Mis on Bitcoin, kuidas kasutada BTC-d, bitcoini dollarini | Estonian.lamareschale.org

Mis on Bitcoin, kuidas kasutada BTC-d, bitcoini dollarini

Mis on Bitcoin, kuidas kasutada BTC-d, bitcoini dollarini

Seal on nii palju huvitavaid võimalusi massidele kättesaadavaks täna, et see on peaaegu võimatu kursis kõigi uuemate ones. Nende seas on Bitcoin nähtus, mis on praeguseks hetkeks maailma tehingute tormi! Tõsi, see ei ole veel laialt tuntud või populaarne, sest enamik inimesi siiski küsida, mida on Bitcoin? Loodetakse, et järgmine teave heita rohkem valgust selle uue ja mugav tehing stiilis.

Ajalugu Bitcoin

Mis on Bitcoin on ajalugu? Mõned enam populaarne ja laialdaselt kasutatakse peaaegu "tasuta" võimalusi Internetis oleks võimalusi, nagu e-posti ja Skype. Kuigi seal on palju teisi võrdselt populaarsed platvormid saadaval, need kaks on võib-olla kõige populaarsem, kuna ilmselt "tasuta" varjund neile lisatud. Samuti Bitcoin on põhimõtteliselt uue vormi raha tehingu stiilis miinus kõiki tavalisi teenustasusid.

Mis on Bitcoin Video


Video krediit: weusecoins

PEAB LOE: Mis on Bitcoin kaevandamise

See detsentraliseeritud stiili kasutab elektroonilise valuuta platvorm, mis ei ole kuidagi kontrolli all pangad, rahandus maja või valitsuste tahes. Olles avatud lähtekoodiga projekt disain, see on nüüd muutunud üha populaarsemaks ning ülim vahetamise platvorm, kus muutused on nii väike see on kindlasti tähtsusetu võrdlusi on tehtud.

Bitcoin Tehingud

Mis on Bitcoin Tehing? Bitcoin on kaudu loodud tasuta töötavad rakendused kasutades Bitcoin kaevur. See võimaldab kogusumma alati olema prognoositav ja piiratud. Digitaalne mündid saadetakse Interneti kaudu, kui on vaja teha tehing.

Kõik tehingud loetakse otsest toimib see, kas isik on isik kokkulepe, mugavalt jättes välja "käsi" ja tasud tavaliselt laetud. Käsi, mis on tavaliselt pankade või teiste eest maja ruumid on seotud mis tahes arvu tavaliselt tarbetu tasud ja viivitusi.

Need kasutades Bitcoin stiili tehingute õnnelikult tähele, et seal on mingeid piiranguid oma haaret, nagu peaaegu iga riik maailmas on osa saadaval võrgus.

Tingimused nagu digitaalne rahakott, plokk kett ja vahetused on kõik ühine tehingu stiilis. Storage tehakse digitaalse rahakoti, mis on väga sarnane internetipanganduses rajatis juba olemas ja kasutatakse laialdaselt paljud. Kui pangad ja krediitkaardid olid ametlikult populaarne viis hõlbustamiseks finantstehingute enamik on nüüd tegemist lüliti.

Kuidas kasutada Bitcoin

Seal on piisavalt salvestatud digitaalse rahakoti ühtegi tehingut saaks toimuda. Kontrollimine toimub poolt bitcoinminer ja säilitatakse alaliselt kuni veel vajadus tekib. See hõlmab täielikult avatud lähtekoodiga ja igaüks saab vaadata koodi vaja. Kui ülekanne on tehtud, elektrooniline allkiri lisatakse mida seejärel kontrollitakse uuesti kaevurite.

Economics of Bitcoin

Mis on Bitcoin Economics? Bitcoin on ka paljude meelest parem pangandusvälisteks tehingu vahend, sest see ei sõltu või sõltub kõik kõikumised inflatsioon, majanduslike häirete ja teiste ujuvuse tegurid. See on kaugelt tõhusam tehingu vahend kui enamik teisi konkureerivaid valuutasid turul täna. Lõpuks, siis laialdaselt aktsepteeritud, sarnaselt arvutid on täna. Nagu hädavajalik vahend, siis lõpuks saada paremat ja laiemat kasutust baas, sundides teisi sarnaseid tehingu platvormid revideerida oma peaaegu alati ennekuulmatu teenustasusid.

Kasutades seda stiili tehingu kõik väikeettevõtted ja vabakutselised nautida paremat ja laiemat kliendibaasi potentsiaal, kuna heakskiitmine ei nõua "bürokraatia" iga osaleva isiku. Paljud, kes kasutavad praegu seda liiki tehingute on tõendatud oleks võimalik nautida täiendavaid äri alates bitcoineconomy.

See artikkel "Mis on Bitcoin" ei ole veel selge, et te? Proovi wikipedia määratlus Bitcoin.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR

Post Bitcoin

Expedia Nüüd aktsepteerib Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele

Post Bitcoin

Changelly ülevaade - 1 asi nad ei ütle teile

Post Bitcoin

Princetoni ülikooli poolt välja antav esimene esmakordne bitcoini õpik - tasuta alla laadida

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin-rahakott ja kuidas saada BTC-rahakott?

Post Bitcoin

Heaolu- ja fundraiserite Bitcoini loomise võimalused

Post Bitcoin

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Economics ja Gavin Andresen

Post Bitcoin

Kuidas teenida raha Bitcoin kasutades Purse.io

Post Bitcoin

Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta

Post Bitcoin

Uus-Meremaa Bitcoini ATM teenus lülitatakse välja