Caricoin toob kitsasriikidele bitcoini | Estonian.lamareschale.org

Caricoin toob kitsasriikidele bitcoini

Caricoin toob kitsasriikidele bitcoini

Üks huvitav suundumusi Bitcoin areng on olnud, et see tundub läbilöömiseks hädas majanduse või täpsemalt, majanduse, kus inimesed on piiratud juurdepääs pangaarvetele. See esimene selgus Kreekas, kus aastakümne pikkune finantskriis on hiljuti viinud mõned kodanikud minna umbes vastuvõtmist cryptocurrency esmase salvestamise vahendid ja vahendite ülekandmise. Tõepoolest eelmise aasta augustis koos piirid põhineb rahaväljavõtmiste, Kreeka nägid sissevoolu 1000 Bitcoin ATMsmeant anda väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete (nagu ka üksikisikutele), mille abil juurdepääsu oma rahandust. See oli oluline soosivaks cryptocurrency, kuid me oleme näinud sarnaseid huvi Bitcoin teistes riikides hädas majanduse.

Nüüd tundub, saame võib-olla lisada täiesti uue regionto et arutelu. Ilmselt Caricoin alustab Bitcoin rahakoti Caribbeanfor eesmärgil aidata "rahaliselt puuduliku" saartel. Nagu pressiteates öeldakse, juurdepääsu pangateenustele Kariibi ei ole kindel asi isegi sünnijärgsete kodanike ja seega ligi 50 protsenti elanikkonnast on unbanked. Ütlematagi selge, et mõned Kariibi riigid on tõhusam panganduse kui teised, kuid vaadates piirkonna kui terviku oli räige vaja süsteemi, mis tegi üksikisikute rahaliste vahendite kättesaadavamaks ja lihtsamaks, et tagada ja hoida.

Neile, kes ei pruugi olla nii tuttav, kuidas Bitcoin funktsioone, lihtsalt käivitada digitaalne rahakott teenus ei pruugi paista olevat palju abi Kariibi kodanikud, kes ei ole juurdepääs pangaarvetele. Tegelikkuses aga Bitcoins saab osta läbi vahetuste või üksikisikuid, ning viimane saab hõlpsasti hõlbustas rahakott. Teisisõnu, lihtsalt allalaadimist Caricoin rahakott võimaldab kodanik asub Kariibi kasutada tavalise valuuta osta Bitcoins teise üksikisiku (või ehk isegi vahetada), kes on nendega.

Kuigi see on ebatõenäoline, paljud oleks selle sammu alustada, see on mõeldav, üks üle kõige oma jõukuse cryptocurrency kujul suhteliselt kiiresti läbi rea lihtne rahakott tehinguid. USAs või Euroopas tundub see tarbetu ja isegi riskantne, kuid see väärib kaalumist, kui paned end kingad keegi üritab suhelda conventio
nal pangakontole.

Kõige parem on see, et see ei ole mingi suvaline või oportunistlikud ülesehitusele taasleitud Bitcoin ettevõte. Caricoin on töötanud oma Bitcoin rahakoti Kariibi kõrval Palo Alto firma BitGo, mis nimetab ennast liider blockchain turvalisust. See on suur nimi on pardal, ja üks, mis on nii põhjalikult loodud julgeoleku seisukohalt mis tahes äriühing võib olla paar aastat arvesse Bitcoin avalikud olemasolu. Ja see annab uuele rahakott palju legitiimsus selgub Kariibi mere piirkonnas.

Jääb üle oodata, kuidas laialdaselt rahakott saab omaks, ja kui palju võimsust Bitcoin on laiendada piirkonnas. Aga nüüd see näeb välja nagu järjekordne juhtumit, kus hädas Pangasüsteeme hõlbustas tõus cryptocurrency.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni

Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Kuidas digitaalvarud võimaldavad Aafrika põllumajandustootjatel?

Post Bitcoin

Kuidas osta bittiiniid Indias: lühijuhend

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Post Bitcoin

Euroopa Komisjon hakkab kasutama Bitcoini määrust