Heaolu- ja fundraiserite Bitcoini loomise võimalused | Estonian.lamareschale.org

Heaolu- ja fundraiserite Bitcoini loomise võimalused

Heaolu- ja fundraiserite Bitcoini loomise võimalused

Bitcoin Heategevus

# 8211; Alates leiutis Bitcoin 2009. Aastal palju positiivseid muutusi on täheldatud teel ettevõtted tegutsevad ja standardid, mille heategevusorganisatsioonid tõstetakse ja väljamakstud eeldatavad kasusaajad. Bitcoin heategevusorganisatsioonid peetakse tõhusamaks, mugav, lihtsam ja odavam levitada asjakohast inimest. Seda seetõttu, et Bitcoin raha annetatud virtuaalselt midagi, mis vähendab probleeme, mis võivad tuleneda kasutada tahkete raha. Tänapäeval saavad inimesed kasutada erinevaid viise, kuidas tõsta heategevus Bitcoins. Kui soovite teada, kuidas tõsta bitcoins heategevuseks, allpool on mõned peamised meetodid, mida saab kasutada.

Creative Ways to Raise Bitcoin heategevuseks ja Rahakogumisüritus

Üks kõige loomingulisemad ja tõhus meetod tõstmise Bitcoin jaoks charityis abil tagamise lepingud. See toob kaasa kasutamise Bitcoin blockchain luua ja rakendada lepinguid teiste inimestega. See toimib nii, et teil on avastada uut projekti, mille eesmärk on tuua kasu teatud grupp inimesi, luua Bitcoin aadress ja kuulutab selle kõigile kavandatavaid inimest.

Lugege ka: Kes on nõus Bitcoins makse?

Peate määrama see nii, et iga toetaja oleks luua uus Bitcoin tehingu, mis katab nimetatud aadress. Kokkuleppega peaksite nõustute, et kui raha ei jõua ettenähtud summa, iga inimene oleks tagastatakse tema panus. Nii, siis oleks võita oma publikule arvestades, et iga oleks käendaja, et nad saaksid tagasi oma raha, sest ei oleks probleeme tahke raha.

Elukindlustuslepingute - tõstmine Bitcoin Kasutades seda Methond:

  • Loo Bitcoin rahakoti / aadress. Saad Bitcoin rahakott Coinbase kui te ei ole juba üks - ütle potentsiaalsete osalejate bitcoins kasutatakse projekti ainult siis, kui seatud koguses bitcoins kogutakse. Teisisõnu, bitcoins on võrdne kogukulu projekti. Kui ei ole, bitcoins tagastatakse!
  • Tee selgeks, et igaüks saab kaasa Bitcoin aadress ükskõik summa.
  • Kui bitcoinraiser eesmärk on saavutatud, kõik väikesed summa kogutud bitcoins grupeeritakse ja luua üks suur tehing ja fondi kasutatakse projekti lõpetamiseks.

Näide Bitcoin aadress: 16qT2iLQ7d5MiEkKWYau6mfRNHUFZ3NzHz. See on meie aadress, muide, kui soovid teha annetuse!

Veel üks suurepärane võimalus tõsta bitcoins heategevuseks või fundraiseris abil Bitcoin asuvad ettevõtted. Need ettevõtted tegutsevad nii, et nad pakuvad online põhinev platvorm, kus inimesed, kes tahab tõsta bitcoins on luua projekti profiili ja varustada see kõik vajalikud andmed. Kuna projekti looja, siis oleks vaja turustada oma projekti teha seda teada tulevane Bitcoin liitunute kes siis pandi Bitcoin projekti konkreetse aja jooksul. Lisaks projekti looja oleks vaja levitada premeerib Bitcoin liitunute. Sellised ettevõtted ka inimesed, kes soovivad pakkuda heategevus selliste annab teha oma panuse kaudu partner tasu programmi.

  • Coinbase (soovitatav)
  • Bitpay
  • Blockchain
  • Bitcoinchipin

Bitpayis teise olulise meetod, mida saab kasutada, et lisada rohkem Bitcoins oma projekti. Bitpay on ülemaailmne ettevõte, mille eesmärk on aidata inimestel teha Bitcoin maksete online ja isiklikult. See toimib kahes makseviisid mis on Interneti kasutamine annetused ja ürituste pileteid. Mis internet annetuste oma ledgers oleks teha oma annetuste kaudu online-süsteemi, mis oleks siis saata teile pärast nõutud summa on saavutatud.

Sündmuse piletid, Bitpay kontrollib kassasse protsessi kogumise oma nimi ja aadress, kui teete annetuste kaudu selliseid pileteid. Süsteem töötab nii, et nad oleksid saadame kinnituse kiri oma e-posti, kui tehing on lõpetatud. Samuti suunata panustaja oma veebilehel, et aidata hoida sind seotud selliste toetajad.

Foto krediit: Quora

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin ja üleminek rahale

Post Bitcoin

OP-ED: ebapiisav BitLicense pikendamine kinnitab sihtasutuse jõupingutusi puuviljalõikega

Post Bitcoin

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

10. aprill 2015

Post Bitcoin

Caricoin toob kitsasriikidele bitcoini

Post Bitcoin

Google Adsense alternatiivid Post Bitcoin kraan Apokalüpsis

Post Bitcoin

Mainstream Bitcoin 2. osa: Academia ja Laymen

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud