Kas soovite osta Bitcoini koos Paypaliga? Siin on 2 minutit | Estonian.lamareschale.org

Kas soovite osta Bitcoini koos Paypaliga? Siin on 2 minutit

Kas soovite osta Bitcoini koos Paypaliga? Siin on 2 minutit

Kui sa loed seda postitust, siis olete ilmselt proovinud nii et mida iga teine ​​inimene teeb, kui ta esimest korda kuuleb Bitcoin - neid osta kasutades Paypal.

Kuna Bitcoin tulid üldsuse teadlikkust probleemi osta Bitcoin Paypal ei ole esitatud õige lahendus. Sel postiga ma näitan sulle, kuidas seda teha kiiresti ja lihtsalt (kuigi mõnevõrra kallim viisil).

Põhjusel, et Paypal ei võimalda inimestel müüa Bitcoins vastutasuks Paypal krediit on väga lihtne. Bitcoin on nagu raha ja Paypal on krediiti. Kui keegi vaidlustab müük Bitcoins pärast ostsid nad neid Paypal, ettevõtte (Paypal) on kuidagi võimalik teada, kui tehing tegelikult juhtus. See on peamiselt tingitud pseudonüümi milline Bitcoin. Komponendid, Paypal sulgeb konto, siis võta vastu makseid Bitcoins oma krediiti.

KUID!

See on interneti ja kõik, seal on alati võimalus teha midagi, mida ei saa teha otse :)

Nii et siin on mõned viisid, kuidas saate ikka osta Bitcoins Paypal krediiti, Olen loetletud neid kõige populaarsem vähemalt. Pea meeles, et iga kord, kui kasutada Paypal osta Bitcoins kohtate küsimuses kõrged. Kuna müüjad need meetodid tean, see on probleem, millega nad lase end võta palju seda kahjuks. Seega veenduge, et olete teadlik kõikidest tasudest enne sulgemist tegelema.

Trading Second Life pärnad (SLL), et sa ostsid koos Paypal Bitcoins

Seda meetodit on omamoodi vastukaalu. Selle asemel, et osta Bitcoins Paypal mis ei ole lubatud, me osta erinevas valuutas, mis on lubatud ja seejärel kaubandus seda Bitcoins.

Second Life pärnad või SLL lühikese on virtuaalne raha kasutatakse mängu Second Life. See saab osta Paypal veebisaidi kaudu nimetatakse Virwox. Kui ostate SLL kaudu Virwox saate selle vahetada Bitcoin kohta SLL / BTC vahetus (ka Virwox).

Kogu protsess võib võtta kuni 48 tundi Virwox kinnitab iga uus klient käsitsi, kuid 2013. Aastast alates see meetod on osutunud töö ikka ja jälle. See on ainult negatiivsed on, et see on kõrge tasu.

Siin on sammud lühidalt:

  1. Ava konto Virwox
  2. Tagatisraha oma konto Paypal
  3. Osta SLL on SLL / USD vahetuskurss
  4. Exchange SLL et Bitcoin on SLL / BTC vahetada
  5. Tõmmake oma Bitcoins

Kui teil on vaja rohkem üksikasjalik kirjeldus protsessi kontrollida käesoleva juhendi.

Ostis kohaliku müüja või Internetis müüja kaudu Kohalikud Bitcoins

Teine võimalus, mida saab kasutada on kodulehel Kohalik Bitcoins. See veebileht võimaldab teil leida müüjad lähedal geograafiline asukoht. Kuid kuna te soovite maksta Paypal saate otsida müüjatelt üle kogu maailma.

Suheldes kohaliku Bitcoins on oluline lugeda iga müüja teadmiseks tehingu suhtes ja veenduge vasta. Mõned müüjad on väga ranged eeskirjad müüvad teile Bitcoins Paypal. Samuti veenduge, et tegeleda ainult kogenud müüjad, millel on kõrge maine Kohalik Bitcoins.

Kuna risk osta Bitcoins Paypal ainult ohtlikkust müüja, mõned müüjad ei kaldu müüa, kui sa ei ole maine kohapeal. Sellepärast see meetod võib olla natuke rohkem raske täita, kui esimene.

Kui teil on Paypal deebetkaardi - kasutada seda meetodit

Kui jätate USA siis ilmselt on võimalik väljastada endale Paypal deebetkaardi. Kui see on nii, siis võib kergesti osta Bitcoins Paypal väga madal tasu. Lihtsalt avage konto Circleand veenduge, et ühendada oma deebetkaardi oma profiili.

Nüüdsest, kui sa kasutad seda deebetkaardi osta Bitcoins see võetakse maha teie Paypal tasakaalu.

Hoiduge petuskeemid!

On muidugi mitmed teised veebisaidid, mis väidavad, et müüa sulle Bitcoins Paypal. Kuid ükski neist ei olnud piisavalt kaua mul garanteerida. Praegu need kolm varianti on parim kättesaadav sõltuvalt teie isiklik eelistus.

Kui jätate USA - kasutada ring Paypal deebetkaardi.

Kui soovite nägelus vaba tehing - kasutada Virwox.

Kui kõik muu ebaõnnestub - kasutada Kohalik Bitcoins.

Edu!

Seotud uudised


Post Bitcoin

Ashley Madison lekib: mida teha, kui ta seisab silmitsi Bitcoini väljapressimisega

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Võimalused: lühike juhend

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

Bitcoini 2016. aasta poolestusaeg: mis see on ja miks peaksite hoolitsema?

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, esimene osa

Post Bitcoin

Vastus Professor Bitcornile: I Wager 1 Bitcoin, et olete valesti

Post Bitcoin

Bitcoin Ei saa reguleerida nagu Internet