Kuidas aktsepteerida Bitcoini makseid väikeettevõtetele | Estonian.lamareschale.org

Kuidas aktsepteerida Bitcoini makseid väikeettevõtetele

Kuidas aktsepteerida Bitcoini makseid väikeettevõtetele

Kuidas aktsepteerida Bitcoin

Väikeettevõtete on kiiresti selgus, et ettevõtted, kes mahutada inimesed, kes kasutavad Bitcoin kui makseviisi nende kaupade ja teenuste teevad varandus. Seega, ma tundsin, et see artikkel on kasulik väikestele ettevõtetele ja eraisikutele, kes soovivad teada, kuidas aktsepteerida Bitcoin makseid. Bitcoins tähendab kiire tehingute kulud on väiksemad tasuta toolidega. Bitcoins saavad koormate tähelepanu meedias ja ma arvan, et kõik ettevõtjad, sealhulgas väiksematele peaks ära. On tonni teavet selle kohta, kuidas aktsepteerida Bitcoin maksed saadaval internetis, kuid see artikkel loetleb samme, et alustada töötlemise Bitcoin maksete lihtsaim vorm.

Kuidas Nõus Bitcoin Makse väikeettevõtluse / Üksikisikud

Esmalt oleks vaja luua märk, et kindlaks, et te nõustute bitcoins maksevahendina. Siis on kaks võimalust, mida saab kasutada, et alustada protsessi järel. Esimene oleks lihtsalt luua Bitcoin aadress (soovitan: Coinbase) ja küsida klientide raha saata seal, kuid see töötab ainult parim, kui teil on väike maht potentsiaali Bitcoin kasutajad. Sa oleks vaja luua Bitcoin rahakoti (loe: Mis on Bitcoin Wallet ja Kuidas saada BTC Rahakott?), Kus raha on saadetud ja see töötab palju nagu e-posti. Nad oleks sisestada oma Bitcoin aadress / privaatvõti või skaneerida QR-kood (vt Mis on Bitcoin privaatvõti kuidas seda kasutada, kuidas hoida ohutu) ja seejärel sisestage summa ja siis vajuta saata.

Ma soovitaks teil luua õpetus saidi, mis kirjeldab kõiki etappe ja ka turvalisuse meetodid. Teine oleks kasutada Bitcoin tasumise töötleja. Bitpay ja Coinbaseare näiteid kaupmees töötleja, mida saab kasutada. Makse töötlejatele tasu kas protsent või kuutasu nende teenuseid, kuid nende hinnad on disainitud olema odavam kui see, mida krediitkaardi ettevõtted või isegi PayPal makse. Lahe asi protsessor meetod on see, et konverteerib bitcoins teise vormi valuutas kui teie tarnijad eelistavad midagi raha asemel. Need valikud on parim teades, kuidas aktsepteerida Bitcoin makseid. Teil võib tekkida vajadus pöörduda oma raamatupidaja, et teha kindlaks, kuidas hoida oma salvestatud Bitcoin tehinguid.

Lugege ka: Kes on nõus Bitcoins makse? Äriühingute loetelu, poed, kauplused

Nagu eespool öeldud, see on kasulik väikeettevõtetele teada, kuidas aktsepteerida Bitcoin paymentsbecause eelised on seal väljas lihtsalt anda oma tarbijatele teise makseviisi. See on lihtsalt läbilõige, kuidas aktsepteerida Bitcoin maksete onlinebut peaks kindlasti võite alustada õiges suunas luua süsteem, et mahutada oma Bitcoin kasutajad. Tutorials võib olla kasulik ja annab teile kõik üksikasjad need kaks meetodit käesolevas artiklis kirjeldatud. Nii et see artikkel läheb kõigile väikestele ettevõtetele, mis ei ole veel aru saada, et nad on kaotanud võimaluse laiendada oma kaupu ja teenuseid mitmekesisema kliente, kes on omaks Bitcoin.

Rohkem õpetused, kuidas Nõus Bitcoin Maksed

Bitcoin.it

BitPay.com/start

Seotud uudised


Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

GAWMiners: Mis on HashCoin, HashBase ja HashPool?

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine on kasumlik 2018. aastal?

Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid

Post Bitcoin

Bitcoini koht majanduskasvule

Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik sõltub sinust

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse

Post Bitcoin

Peter Schiffi Euro Vaikse ookeani väärismetallid aktsepteerima Bitcoini

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Price report