Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt! | Estonian.lamareschale.org

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Mis on Bitcoin

Bitcoin on digitaalse valuuta ja maksesüsteemi, mis võeti kasutusele avatud lähtekoodiga tarkvara Satoshi Nakamoto kes arendas ta. Ta kasutab peer to peer tehnoloogiat alates raha saab üle kanda ühelt inimeselt teisele otse ilma kaasata keskpangale. Kõik maksed on tavaliselt kantakse avalikku pearaamatu. Üksikisikud kasutades tarkvara, nagu rahakott tarkvara saavad saata ja vastu võtta bitcoins elektrooniliselt läbi arvuti, nutitelefoni või veebirakendus.

Mis on Bitcoin Private Key?

Mis on Bitcoin privaatvõti

Bitcoin privaatvõti on salajane number loodud, et võimaldada inimestel veedavad bitcoins. Kui kasutaja on väljastatud Bitcoin aadress, nad on ka väljastatud Bitcoin privaatvõti. See on tavaliselt 256 bitine arv ja kuna see on kuldne pilet, mis võimaldab üksikute veeta oma bitcoins, tuleb see hoida ohutu ja turvaline.

Privaatvõti saab nõustuda, müüa ja annetada Bitcoin. Paljud heategevusorganisatsioonid nüüd vastu bitcoins.

Kuidas hoida Bitcoin Private Key ohutu?

Üks viise, kuidas saab hoida Bitcoin privaatvõti ohutult on salvestades selle oma arvutit ketas, mis on krüpteeritud. Võite printida paberile. Seda on võimalik saavutada, kasutades pywallet. Pywallet on utiliit töötatud kasutades python, mis võimaldab kasutajatel väljavõtte privaatvõtmetest oma rahakoti faile. Eraldatud faile saab välja trükkida, et väike tükk paberit, kasutades printer.

Milline Bitcoin Private võtit kasutatakse?

Selleks, et teha tehing, kasutaja peaks olema kättesaadavust tööriista või programm, mis võimaldab importiva privaatvõti. Mõned rahakotid võib teha tehingu ilma importivate privaatvõti. Teised nõuavad privaatvõti pühib. Kui privaatvõtmetest läbida protseduuri pühkimine, tehingu eetrisse teise aadressi ja mis hõlmab tasakaalu.

Kuidas importida Bitcoin Private Key?

Kuidas üks importida Bitcoin privaatvõti? Üks meetodeid hõlmab kasutamist blockchain.info. See veebipõhine abistab kasutajaid importida isiklikke võtmeid lihtsalt. See on saavutatud läbi oma rahakoti teenust, mis nimetatakse hübriid eWallet. Kuna tegemist on veebipõhise vahendi kaudu, see ei salvesta teie rahakoti andmeid. See on hoida oma brauseri nagu krüptitud faili. Olete kohustatud väljastama parooli või pseudonüümi, et juurdepääsu teie kontole.

BIPSalso võimaldab importida isiklikke võtmeid hõlpsasti lihtsalt võimaldab kasutajal kas kirjutage võti käsitsi paberi rahakott või skannida QR lugeja app läbi nutitelefoni kaamera. Muud Bitcoin privaatvõti import pakkujate hulka Mütseeliumi mis annab android app, mida saab alla laadida Google Play. Rakendus võimaldab ühe kas skaneerida kood paber rahakott või kasutamise külmhoone.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: ohtlike reservpanganduse oht

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin Value: Raha iseloom ja päritolu

Post Bitcoin

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Võimalused: lühike juhend

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC alamkategooriad

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend