Google, Yahoo Lisa Bitcoin Hinnad Financial Index! | Estonian.lamareschale.org

Google, Yahoo Lisa Bitcoin Hinnad Financial Index!

Google, Yahoo Lisa Bitcoin Hinnad Financial Index!

Kui teil oli mingeid kahtlusi enne seda Bitcoin on õigustatud virtuaalne raha, siis võib meelt muuta pärast seda. Oleme kinnitanud, et nii Google ja Yahoohave loetletud Bitcoin hinnad nende rahalise indeksid. Google ja Yahoo ei ole esimene suur aeg ettevõtetel võtnud teate kiire tõus Bitcoin kuid nad on esimene suur uudis ja aruandluse saite loetleda Bitcoin oma hinnaindeksi. Bloomberg hakkas aru Bitcoin hinnad paar kuud tagasi, kuid veebiajalehtede ei ole kaugeltki nii suur kui Google ja Yahoo. Uudised puhkes pärast Google lisas Bitcoin nende hinnaindeksi ja Yahoo järgisid! Yahoo Bitcoin hinnaindeksi loetletud järgmised info:

* Avatud, pakkumist küsida ja eelmise sulgemishinna

* Day & 52-nädalase hinnapiirid

* 5-aastane interaktiivne ja põhilised graafikuid

* Viimati Bitcoin pealkirju ja uudiseid kogu internet

Ükski ettevõte pani välja pressiteate teatatud uudiseid oma veebilehtedel. Uudised puhkes pärast ajalehes väidetavalt leidnud "valuuta: BTC" Google'i Finance algoritm ja kirjutas uudis sellest päev hiljem. Uudised levis kiiresti! Google Finance-lehte, saavad kasutajad leida Bitcoin hindade loetelu Bitcoin uudiste ja sellega seotud hinnapakkumisi. Bitcoin Hinnad võivad olla ka foind Google Finance mobiilikasutajatele. Google aga ei lisanud Bitcoin et see otsingumootori päringut ja on andes mingeid märke, kui neid tehes või kas nad teevad seda üldse. Sõltumata piiranguteta Bitcoin kogukond ikka palun vaadake natuke firma nagu Google on pöörata tähelepanu ja annab tähelepanu Bitcoin.

"Iga võime saada rohkem informatsiooni või paljastada teavet laiemale baas suureneb see väärtus. Paljud inimesed kasutavad Yahoo Finance ja nüüd saab jälgida hinda Bitcoin oma vooge. See kindlasti lisab väärtust inimeste jaoks. Nüüd, kuidas see mõjutab hind, see on teine ​​küsimus, "Reddit kasutaja wroteon populaarne sotsiaalse meedia kohas.

Bitcon on surpased teiste cryptocurrencies nagu Litecoin, dogecoin kui suurim ja kõige populaarsem virtuaalne raha selle aasta alguses, kui föderaalvalitsus ründasid suurim online narkootikumide turul OTSIB ja avastasin nad alles võttes bitcoins makse. Uudised kiiresti laiali ja Bitcoin kiiresti omandanud tähelepanu ühed finantsinvestorid nagu Richard Brenson kes investeeris üle $ 30 miljonit aastal üks suurimaid Bitcoin makse proccessors BitPay.

Hind Bitcoin on paisus viimase paari nädala jooksul. See on taastumas mõnest viimastel halb vajutage pärast paari Bitcoin vahetada ettevõtted läksid alla tsiteerides häkkerite nagu põhjustel. Praegune hind Bitcoin on $ 583, alla $ 67. Ühe Bitcoin hind jõudis $ 650 paar nädalat tagasi. Kõigi aegade kõrge hind ühe Bitcoin selle aasta alguses oli $ 1200!

Allikas: coinbuzz

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Kuidas luua 99,9% turvaline bitcoini paber rahakott

Post Bitcoin

Op-Ed: Me ei vaja Bitcoini alust

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Kuidas digitaalvarud võimaldavad Aafrika põllumajandustootjatel?

Post Bitcoin

4 viisi Bitcoini ostmiseks sularahaga Wordwide

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Võimalused: lühike juhend

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

Varsti tulevad: esimene Bitcoini deebetkaart

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin? Lihtne (kuid põhjalik) seletus

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik