Senator Manchin saatis kiri Kongressile, kes palub Bitcoini keeldu USA-s! | Estonian.lamareschale.org

Senator Manchin saatis kiri Kongressile, kes palub Bitcoini keeldu USA-s!

Senator Manchin saatis kiri Kongressile, kes palub Bitcoini keeldu USA-s!

Senaator Manchin Bitcoin Ban nõuab

Mitmed riigiametnikud nõuavad Bitcoin banfrom eri maailma osas. Need ametnikud kasutavad Mt.Gox tõendina miks bitcoins tuleks keelata ja ei kasuta kõikjal maailmas alternatiivina valuutas. Mis need idioodid ei realiseeri või hooli teadus on see, et mis tahes muus vormis valuutad silmitsi teatud tüüpi tehnilisi küsimusi.

Ma ei näe ühtegi neist nõudes keeld dollari pärast filmi "The Wolf of Wall Street" näitas auk meie finantssektorile. Keegi kutsus juht ahne SEO ja Wall Street petturid, mis on peaaegu pankrotti USA majandusele. Kuid nende nõudes Bitcoin banworldwide.

Demokraatliku senaator alates redneck riik Lääne-Virginia nimega Joe Manchin saatis USA rahandusministeerium, Federal Reserve, ja muud riigiametnikud, väites, et virtuaalne raha on "ebaseaduslik tegevus" ja et Bitcoin on "väga ebastabiilne ja häiriv meie majandusele. "

Lugege ka: riikide nimekirja, kes on keelanud Bitcoins

Manchin, aktiivne liige Senati panganduse komitee, soovitatud kirja pealkirjaga "Manchin nõuab Federal reguleerivate Bitcoin Ban", et Bitcoin tuleks keelata Ameerika Ühendriigid, sest riigid nagu Tai, Hiina ja Lõuna-Korea on juba jõustunud Bitcoin banrestrictions seadused ja poliitika.

Täpne sisu Machin kirja, milles nõutakse Bitcoin Banis allpool:

Lugupeetud peasekretär Lew esinaine Yellen volinik Curry, toimides esimees Wetjen esimees Gruenberg esinaine Valge:

Ma kirjutan täna väljendada oma muret Bitcoin. See virtuaalne valuuta on praegu reguleerimata ja on võimaldanud kasutajad osaleda ebaseaduslik tegevus, samas on väga ebastabiilne ja häiriv meie majandusele. Sest allpool kirjeldatud põhjustel kutsun seadusandjad võtta asjakohaseid meetmeid, et piirata võimeid selles ülimalt ebastabiilne valuuta.

Tausta, Bitcoin on krüpto-valuuta, mis on kurikuulsaks saanud viimastel kuudel tänu tõuseb vahetada raha ja seoses ebaseadusliku tehinguid. Iga Bitcoin on määratletud avaliku aadressi ja privaatvõti, seega Bitcoin ei ole ainult sümboolne väärtus, kuid ka meetodit üleandva et väärtus. See tähendab ka, et Bitcoin annab ainulaadse digitaalse sõrmejälje, mis võimaldab anonüümne ja pöördumatu tehinguid.

Väga funktsioone, mis muudavad Bitcoin atraktiivseks mõned ka meelitada kurjategijad, kes suudavad varjata oma tegude õiguskaitse. Tänu Bitcoin anonüümsust, virtuaalne turg on olnud väga vastuvõtlik häkkerite ja petturid varastamine miljoneid Bitcoins kasutajad. Anonüümsus koos Bitcoin võimet viia lõpule tehingute kiiresti, mistõttu on väga raske, kui mitte võimatu, et peatada pettusi.

Bitcoin on muutunud ka varjupaigaks inimestel osta musta turu tingimustele vastavaid seadmeid. Üksikisikud saavad anonüümselt osta objekte, näiteks narkootikumide ja relvade ebaseaduslikult. Olen juba kirjutanud, et seadusandjad üks kord nüüd suletud OTSIB, mis tegutses aastaid uimastimüük ja muud musta turu objekte kurjategijad tänu suures osas loomine Bitcoin.

