemused nendega?

Allikas: CoinDeskBitcoin läheb $ 0,00 ja paljud kaotavad kõik, kui mull pops - hoiatab investor Peter Schiff - RTNeed valuutad hakkavad kaubelda nulli või üsna lähedal, kui mull hüppab, "ennustab Schiff." Praegu on ainus põhjus, miks inimesed ostavad Bitcoin on, sest hind tõuseb. Kui selgub ümber, nad ei kavatse seda müüa samal põhjusel. "

"Ei ole raha Bitcoini, siis ei saa seda kasutada raha," Schiff tähelepanu. "See on liiga aeglane, liiga kallis ja liiga haavatavad."

Kiidukõne tehtud Peter Schiff


Bitcoin Plummets - ja võib olla kinni Self-täitmise Downward Spiral - Business InsiderVirtuaalne raha otsib üha ümberpiiratud ja selle hind oli kukkumine pidevalt viimastel kuudel.. See on meeldetuletus turvalisuse küsimusi, mis puutuvad virtuaalne valuuta otsib mainstream vastuvõtmise ja see toob tagasi mälestused kurikuulus vahetada Mt. GOX.. Koos Bitcoin maine võimaldaja kriminaalse tegevuse eest, on tõenäoline selle avaliku pilti probleem takistab mainstream vastuvõtmise. Nagu üks kommenteerija kohta vestlusgrupis Hacker Uudised märkusi, Bitcoin on "veel hullem" investeeringute kui kuld.


Bitcoin: Ponzi läinud üle maailma - makro äri"See on ülemaailmne Ponzi skeemi ja see lõpuks see.... Sa ei pea olema Einstein, et näha, et super-riigi vääringus niimoodi õõnestab võimu autoritaarsetes riikides nagu Hiina, rääkimata liberaalsed demokraatiad samuti. Kui sa ei ütle mulle, kus see risk viib siis on Albert Einstein...

Mängida, ise seda, teha, mida soovite koos, kuid alati meeles pidada, et see on midagi enamat, et olemuslikult väärtusetu globaalse püramiidskeemi, mis võiks kollaps igal hetkel. "


Bitcoin price THREAT: Bitcoin EI OLE viimased 2018 - ExpressBitcoin ei ela, kuid see ei tähenda, kogu cryptocurrency hullusega on surnud kasulikku cryptos nagu Ripple ja ethereum ületades Bitcoin, Benjamin Quinlan, tegevjuht ja juhtivpartner Quinlan and Associates selgus.

Rääkimine Bloomberg, ütles ta: "Me arvame, et eri vormide cryptocurrencies jääb ellu ja teeb väga hästi.

"Me arvame, et cryptocurrencies potentsiaalsete rakenduste ja kommunaalkulud nagu ethereum või eeter, smart lepingute saab ehitatud peal see, detsentraliseeritud rakendustes.

"Bitcoin oma praegusel kujul ei saa seda teha."

"Muud cryptocurrecnies on anonüümsus funktsioonid ja privaatsust, et ületab kaugelt tase Bitcoin ja mõned on tehingute töötlemise korda, et ka ületada Bitcoin."

Quinlan võrreldes Bitcoin varakult sotsiaalse meedia platvormidel, mis võeti üle, kuid uuemat funktsionaalne saitidele.

Ta ütles: "Kui me vaatame, ja me juhtis analoogia ja ma olen rääkinud enne meie klientidele, see on tõesti, kui te võrdsustada blockchain tehnoloogia midagi internetis.

"Te vaatate aluseks rakendused see, sotsiaalse meedia on vaid üks taotlus interneti arvestades cryptocurrencies on vaid üks kohaldamine blockchain.

Aga seal on erinevaid sotsiaalse meedia mängijad.

"On mängijaid, et alustas esialgu kui sotsiaalse meedia platvormidel tuli umbes kuid tingitud asjaolust, et nad ei olnud tehnoloogiliselt edumeelsete kui konkurendid, kes tulid nad tõesti langes välja kasuks investoritega.

"Bitcoin oma praegusel kujul, kuigi planeeritud versiooniuuendusi tegeleda suutlikkuse küsimusi, me arvame, et kui turg põhimõtteliselt pöörab tagasi Bitcoin tänavu see tõesti kukkuda kasuks võrreldes teiste crypts et on palju kasu ja väärtus lisama."

Kiidukõne tehtud Benjamin Quinlan

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC (Q-U) ABC-d

Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

Bitcoin Value 2. osa: kas raha vajab isegi kasutusväärtust?

Post Bitcoin

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Post Bitcoin

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna

Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Mis on parim Bitcoini makseprotsessor? Cointi või BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Bitcoini maksed Newegg.ca jaoks, Apriva Partners GoCoini ja palju muud