Bitcoinide genereerimine - Kümme Bitcoini kaevandusmasinaid | Estonian.lamareschale.org

Bitcoinide genereerimine - Kümme Bitcoini kaevandusmasinaid

Bitcoinide genereerimine - Kümme Bitcoini kaevandusmasinaid

Generating Bitcoins - Kümme Bitcoin KAEVANDAMISMASINATE

Benjamin Lawsky, superintendent New Yorgi osakonna Financial Services, arutleb umbes sektori reguleerimise ja kaubanduse virtuaalne raha Bitcoin. Ta ütles, et on tugev ralli taga Bitcoin kogumise kogu maailmas. Ilmselt on tal õigus, kuid algaja peaks kaaluma kümme Bitcoin teeniva machinesbefore annab see ettevõtmine minna.

Generating Bitcoins

# 8211; Bitcoin mininginvolves lahendada keerukaid probleeme, mis on aluseks saamist cryptocurrency. See artikkel käsitleb kümme masinad, mis aitavad teil saada töötlemise võime genereerida bitcoins. Põhjuseks teabe tähtsus on lihtne. Mida kiiremini oma seadmed on nende probleemide lahendamisel, seda rohkem münte genereeritakse.

See mõjutab kõike alates hind olemasolust, kättesaadavusest on üks suurimaid põhjuseid vajadust luua rohkem bitcoins sest kuna need probleemid on nii raske kättesaadavus mündid tulevad turule on ettearvamatu. Teave nende masinate sisaldab asjakohast teavet, näiteks segamist kaardid, midagi eluliselt tähtis Bitcoin kaevandamise.

Genereerimine Bitcoins - Top 10 Machines

1. AsicMiner Block Erupter kuubi- tõhus, jahutab 3M NOVEC Liquid sisaldab 32 segamist kiibid kuid ei ole PSU ja nõuab 200W per kaardi standard töötlemiseks, kui olete üle takti pead umbes Kw kaardi kohta.

2. Avalon Clones- Üks esimesi kaevandamise ettevõtted, kahjuks oma kiibid on umbes aasta tagant praegu saadaval kaardid ja saanud masin võib kesta mitu kuud.

3. Bitburner Fury- pühendatud töötlemine kaardi, mis sisaldab 16 ACIS. See väidetavalt on probleem bunged USB-porti ja on ilmselt kokku kiiresti. Toodab umbes mündi iga 10-25 päeva, kuid on ülekuumenemise probleem.

4. Bitmain AntMiner S1-Protsessor on 12mm² 44 nM seade, mis sisaldab kaheksat südamikud ja tarbib 80-200W. See ei ole oma ühendus nii ei pea arvuti, kuid puudub sisemine PSU.

5. Bitmine Coincraft Desk-tal 28nm kiibid võimaldavad väikese võimsusega operatsiooni. Samuti on kolme kuu viivituse tõttu riistvara küsimused on olulised.

6. Blackarrow Prospero- 20nm kiibid 16 neist pardal ja on 64 südamikud, see ei ole tema enda töötlemise võimsus ja Ethernet ühendus.

7. Butterfly Labs mineraloogia- ülipopulaarse on 65nm chippery ja tugineb arvuti võimsus.

8. CoinTerra TerraMiner- on 120 segamist ühikut, on kaks 1.1kW toiteallikad.

9. Hashfast Sierra- Muljetavaldav näitajad - 400GH / s per ASIC koos kõrgusega, see on madalaim energiatarbimise. Samuti on hea valik saadaval tooteid.

0

10. KnCMiner Neptune- hea kliendisuhe all lubadusi ja üle annab see parima kaevandamise tooteid. Maksab umbes $ 10.000, kuid väidab end olevat esimene 20nm seadme tuues segamist kiirust 2TH / s.

1

Kas sa arvad, üle teeniva bitcoins segi ajama turul nagu printimise liiga palju raha messing up USA econmy?

Allikas: theregister

Seotud uudised


Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

Post Bitcoin

Op-Ed: Me ei vaja Bitcoini alust

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

Bitcoini kauplemise reaalajas näide kopeerimiseks

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine on kasumlik 2018. aastal?

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

Kuidas osta Bitcoini anonüümselt ja ilma ID-ga

Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Post Bitcoin

BitXBay - Bitcoin-põhine, detsentraliseeritud, anonüümne turg