See on põhjus, miks rohkem kui käputäis riike ja nende pangandussüsteemides hoiatanud kasutamise Bitcoin. Tõepoolest, see on keelatud kahe erineva riigi-Tai ja Hiina-ja Lõuna-Korea teatas, et ta ei tunnista Bitcoin kui õigustatud valuutas. Mitmed teised riigid, sealhulgas Euroopa Liidu, on andnud hoiatusi Bitcoin kasutajatele nende valitsused kaaluma võimalusi reguleerida või keelates selle kasutamist täielikult. Kuigi see on kahetsusväärne, et maailma liider ja epitsenter panganduses ainult eeskuju tegemise asemel poliitika, see on ülim aeg, et Ameerika Ühendriigid kuulda meie liitlaste hoiatusi. Ma olen kõige rohkem mures, et Bitcoin on paratamatult keelatud teistes riikides, ameeriklased jääb hoides kotti kohta väärtusetuks valuutas.

Meie välismaa kolleegidega juba aru mitmesuguseid probleeme isegi Bitcoin õigustatud kasutusalade - selle olulised hinnakõikumised oma deflatsiooni olemust. Alles eelmisel nädalal Bitcoin hinnad sukeldus pärast valuuta oluline kirjavahetus, Mt. GOX, kogenud tehnilisi küsimusi. Kaks päeva tagasi, see vahetus võttis oma veebilehel alla ja ei ole enam isegi kättesaadav. See ei olnud ainulaadne sündmus; uudised langemisest või skyrocketing Bitcoin hinnad on peaaegu iga nädal esinemise. Lisaks oma deflatsiooni suundumusi, et tagada ainult spekulandid, nagu nn "Bitcoin kaevurite," kasu kellel virtuaalne raha. Ei ole kahtlust, keskmine Ameerika tarbijad kaotavad poolt tehinguid Bitcoin. Nagu 2013. Aasta detsembri tarbijahinnaindeksi (THI) näitab 1,3% inflatsiooni, samas kui viimastel meedia andmetel märgitud Bitcoin CPI on 98% deflatsiooni. Teisisõnu, veetes Bitcoin nüüd maksab teile palju tellimusi rikkust tulevikus. See viga teeb Bitcoin väärtus USA majanduse kahtlustatava, kui mitte lausa kahjulik.

Selget otsad Bitcoin kas tehinguid ebaseadusliku kaupade ja teenuste või spekulatiivne hasartmängude tee mind väsinud selle kasutamist. Senati sisejulgeoleku ja valitsusväliste asjade komisjon esitas aruande vaid sellel kuul, märkides "On levinud muret Bitcoin süsteemi võimalikku mõju riigi valuutad, selle potentsiaali kuritegeliku kasutamise ja mõju selle kasutamise maksustamise." Enne USA muutub liiga kaugele maha kõver sellel tähtsal teemal, Urge seadusandjatel töötada koos tegutseda kiiresti ja keelata selle ohtliku valuuta kahjustamata töökas ameeriklased.

Lugupidamisega,
Ameerika Ühendriikide Senat

Kui Ameerika Ühendriigid reguleerida bitcoins või jõustada Bitcoin keeld täiesti?

[Allikas: CNET]

Seotud uudised


Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

Caricoin toob kitsasriikidele bitcoini

Post Bitcoin

Müüge Bitcoinid PayPali jaoks - oma PayPali kontoga oma bikkünnid konverteerige USA dollarini

Post Bitcoin

Kuidas osta Bitcoini pangakontoga. Traat ülekanne

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Bitcoini maksed Newegg.ca jaoks, Apriva Partners GoCoini ja palju muud

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Post Bitcoin

Kuidas teenida raha Bitcoin kasutades Purse.io

Post Bitcoin

Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta

Post Bitcoin

Changelly ülevaade - 1 asi nad ei ütle teile

Post Bitcoin

Intervjuu Bitcoti turuplatsi BitXBay Charly Clintoniga

Post Bitcoin

Kuidas kasutada PayPali Bitcoini ostmiseks ja teisendamiseks: lihtne juhend

Post Bitcoin

Koostöö kiirbikotiinitehingute vastu: RBF, CPFP ja Scorched Earth