Vähktõvega seotud patsiendid on sunnitud narkootikumide ostmiseks kasutama Bitcoinil põhinevaid ebaseaduslikke veebiturgusid | Estonian.lamareschale.org

Vähktõvega seotud patsiendid on sunnitud narkootikumide ostmiseks kasutama Bitcoinil põhinevaid ebaseaduslikke veebiturgusid

Vähktõvega seotud patsiendid on sunnitud narkootikumide ostmiseks kasutama Bitcoinil põhinevaid ebaseaduslikke veebiturgusid

Tume veebipõhine turgudel taas muuta pealkirju, kuid seekord see ei ole umbes vastuolus seadusega. Ameerika vähihaigete Nüüd kasutavad platvormid juurdepääsu darknet apteekide ja osta terapeutiliste ravimite suur allahindluste. 

Online turuplatsid mida kasutavad ameeriklased ilma tervisekindlustus ja inimesed kogu maailmas vajavad ravimeid, mida ei ole heaks kiidetud ametivõimude nagu USA-põhise Food and Drug Administration (FDA). Vastavalt tegelikud kasutajad nende ebaseadusliku platvormid, mitu ravimaineid saab osta online tohutu allahindlus.

Mees nimega Mike, poeg Ameerika vähihaige hiljuti jagas oma pere lugu saidi Vocativ. Pärast isa suri vähki, sest narkootikumide tal vaja oli saadaval ainult Prantsusmaal, ta määrati saada ema - kes oli diagnoositud rinnavähk - parim ravi võimalik.

"USA raviasutus tõesti tundub olevat rohkem vähki kui äri. Mõned geneeriliste et ta oli olnud, USA ta tahaks olla $ 27.000 või $ 28.000 aastas retsepti. Te vaatate, mida saate teha Internetis ja sa saad sama asja umbes $ 1800 kuni $ 2000 aastas. See on 90% säästa, "ütles ta.

Vastavalt Mike, tema pere oleks pidanud maksma $ 34.000 aastas raviks isegi ema tervisekindlustus. Pärast õppimist, läks ta online leida alternatiive. "Internet on mis see on, sa lihtsalt pead tuhnima natuke ja leiad igasuguseid asju. Kui on midagi, mis on kättesaadavad Internetis, mis võivad olla kasulikud tema, siis minna ja proovida seda", selgitas ta.

Ikka, arstid on hoiatanud võimalike ohtude neist online-ostetud ravimeid. Nagu paljud teised kliendid ja vaatamata sellele, et tema kogemused olnud positiivsed seni Mike aknowledges selles olukorras: "Sa ei tea, kui sa osta kriit, mis on olnud kaetud ja pressitakse sinine pill - sul pole aimugi."

Mike ja tema pere on klientidele üks kõige aktiivsem darknet apteegid, India põhinev Piima, platvormi täielikult litsentseeritud kohaliku omavalitsuse. Ja vastavalt omaniku Manmohan Singh, Mike ei ole üksi: enamik apteegi klientideks on Ameerika Ühendriigid, Suurbritannia ja Austraalia.

Erinevalt teistest pettusega online apteegid, Piima tagab oma tooteid pärit samast tarnijad rahvusvaheliste ravimifirmade, Singh lisab. See võimaldab ettevõttel säilitada kvaliteedi, pakkudes samas madala hinnaga.

India ettevõtja mõtleb "Ameerika on pettus. See on monopoli mõne tööstusharud, kes ostavad ära oma politicians.Health hoolduse kulud ei ole tõesti nii suur, see on lihtsalt see monopol, mis hoiab oma kodanike maksavad top dollar keskpärane care".

Pilte allikas: Wikimedia 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Post Bitcoin

Bitcoin Value: Raha iseloom ja päritolu

Post Bitcoin

Peter Schiffi Euro Vaikse ookeani väärismetallid aktsepteerima Bitcoini

Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Bitcoini ralli võib jätkuda - kuid kas seda juhivad rohkem koolist väljalangejad kui põhialused? - MarketWatch

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Osta Bitcoinid koos Paypal - sammhaaval Tutorial