Kas peaksite või peaksite 2016 aastal bikcoiinide hulka mitte investeerima? | Estonian.lamareschale.org

Kas peaksite või peaksite 2016 aastal bikcoiinide hulka mitte investeerima?

Kas peaksite või peaksite 2016 aastal bikcoiinide hulka mitte investeerima?

Viimastel kuudel on olnud hüppeline tõus Bitcoin väärtus. Paljud inimesed ei ole teadlikud kogu kontseptsioon krüptokaartide valuuta kuni paar kuud tagasi. Kuid meedia ja valitsusasutustele pöörata tähelepanu krüpto valuutade on haarasid tähelepanu paljudele inimestele.

Digitaalne valuuta (teine ​​nimetus krüpto vääringus) on kiiresti muutumas huvi seas palju inimesi ja saada tunnustatud kogu maailmas. Peamine põhjus on see, et ta teeb tehinguid seas kaks inimest kiiremini ja ilma täiendavaid kulusid. Lisaks sellele, et odavam ja kiirem, tehinguid koos Bitcoins on ohutu ja turvaline. Krüptopluginat valuuta tagab kõik tehingud, ja iga tehingu on oma isiklik võti või allkiri. Aga suur küsimus on selles, kas või mitte Bitcoin kauplemine kõikuv.

Kui teil või peaksid sa ei investeeri Bitcoins?

Investeeringud Bitcoins tehakse kahel viisil, üks lihtne ja arusaadav meetodeid ostab Bitcoins ja lootus väärtus suureneb. Teine võimalus on läbi kaevandamise käigus. Kaevandamise käigus, kui tehing on juhtunud, oleks kontrollinud üle võrgu kaevurit. Need kaevurite kasutada mitmeid keerulisi algoritme, et kontrollida tehingu. Vastutasuks saavad nad tehingutasu või värskelt kaevandatud Bitcoins nende kasu.

Kui te plaanite investeerida Bitcoins 2016. Aastal, üks suurimaid riski või tasu aspekt on see, et valuuta on suhteliselt uus ilma omane väärtus põhjustab ebastabiilsust ja hindade muutusi. Kuid reaalne asi on see, et paljud ettevõtted investeerivad tohutult raha Bitcoins ja ka paljud ettevõtted kasutavad seda raha. Seetõttu on ennustanud, et väärtus ei lähe tagasi nulli lähitulevikus.

Mining on veel üks oluline risk või tasu tegur, kui tegemist on investeerimisega. Varasemas päeva Bitcoins, inimesed olid lihtsalt võimalik kaevandada oma arvuteid või sülearvutid. Kuna inimeste arv kaevandamise tohutult kasvanud, see läheb raske kaevanduse see nõuab rohkem energiat. Maksimaalne piirang Bitcoins on 21M ja nagu me jõuda lähemale selle summa, tasu saanud iga kaevur muutub väiksemaks. Seega ülesanne kaevurite muutub raskeks. Juhul kui kaevurite soovite tulus naaseb siis nad peavad investeerima kompleksi kõrgtehnoloogia kaevandamise meetodeid, kuigi ei ole käendaja, kui see oleks tulus investeering või mitte. Samuti on kindel, kui nad saavad tagasi oma esialgse investeeringu või mitte.

Lisaks eespool kaks, seal on turvaline kolmas võimalus. Kui keegi saab toota kõrgtehnoloogia algoritme või graafikakaardid või saan mõned odavaid tööriistu, on võimalik oodata märkimisväärset kasu tehinguid. Aga ei ole paljud inimesed on võimalus valida see variant.

Mõned Nõuanded Making investeeringuid

Enne kui teha investeeringuid, hea võimalus oleks hoida end uuendatakse Bitcoin turul trendsand hoida foorumi lugemist. On hea teha mõned uuringud seoses kulude enne mis tahes kaalutlusi investeeringuid. Soovitatav on järgida neid reegleid enne investeerimist kui Bitcoin turul on väidetavalt väga kõikuv. Kuid Kormoranid on seda oma eelise ja kaubanduse Bitcoin on volatilityto teha märkimisväärset kasu.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Morgan Stanley ütleb, et bikotiini tõeline hind võib olla null - Business Insider

Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs 2. osa: uudised, suundumused, aeg

Post Bitcoin

Bitcoini koht majanduskasvule

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Miks prognoosida bitcoini mullid on mõttetu

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks

Post Bitcoin

Investeerimine Bitcoinis on nüüd õige aeg?

Post Bitcoin

Kyle Alexander ja Dylan Symington klassi vastaseks BF Labs Tahavad Voice

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

Butterfly Labs Josh Zerlan Deposition Hightlights

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

Päeva kaubandus: osta ja müüa bitcoini