Venture Capitalist prognoosib ühe bikkiini väärtust $ 100K eest! | Estonian.lamareschale.org

Venture Capitalist prognoosib ühe bikkiini väärtust $ 100K eest!

Venture Capitalist prognoosib ühe bikkiini väärtust $ 100K eest!

  Bitcoin väärt ennustus

# 8211; Bitcoin tulevase väärtuse on midagi, mis igaüks kaalub cryptocurrency läheb mõelda. Mitte, et ammu, bitcoins sisestatud maailmaturul ja 2013. Aasta alguses müüsid ainult $ 13. Praegu ühe Bitcoin väärt istub umbes $ 650 USD. Arvestades neid andmeid, on mõistlik eeldada, et väärtus bitcoins jätkab tõusu, vastavalt Chris Dixon, mis on Andressen Horowitz partner, väidab, et ühe Bitcoin väärt võiks kergesti $ 100,000 per münt.

See võib tunduda kummaline, kuid silmapaistev partner, kodeeritud suur nimi Silicon Valley riskikapitali ettevõte Andressen Horowitz on juhtinud tähelepanu asjaolule, et Bitcoin on tõenäoliselt domineerivad maksete turule väga kiiresti. Lisaks lisas ta, et hind Bitcoin ja ühe Bitcoin väärt läheb kiiresti tõusma turul tingimusel, et sama trend püsib mõnda aega.

Täiendav tegurid mängivad arvesse kogu väärtusest Bitcoin või Bitcoin väärt. Selleks, et mõista, kuidas üks tükk andmed (alates cryptocurrency on midagi enamat kui ploki andmed), võiks olla väärt selline hämmastav summa, on vaja mõista nõudluse ja pakkumise samuti mitmekülgsuse pakutakse läbi seda tüüpi süsteemi.

Esimene asi, mida tähele panna, et Bitcoins ei ole piiramatu summa. Vaatamata kuidas nad on loodud, on vaid piiratud arv bitcoins. See tähendab, et raha- või vahetada väärtus Bitcoin, mida ühe Bitcoin väärt suureneb järsult. On lisahüved, mis aitavad sõita kuni hind bitcoins. Kasutades bitcoins võimaldab üksikute varjata oma identiteeti erinevalt teistest makseviise. See kahjuks on viinud mõned poleemikat seotud ebaseadusliku tegevuse, mis langes hind peaaegu $ 900 USD Bitcoin oma praeguse määra.

Seal on mõned eelised, kogu süsteem on täiesti läbipaistev, avatud lähtekoodiga tarkvara ja see tähendab, et kõik on jaotatud, ei ole valitsuse kontrolli, ei tõkked riikide vahel. See on osa põnevust.

PEAB LOE: riikide nimekirja, kes on keelanud Bitcoin!

Dixon, partner suur nimi Silicon Valley riskikapitali ettevõte Andressen Horowitz, lisas ka, et nagu domeeninimede mida varem loetakse seosed on nüüd väärt osta kõrge hinnaga. Ühe Bitcoin väärt ka excel nagu domeeninimed. Väärtus on seotud ka mitte ainult valuuta, vaid ka tarkvara taga. Bitcoin tarkvara töötab tuhandeid masinad üle maailma ja tükid selles ülimalt keeruline algoritmilise-põhine programm on juba kasutatud, et luua mitmeid teisi programme.

Bitcoin Worth Ennustused

See funktsioon suurendab ka väärtus midagi, mis kasutab süsteemi ja mis sisaldab selle esmaseks funktsiooniks kui sõiduki eest cryptocurrency. Kõik need funktsioonid, need elemendid aitavad kaasa spekulatsioonid, et ühe Bitcoin väärt oleks mõeldav jõuda $ 100,000 per münt, isegi kui idee ühe nimiväärtus valuutas võttes sellise kõrge vahetuskurss on šokeeriv. Tõde on hoopis see, et Bitcoin väärt kasvab ja inimesed ennustada Bitcoin tulevase väärtuse kasv jätkub.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kas ma peaksin investeerima Bitcoinisse 2018. aastal? Siin on 4 asjad, mida pead teadma

Post Bitcoin

Op-Ed: Me ei vaja Bitcoini alust

Post Bitcoin

Jamie Dimon ütleb, et kui sa oled loll, et osta bikotiini, maksate ühe päeva eest hinna - CNBC

Post Bitcoin

Kuidas kasutada oma Bitcoin rahakott vaba müntide hankimiseks

Post Bitcoin

Kontsentreeritud DDOS-rünnak keelab paljud Bitcoini saidid

Post Bitcoin

Bitcoini plokkide suurus Majandus: argumentide selgitamine ja läbivaatamine

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

Bitcoin krediidi mull 2. osa: keskpanga krediidi laiendamine

Post Bitcoin

Allikad: SEC uurimine Alex Green käimas

Post Bitcoin

Bitcoini ralli võib jätkuda - kuid kas seda juhivad rohkem koolist väljalangejad kui põhialused? - MarketWatch

Post Bitcoin

Mis on töökogemuse tõestus?