Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu! | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Vaatamata sügisel üks Bitcoin suurim ja kõige loodud vahetusettevõte Bitcoin on taas suurenemas pärast väga rahutu kuu! Miks Bitcoin keeldub surra? See on üks paljudest küsimustele inimesed on küsinud, sest Mt. GOX läks üle $ 600 miljonit väärt klientide bitcoins viinud Mt. GOX pankrotiavalduse kaitse. Bitcoin pricesare tõusuteel!

Virtuaalne raha skeptikud oli palli. Mõned isegi võtsid maailma suurim meediaväljaannete echo "Ma ütlesin sulle teha" fraas Levinuim kui üks ennustab hävitamine midagi. Toetajaid ja bitcoins aga tahab on viimase naerma. Bitcoin pricesrose esimest korda sel nädalal ja tasakaalukus jaoks suur tagasi tulla.

Bitcoin Hinnad tõusuteel!

Mõned ütlevad, et Bitcoin oli nii üle hinnatud ja mis juhtus on lihtsalt hinna korrigeerimine. Aga me usume Bitcoin pricesare umbes üllatus kõigile. Episood Mt. GOX seda tuleks kasutada üksnes võimalus tuleviku bitcoins ja raskemate vahetuste ja investorid kiirendada. Isegi üks konservatiivne Kongressi Endine USA kongresmen Ron Paul ütles kord Bitcoin võiks olla alternatiiviks USA dollar.

Vastavalt sõltumatu, on 3 põhjust, miks bitcoins ei kao kuhugi:

1. Inimesed, kes loe uskuma.

Kui te rivistuma lipu-wavers vastu Naysayers, see on raske ignoreerida võrdleva make-up nii.

Edendajat krüpteerimisoperatsiooni valuuta on sageli tegijad ja loojad. Nad on inimesed nagu Marc Andreessen või vanem web industry ärijuhtide: insenerid ja ettevõtjad, kes on praegu luua palju rohkem rikkust kui teistes tööstussektorites. See näitab, et kui nad usuvad kirglikult midagi, nad ehitada asju toetada.

Seevastu paljud kõige vokaal skeptikud sobite institutsionaliseeritud aseesimeeste isikliku ja professionaalse investeeritud kapitali status quo. Nad töötavad pangad, mis on loetletud investeerimisühingute ja muude finantseerimisasutuste midagi saada - ja palju kaotada - kui süsteemide nagu Bitcoin jätkuvalt juurduda avaliku teadvuse.

Väga sage põhjus vastu Bitcoin antud besuited Naysayers on: "Ma ei saa sellest aru." Maailmas valitseb ebamääraste derivaadid ja CFD-dega, on see tõesti Viimane sõna argument?

2. Hiina investorid meeldib.

Nagu teised on märkinud, tõus Bitcoin väärtus oli teravaima kui Hiina vanim Bitcoin vahetada - BTC Hiina - võttis rahastamist. Kuigi krüpteerimisoperatsiooni valuuta on keelatud Hiinas, Hiina investorid on valati Bitcoin.

3. Bitcoin tundub pälvinud usaldust.

Üks olulisemaid elemente ükskõik isehakanud valuuta - eriti üks, mis ei ole toetavad vara nagu kuld - on usaldus.

Juhul loodud valuuta nagu dollar, et usaldus on suveräänne kohustus valitsuse ja institutsioonidega.

Kuigi Bitcoin on midagi läheneb sellele tasemele sügavust, tema ellujäämine Mt GOX kokkuvarisemist on oluline test möödas. See annab märku, et võimalike kasutajate ja investorite, et kui mõne sellise sündmuse toimumisel nende virtuaalne väärt ei kao üleöö.

********

Et asi oleks selge, ma ei oma ühtegi Bitcoin. Samuti ei ole ma tõenäoliselt osta kohe (ajakirjanikud ei ole tavaliselt investor-klassi isendit). Aga võin selgelt näha kasutamiseks Bitcoin: veidi rohkem arengut, see on väga tõhus, hõõrdevabu viis kandes raha ja võttes makseid.

Kui ma näen seda, seal on miljoneid palju targemad inimesed, kes saavad ka seda näha. Ma ei panustada Bitcoin suremas niipea.

Millised on teie miks Bitcoin ei sure?

[Foto krediit: ihavebitcoins]

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!

Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed Explained: BTCi EFGid

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 21.-27. September 2014

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR