USPS Bitcoin Exchange? Nad uurivad Bitcoini lisamist! | Estonian.lamareschale.org

USPS Bitcoin Exchange? Nad uurivad Bitcoini lisamist!

USPS Bitcoin Exchange? Nad uurivad Bitcoini lisamist!

USPS Bitcoin vahetada

29. Jaanuaril 2014 USA Postal Service esitas Webinar featuring virtuaalne raha või Bitcoins. Veebiseminari keskendunud võimalust bitcoins võttes võimaliku rolli postkontorites üle kogu maailma. Veebiseminari korraldas büroo peainspektor ja oli osalejaid, kuhu kuulusid nii Maailmapanga ja Ülemaailmse Postiliidu.

USPS Bitcoin Exchange

Teemadeks Webinar lisada selliseid asju nagu võimalust postkontor võiks värvida münte tähistamiseks nimiväärtuste, muutunud isiklikult vahetusi ning seeläbi saada võimalus suurendada vastuvõtmist. Üks asi, üles kasvanud oli, kuidas krüpto valuuta võiks aidata postkontorid hakkama äri ka tulevikus.

Lisaks Washington DC põhineb Bitcoin konsultant Darrell Duane oli ka ekspertide Bit mündi Foundation, Federal Reserve Bank of Chicago, George Mason University, ja Booz Allen Hamilton. Booz Allen Hamilton rääkis cryptocurrency on impactions ja selle kasutamine.

Mõned asjad, mis arutati kaasatud kust osta bitcoins, kus ohutult ladustada neid, mis juhtub, kui tehakse vigu ja kuidas kaitsta, et rikkuse. See võimaldab postkontor võimendada, et nad on kohalikud kohaloleku kõikjal, nad võivad laieneda e-kaubanduse ja on võimalik seda teha, kasutades olemasolevaid raha saate- litsentsi. Mõned erinevate teemade oli küsimusi ilma vastused sel ajal, edendada mõte, et kuigi natuke münte võib olla oma koha postiteenuste kogukonnaga; see on tõenäoliselt aastat enne nende teoks.

Täiendav ideid, mis arutati lisada kuidas suurendab toetust. Üks suurimaid probleeme Bit mündid on see, et kui krüpto-valuuta, seda ei toeta. Ei ole füüsiline valuuta. Just nüüd, see on üks suurimaid küsimusi hoides inimesi hoiduma seda tüüpi valuuta või valuuta kauplemise vaatamata ilmselt tulus laadi ja praeguse vahetuskursiga.

Mõju postkontor võttes Bitcoin toimingud on tähelepanuväärne potentsiaali, kui tegemist on e-kaubanduse ja kaubanduse hõlbustamise eesmärke. Et mõista, USPS Bitcoin vahetada, leiavad kõik postkontoris käepidemed nagu post koodid, toll, jälgimine saadetisi. Postkontor toime ka makse, lisaks natuke münte klientidele. Aeg ei ole kaugel, kui kõik hakkavad nõustudes selles valuutas.

Seotud uudised


Post Bitcoin

ShapeShift.IO võtab BitLicense vastu moraalset ja eetiliselt vastu ning peatab teenuse New Yorgis

Post Bitcoin

8 plokkide uurijate loend ja millised need täpselt on?

Post Bitcoin

Blockchaini Online Bitcoin Rahakott - Turvaseadistuse juhendaja

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik

Post Bitcoin

Ülevaade: minu korduvad katsed osta BTC 247Exchange

Post Bitcoin

Bitcoinide genereerimine - Kümme Bitcoini kaevandusmasinaid

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Pressiteade: Bitcoin Expo 2014 Shanghais on tulemas ja lubadusi olla teie ettevõtte jaoks parim koht

Post Bitcoin

4 viisi Bitcoini ostmiseks sularahaga Wordwide

Post Bitcoin

Expedia aktsepteerib Bitcoini hotellide broneerimiseks!

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Föderaalreserv näeb Bitcoini jaoks selget tulevikku