Expedia aktsepteerib Bitcoini hotellide broneerimiseks! | Estonian.lamareschale.org

Expedia aktsepteerib Bitcoini hotellide broneerimiseks!

Expedia aktsepteerib Bitcoini hotellide broneerimiseks!

Expedia aktsepteerib Bitcoin

Teine hea uudis Bitcoin kogukonna online reisibüroo Expedia teatas, et nad on nüüd vastu bitcoins tasumiseks reisikindlustust. Expedia nõustub Bitcoin ei ole tegelikult uus uudis reisibüroo kuid on üks suurimaid reisibüroo omaks Bitcoin on suurepärane uudis virtuaalne raha.

Lennu- ja auto tellimustele veel ei toeta, kuid Michael Gulmann; Expedia asepresident globaalse toode Expedia ütles saidi varsti aktsepteerib Bitcoin lendude ja autod samuti. CheapAir on esimene online reisibüroo vastu Bitcoin makse. Bitcoin maksed Expedia töödeldakse kasutades Coinbase!

Expedia aktsepteerib Bitcoin

"Bitcoin muutub elujõuliseks valuuta," Gulmann ütles. "See ei erine laskumist tahes turul, et mõista, kuidas me saame teha äri ja pakub makseviisid kliendid tahavad."

Võttes suur veebilehe nagu Expedia nõustub Bitcoin makse seadustab ja tahkub Bitcoin nagu tõeline alternatiiv traditsioonilistele makseviisid.

"Tee Bitcoin on on mõnes mõttes, mida PayPal oli. Alguses tundub imelik... Aga see läheb muutuda mainstream." ütles Michael Gulmann. "See ei tee Bitcoin veidi raskem," Gulmann jätkus. "Meie seisukohast Bitcoin on noor, kuid see on cryptocurrency see siin et jääda."

Expedia nõustub bitcoinas makse ei ole ainult hea valik firma, kuid tuleviku Bitcoin ise. Väärtus ühe Bitcoin rekordilise $ 1000 aasta lõpus 2013 spekulantide ja turuga manipuleerimise programmid nagu Willy ja Markus sõitis turule üles. Kuid cryptocurrency võttis hitti pärast Bitcoin suurim ja kõige loodud Bitcoin börsikontsern Mt.Gox teatatud tohutu häkkimine kava, milles nad väitsid häkkerid pääses üle $ 400m väärtuses klientide bitcoins siis välja pankroti kaitset Jaapanis!

Kuidas firmad nagu Expedia kasu Bitcoin laine? Noh, kui suur ettevõtted vajavad omaks ja integreerida virtuaalne raha nüüd. Seejuures nad ei tohi märgistada hilja adapterid ja vähene uuenduslike nägemused. Nad peavad partner kehtestatud Bitcoin makse töötlejatele nagu BitPayand Coinbase, et nad saaksid olla valmis mis võiks olla suur lüliti virtuaalne valuutade suhtes.

Expedia aktsepteerib Bitcoin -Mis on seda Expedia?

Noh, sest Bitcoin on madalam tehingutasud Expedia paikneb säästa suur hulk raha, et. Krediitkaardi ettevõtted tavaliselt tasu 2-4%. Nad võivad ka teha oma klientidele palju õnnelikumad jagades kokkuhoid. Vastavalt Gulmann, madalam tehingutasud ei ole põhjust Expedia nõustub Bitcoin. Ta ütleb, et "kui Bitcoin muutub laialdaselt aktsepteeritud, ootame neid tehingukulusid tõusevad natuke."

Expedia nõustub bitcoinas makse teise võidu süles jaoks Bitcoin kogukonnas. Mis sa arvad sellest hea uudis inimesed?

Uudised Allikas: CNET

Seotud uudised


Post Bitcoin

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

Post Bitcoin

Bitcoini 2016. aasta poolestusaeg: mis see on ja miks peaksite hoolitsema?

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Juhatuse föderatsioon Aprilli koosolekute minutid Välja antud: Milline on Future Fedi poliitika tähendab Bitcoini?

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik sõltub sinust

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

Bitcoin krediidi mull 1. osa: Bitcoin Margin Trading

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Post Bitcoin

Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha

Post Bitcoin

Kuidas digitaalvarud võimaldavad Aafrika põllumajandustootjatel?

Post Bitcoin

Expedia Nüüd aktsepteerib Bitcoin

Post Bitcoin

Coinbase: praegu otsene bikkiini ostmise praegune juht