Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi! | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Bitcoin loodi 2009. Aastal Satoshi Nakamoto kui maailma esimene krüptopulk valuutas. Kood on avatud lähtekoodiga, mis tähendab, et seda saab vabalt muuta keegi ja kasutada teistes projektides. Mitmed krüptopulk valuutades erinev edukuse on alustatud muudetud versioone koodi. Aastal 2011, Litecoin loodud Charles Lee, Google insener, eesmärgiga olles hõbe Bitcoin kulla. Litecoin oli teine ​​parim turuväärtusest tahes kaevandatakse krüptopulk valuuta pärast Bitcoin. Selle artikli Bitcoin vs Litecoin, me võrrelda üksikasjalikult, mis teeb iga mündi ainulaadne ja mida nad jagavad ühist.

Bitcoin vs Litecoin

Mõlemad mündid on krüpto-valuutade loodud mäetööstuses. Nad on nii deflatsiooni; kulud kaupade ja teenuste vaid hoida väheneb võrreldes mündid "hinnaga. Loomine ja üleandmine Bitcoin kontrollib avatud lähtekoodiga krüptoprotokolli. See protokoll ei juhendab tahes peamine asutus. Üks Bitcoin on jaotatud sügavamale 100 miljonit väiksemad üksused Satoshis. Litecoin, teiselt poolt, on alternatiivne peer-2-peer digitaalse valuuta, mis põhineb Bitcoin. Mündi sihib kiiremini plokk määr kui Bitcoin ja tugineb skripti ülessulamise kaevandamise protsessi, samas Bitcoin tugineb SHA-256 oma hash funktsiooni.

Bitcoin ja Litecoin ka erinevad segamist võimsus kirjutamise ajal. Bitcoin on kokku segamist kiirus on üle 20 000 TH (Terra räsi) sekundis, samas Litecoin on räsimise määr on ainult 95, 642 MH sekundis. Litecoin aadress algab tavaliselt L, lihtsalt sellepärast, et nende versiooni number. See on see, mida eristab neid Bitcoin aadressid. Muidu nende põlvkonna protsess on sama.

Vaadates plokk kett Bitcoin vs Litecoincomparison leiame, et kahes vääringus erinevad palju samuti. Näiteks ketti toodab uue ploki pärast iga kahe ja poole minutiga. See on sarnane 4 korda kiirust, millega ketid Bitcoin luua uus plokk. See tähendab, et seal on kiirem kinnitust Litecoin kui Bitcoin. Seevastu on puudus kiirem kinnituse alusel. Sul vaja rohkem plokid, et saada sarnane kinnitus tugevust mis Bitcoins. See tähendab lihtsalt seda, et näiteks 8 plokid Litecoin ei ole võrdne 8 Bitcoin plokid.

Koguarv Litecoins mis on kasutusele on 4 korda koguarvust Bitcoins - 84 miljoni võrreldes 21 miljonit. Iga Litecoin plokk on tasuks 50 Litecoins. Põlvkond määr Litecoin poole võrra iga 840 000 plokid - 4 korda rohkem plokke. See tähendab, et rahapoliitika inflatsioon Litecoin järgib sarnast trajektoori omaga Bitcoin.

Bitcoin vs Litecoin Video


Allikas: CryptoCurrency

Teine suur erinevus, kui võrrelda Bitcoin vs Litecoinis et Litecoin odavamad alustada kaevandamist kui Bitcoin. Tegelikult ainus asi vaja alustada Litecoin kaevandamise on arvuti ja Interneti-ühendus. Lisaks saate ka kasutada CPU-Litecoin kaevandamise; kuigi see on tema enda viga. Minimeeritud sisenemise turule tähendab, et kaevandamise võimsus on detsentraliseeritud. See toob oht paljude investorite tegemist suure ühekordse ettevõtmise kohta Litecoin. Investor nõuaks palju raha teha sama Bitcoin. On see piirang, mis muudab Bitcoin kaevandamise turvalisem kui Litecoin.

Kui me võrdleme Bitecoin vs Litecoinyou teada, et nii valuutade on palju erinevusi ja mõned sarnasusi. Nad on aktsepteeritud valuutade ja sa pead analüüsima neid sarnasusi ja erinevusi enne oma krüpto-valuuta valik.

Seotud uudised


Post Bitcoin

$ 19M väärt BTC läheb üles oksjonil Austraalias - Bitcoin turg reageerib!

Post Bitcoin

Bitcoini ajakirjanikud: Bitcoini omandamise eetika

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ja Robocoin: vigu Bitcoin Businessis

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Post Bitcoin

6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Blockstream, Cozy Mängud, Bitcoini määrus ja Florida kohtuotsused

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatiseeritud Bitcoin Trading Software Bot ülevaade

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR