Kuidas maksta bitcoini maksud Ameerika Ühendriikides | Estonian.lamareschale.org

Kuidas maksta bitcoini maksud Ameerika Ühendriikides

Kuidas maksta bitcoini maksud Ameerika Ühendriikides

Bitcoins on kõik raev viimasel ajal, mitte ainult Ameerika Ühendriikide, vaid ka Euroopas ja Aasias. Üha rohkem tavalised inimesed nagu sina ja mina aru saanud, tohutu kasu kauplemise bitcoins. Bitcoins mis väärtuseks $ 10 tükk paar aastat tagasi olid müüa nii palju kui $ 320 eelmisel aastal, enne kui nad langevad tagasi allapoole $ 130.

Õnnelik Bitcoin Maksumaksjate

IRS on mõistnud, et inimeste arv, kes kasutavad bitcoins oste Internetis on kasvanud hüppeliselt, nii et nad on otsustanud ära need "õnnelikud Bitcoin maksumaksjatele". Suurenenud selgust tuleb leevendust paljudele kodanikele, kes kartsid, et saada kaasatud bitcoins. Nüüd on kristallselge - Bitcoin on vara, mitte valuuta. See on märkimisväärne tagajärgi nii üksikisikutele ja ettevõtetele tegelevad bitcoins.

Kuidas maksta Bitcoin Maksud USA

Kui tegemist on üksikute Bitcoin omanikud, kes kasutavad bitcoins tasuda kaupade või teenuste jälgimise kapitalitulu muutub üsna keeruliseks. Kui üks saab teisendada bitcoins regulaarse valuuta ja teeb ostu, kasutades seda vormi valuuta, aruandluse kapitalitulu on sama lihtne nagu pirukas. Teiselt poolt, kui üks kasutab bitcoins oma e-rahakoti teha oste, mida on veidi keerulisem.

Et õppida, kuidas maksta Bitcoin maksud, pead kõigepealt jälgida kõiki oma ostude kasutades bitcoins. Võite kasutada näiteks teenust Coinbaseor Blockchain hallata te Bitcoin kulutusi. Tee üksikasjalik kuluaruande, sealhulgas iga detail umbes kulutuste ja ostudega. See arvepidamine teeb oma raamatupidaja töö palju lihtsam, eriti kui sa jooksed oma firma.

Kuidas arvutada & Track Bitcoin Kapitali juurdekasv

Leiad erinevaid teenuseid kättesaadavad Internetis, mis on spetsiaalselt projekteeritud, et aidata inimestel jälgida oma bitcoing kulutusi. Kui te ei soovi palgata eraldi raamatupidaja, üks neist teenustest võiks olla parim valik. Nimekirja kuuluvad Bitcointaxes.infoand Coinreporting.com arvutada oma kapitali kasvutulu bitcoins. Mõlemad teenused võimaldavad teil importida kõik oma tehinguid kolmandate osapoolte veebisaite või neid käsitsi sisestama. See on, kuidas saate maksta kõigile oma Bitcoin maksud lihtsalt, muretsemata karistused või täiendavaid makse.

Õnn, Bitcoiner! Alustage hüvasti segadusse ja lõpetada shying kaugusel IRS. Internal Revenue Süsteemi saab vaadata nii palju kui nad tahavad oma konto leidmata plekid, kuna nad on täielik arvestust kõigi oma Bitcoin tehinguid.

Allikas: Forbes

Seotud uudised


Post Bitcoin

Princetoni ülikooli poolt välja antav esimene esmakordne bitcoini õpik - tasuta alla laadida

Post Bitcoin

Milline on Bitcoini vahetuse roll tulevikus?

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Post Bitcoin

Bitcoini fundraiser rahakott tarnitud Dorian Nakamoto

Post Bitcoin

OP-ED: ebapiisav BitLicense pikendamine kinnitab sihtasutuse jõupingutusi puuviljalõikega

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

Expedia Nüüd aktsepteerib Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin ajakirjanikud # 2: tahtluse mõju bitcoini omandi eetikale

Post Bitcoin

FEC reeglid Bitcoin saab kasutada poliitilise rahastamise 6-0 hääletus

Post Bitcoin

Kuidas minna Monero oma arvutisse: algaja juhend XMR kaevandamiseks

Post Bitcoin

8 plokkide uurijate loend ja millised need täpselt on?