Kanada Yukon Gold Mine müügiks 3000 bikkünnini | Estonian.lamareschale.org

Kanada Yukon Gold Mine müügiks 3000 bikkünnini

Kanada Yukon Gold Mine müügiks 3000 bikkünnini

Yukon Gold Mine müügiks Bitcoin

Kui see Kanada põhinev kullakaevandus tegelikult müüki 3000 bitcoins see on suurim ostu bitcoins lühikese ja kivine ajaloo virtuaalne raha. Yokon Gold Mine läks müüki täna (9. Juuni 2014) ja omanikud soovivad müüa kullakaevanduse bitcoins. Praegune Bitcoin hind on 1BTC = $ 633,13; kuu pikk kõrge! Kui Yokon Gold Mine müüdaks sel hetkel, hind dollari väärtus oleks $ 1.899.006; veidi väiksem kui $ 2 miljonit dollarit omanikud loodavad saada seda.

Yukon Gold Mine Müük Bitcoins

Kui sa oled arvesse Bitcoin miningand soovid kaevandada midagi muud kui Bitcoin, Yukon Gold Minemight täpselt, mida sa otsid kui sa seda endale lubada. Miin loetletud Bitcoin müügikeskkonnas BitPremier. Vastavalt oksjoni, firma asutati aastal 1986 ja president ja tegevjuht väidab, et "iga uue ostja võiks korvata oma esialgse investeeringu nii vähe kui kaks kaevandamise hooaega." Ta ütleb, et ettevõte on "$ 1 miljoni dollari väärtuses seadmed" ja "$ 1 miljonit eurot aastas müüki." Yukon kullakaevandus müügiks bitcoinis hea kõrgemasse kohta Cryptocurrency.

Kas osta firma väärt $ 2 miljonit Bitcoini?Hiina keeldub taas Bitcoini, vähese mõjugaTäna Rahvavabariigi Bank of China (PBOC) on taas hakanud hoiatusi Hiina pankade ja makse töötlejatele seoses Bitcoin. Nagu iga tavaline, see on toonud kaasa kiire langus Bitcoin hind, nagu Hiina investorid, pluss mõned rahvusvahelised investorid, hakata müüma oma bitcoins ootuses mõju.

Kas Hiina Bitcoin Ban ole tegelikku mõju?

Kuid ainult mõju, et see on tõenäoliselt on seotud otseselt nende, mis on paanika müüa sel viisil. PBOC on välja väga sarnane hoiatused palju kordi varem. Hiina valitsus on rääkinud peale Bitcoin. On olnud palju uudiseid, nii reaalne ja võlts, seoses Hiina seaduslikkuse ja reguleerimise Bitcoin ja iga kord, kui see põhjustab langust Bitcoin hind, kuid iga kord, et tilk väheneb väiksema ja väiksema%. On vana idioom, mis sobib see avaldus: "Ära nuta hunt." PBOC on "hüüdis hunt" mitu korda nüüd, ja see on ebatõenäoline, et paljud jätkab maksta neile mingit tähelepanu. Bitcoin, mida see olemuselt ei ole kontrollitavad iga valitsuse ja iga katse konkreetse valitsuse või pank, et piirata selle kasutamine, vaid lõpuks enesevigastamise ja oma inimestega.Aga, nagu on tehtud ilmne nende avaldused varem PBOC ja Hiina valitsuse tea seda.

Niisiis, miks "Ban" Bitcoin Siis?

On väga ebatõenäoline, et need hoiatused on mingit mõju Hiina turule, kaugemale on juba juhtunud. Hiina põhinev vahetuste liiguvad või on liikunud, kasutades rahvusvahelised pangad. Hiina rahvas võib jätkuvalt kasutada oma Bitcoin nagu neile sobib. Piirang makse töötlemise ettevõtete suhtlemist Bitcoin on tõenäoliselt positiivne mõju, grand kava asju, nagu Bitcoin ise makse töötlemise süsteem. Kasutades makse töötlemise süsteem töötleb maksed eraldi makse töötlemise süsteem on ülearune.

Hiina valitsus, ja PBOC, tunduvad meeldib, et näidata oma võimu, ja see on üks viis seda teha. In the end, pole vahet.

Muidugi, me ei saa ennustada tulevikku, ja me jälgib selle olukorra edasiseks arenguks. Sulle päeval tradersout seal vaadata põrgatama.


CME futuurid peaksid lõpetama, juhtima Bitcoini hinda nullini - MotlsBitcoin hind on uue rekordi üle $ 6500 ja midagi tundub võimeline peatama selle oma teed lõpmatuseni. Nagu te teate, ma arvan, et ainult põhjendatud hind on null ja igaüks, kes ei näe seda on idioot. Kogu kapitaliseerimine üle $ 100 miljardit mõõdab inimeste irratsionaalsus, karja instinkt jumalateenistustel virtuaalne ebamääraste brändi

Ajavahemikus 13 november ja 20. Novembrist Bitcoin võib kollaps või äralangemiseni tõttu vaidlustatud kahvliga.

Keegi tõesti osta uus tõeline Bitcoins, kas, sest futuurid on eelistatud. Sellisel juhul kauplemismahtusid tõeline Bitcoin võib minna null ja CME Bitcoin reaalajas väärtused muutuvad väga kahtlane ja kõikuv, liiga. Aga ma usun, et see stsenaarium ei kesta liiga kaua, sest mõned Bitcoin omanikud aru, et kui üks ei saa müüa, see on tõesti mõttetu.

Kiidukõne tehtud Luboš Motl


Coin Fire vajab sindMüntide Fire on töötanud kõvasti, et tuua teieni uusima, aus ja usaldusväärne uudised Kõikjal maailmas ja iga nurga Internet.

Ära muretse, ma ei ole umbes küsida raha (kuigi annetusi ei aidata hoida selle saidi töötab, me tegutseme täielik kadu iga kuu), vaid pigem ma palun teie abi, et levitada meie mindshare.

Me oleme näinud uskumatu kasv lühikese aja jooksul, kuid ilma teie abita me ei saa hoida kasvab.

Siin on, kuidas saate aidata küll...

  1. Jälgi @CoinFireBlogon Twitter
  2. Kui näed midagi huvitavat Müntide Fire võtta paar sekundit ja seda teistega jagada.
  3. Võtke hetk ja andke teada, kuidas me teeme. Me kuulame!

Nii see on. Aidates meil suurendada lugejate arvu meie saidi saate aidata meil tuua rohkem lugejaid ja meie mõju kasvab.

Mida rohkem me saame kasvada saidilt seda lihtsam muutub meie töötajad saaksid rahalisi vahendeid hädasti vaja hoida laiendada meie uudiste.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Paindlik Bitcoin Supply ei stabiliseeri Bitcoin Price

Post Bitcoin

Bitcoin on nüüd Bloombergil ja Yelpil!

Post Bitcoin

Cheapair Now aktsepteerib bitcoineid hotellidele ja lendudele

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 21.-27. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

Proper Bitcoini hinna analüüs 1. osa: metoodika

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Mt. Goxi bitcoini pankrot

Post Bitcoin

10. aprill 2015

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Bitcoin VeriCoins, IBM Asjade Internet, Syscoin vastu Moolah, Bitlendingclub ja Bitcon