Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest

Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest

Pärast langevad viimaste Bitcoin scamout seal olen sunnitud kirjutada arvu Bitcoin petuskeemid toimub seal ja petturid taga. Minu lugu algas neljapäeval pärast kella (kolmapäev 13 august, 2014) kui ma võttis ühendust inimene teeskleb esindaja cryptocoinsnews.com müüa sponsoreeritud postitusi saidi bitcoins. Üksikud küsis for.40 väärtuses bitcoins jaoks sponsoreeritud pärast, kuid ma ei suutnud teda veenda accept.02 bitcoins. Vaata koopia esimese Bitcoin kelmuse emailI sai allpool.

Nuppu, et lugeda

Siin esimene probleem ma ei märgata. Heitke pilk e-posti aadressi Bitcoin scamwas saadetud. See kõlab David Parker on tõeline kaasomanik veebilehel CryptoCoinsNews.com ja on loetletud saidi nii. David Parkeris legit. Kuid mida ei ole õigustatud see David Parker selle e-posti aadressi. Keegi dubleeritud CryptoCoinsNews.com et CryptoCoinzNews.com. Kas märkad erinevust? Bitcoin kelmuse veebilehel / email on CryptoCoinzNews.comwith nn z "ja legit Bitcoin uudised sait on CryptoCoinsNews.com koos" s ". Aga kui Bitcoin kelmuse emailis saadetud, õige veebileht on loetletud keha email, et pettuse e-posti aadress!

Paar tundi hiljem pärast läbirääkimisi madalama määra sponsoreeritud postitus, ma sent.20 bitcoins kelmuse Bitcoin aadress 1NzpPpSKJyFbpUruMkxF8FVm6huoUwhrLc. Little ma tean, et see Bitcoin aadress oli aadress, et kaoks mu bitcoins et "kunagi tagasi" maa.

Nuppu, et lugeda

Edasta 9 päeva hiljem. Pärast lugematuid kirju võltsitud David Parker küsib staatuse sponsoreeritud post, mis pidi olema postitatud 24 tunni jooksul, ma läksin Bitcoin uudistesait CryptoCoinsNews.com ja ühendust kõigile loetletud nende kontakti lehe pettumus sõnum. See oli siis, et olin saatnud postiga kirjalik nädalat tagasi umbes Bitcoin kelmuse kunstnik vääralt tõeline David Parker. Lugesin postitust ja sain teada, et ma ei olnud ainus ohvriks selle konkreetse Bitcoin pettus.

Sama tüüpi pettus tundub töötavat ümber Coindesk samuti. Keegi teeskleb Shakil Khan (Coindesk omanik) on saates e-kirju võltsitud reklaamipausid.

Selle tulemused, ma otsustasin rääkida oma lugu ja luua nimekirja Bitcoin petuskeemid ja petturid aidata Bitcoin kogukonna tuvastada ja neutraliseerida neid! Palun langes vabalt sellesse loendisse lisada (Kommentaarilt lehele ja me liikuda neil nimekirjas) mis tahes tuntud Bitcoin kelmuse kunstnik või Bitcoin petuskeemid!

Loetelu Bitcoin Petturid / Petturid / Veebilehed / E-posti aadress / Bitcoin Aadress

Scammer: David Parker (tegelik David Parker on kaasomanik CryptoCoinsNews.com tähega 'S' müntide (s))
kelmuse Bitcoin Aadress: 1NzpPpSKJyFbpUruMkxF8FVm6huoUwhrLc

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Post Bitcoin

Lõpuks lihtne viis bitcoini saatmiseks Facebookis

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed Explained: BTCi EFGid

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC alamkategooriad

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatiseeritud Bitcoin Trading Software Bot ülevaade

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest