Mis on Bitcoin-rahakott ja kuidas saada BTC-rahakott? | Estonian.lamareschale.org

Mis on Bitcoin-rahakott ja kuidas saada BTC-rahakott?

Mis on Bitcoin-rahakott ja kuidas saada BTC-rahakott?

Me elame maailmas, ja vanus, kus inimesed on innukas proovida uusi asju ja ära mida tehnoloogia on pakkuda. Üks huvitav ja kasulik tehnoloogilisi läbimurdeid on bitcoins. See digitaalse valuuta või cryptocurrency saab kasutada, et osta Internetis toodete ja teenuste madalate hindadega. Kuid selleks, et oleks võimalik võimendada kasu bitcoins, sa pead õppima, kuidas kasutada Bitcoin rahakott.

Mis on Bitcoin

Allolev video selgitada Bitcoin üldarusaadavat mõttes. Soovitame ka külastada Mis on Bitcointo saada rohkem infot!

Mis on Bitcoin Wallet?

Mis on Bitcoin rahakott? Bitcoin rahakott on samaväärne pangakontole. See võimaldab salvestada bitcoins, neid teistele ettevõtjad, kasutada neid maksma online teenuste ja teisendada need päris raha. Just nagu e-posti, rahakotid suudavad koostööd omavahel. Saate valida erinevaid Bitcoin rahakotis. Esiteks, teil on võimalus valida töölaua rahakotis. Need rahakotid on paigaldatud otse arvutisse, mis annab teile täieliku kontrolli oma Bitcoin konto. Mõned kõige kuulsam klientide hulka Bitcoin Core, Relvapalatis, taru OS X, Multibit ja Electrum.

Teiseks saab valida mobiilse rahakoti kui sa armastad teha oste Internetis liikvel. Võite maksta poodides (kes võtab Bitcoins) skaneerides QR kood oma seade. Mobiilimaksed hulka Bitcoin Wallet ja taru Android. Lõpuks saate veebi rahakotis. Need Bitcoin rahakotid võimaldavad kasutada Bitcoin iga brauseriga, tulevad üle sageli lisateenuseid. Üks parimaid Bitcoin digitaalse rahakotid kuupäev on Coinbase.

Kuidas saada Bitcoin Wallet

Kuidas kasutada Bitcoin rahakott? Luua oma Bitcoin rahakott on sama lihtne kui imelihtne. Lihtsalt minna CoinMama (väga soovitatav)

Sisestage oma e-posti aadress ja luua parool. Järgmine, konks oma krediitkaardi / check-kaardi, pangakonto või isegi kasutada raha, et alustada kauplemist bitcoins mõne minuti jooksul. Pärast ravi alustamist oma esimese ostu oma pangakontole debiteeritakse ja saate oma esimese bitcoins. Samamoodi saab müüa bitcoins ja raha saada pangakontole. Coinbase pakub mobiilse rahakoti võimalus saadaval nii Android ja iOS platvormidele.

Üle 33,000 maailma ettevõtetega usalduse CoinMama ja aktsepteerida Bitcoin makseid. Mõned neist tuntud firmad on Reddit, Overstock.com, Expedia Fiverr, Google, Bing, Digital River ja Sacramento Kings. Teie Bitcoin rahakott on kaitstud meeskond spetsialiste, pakkudes offline varukoopiaid ja pidev kontroll-ups. Rahakotid, lisaks paroolid salvestatakse kasutades AES-256 krüpteerimist, mida peetakse üheks parimaks, kõige usaldusväärsem ja kõige turvalisem krüpteerimismeetodid saadaval. Pärast sa õpid, kuidas saada Bitcoin rahakoti, seal on ainult üks asi vasakule teha - alustada kauplemise ja sukelduda sügavale ainulaadne maailmas bitcoins.

Kuidas kasutada Bitcoin Wallet

Kuidas kasutada Bitcoin rahakott? Noh, see sõltub sellest, mida sa üritad teha. Kui te üritate teha ostu online, külastada ", kes võtab Bitcoins" ja näed nimekirja ettevõtted, mis aktsepteerivad bitcoins makse. Mõned nimekirja on poodides ja mõned on online kauplustes. Võite saata bitcoins pere ja sõpradega, kasutades oma Coinbase konto! Kõik, mida pead tegema, on saada oma sõpradele või pereliikmetele ka taotleda Coinbase konto ja on neid teile oma Bitcoin privaatvõti.

Loe "Mis on Bitcoin Private Key" rohkem teada seda! Lõpuks saate Bitcoin sularahaautomaadid vahetada bitcoins külma sularaha. Vaata nimekirja Bitcoin ATM kohas üle maailma. Kui teil on Bitcoin ATM või sularahaautomaati oma linna ja mis ei ole nimekirja kantud, võtke meiega täielik asukoha info ja lisame! Võtke näkitsema "Kuidas kasutada Bitcoin ATM" kui te ei tea, kuidas.

Ärge kartke jagada seda "Mis on Bitcoin Wallet" artikkel koos oma sõpradega. Aitame rohkem inimesi kasutab Bitcoin jagades õppematerjalid niimoodi nendega!

Seotud uudised


Post Bitcoin

Butterfly Labs Josh Zerlan Deposition Hightlights

Post Bitcoin

Bitlanders: Bitcoin vastab sotsiaalmeediale

Post Bitcoin

Vaba ligipääs meie veebi jaoks teenivad raha Bitcoini kursusega, mis on mõeldud haarangutele

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik

Post Bitcoin

Coinhouse ülevaade - minu isiklik kogemus selle Bitcoin Exchangeiga

Post Bitcoin

9. aprill 2015

Post Bitcoin

Uudiste reguleerimine ja sularahaautomaadid tulevad välja, kuni eBay ja Google näevad rohkem Bitcoin-sõbraliku kui kunagi varem

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

Post Bitcoin

Google Adsense alternatiivid Post Bitcoin kraan Apokalüpsis

Post Bitcoin

Mt. Gox müüb Bitcoini kaubamärgi

Post Bitcoin

USMS Oksjonivõitja spekuleerimine