Cheapair Now aktsepteerib bitcoineid hotellidele ja lendudele | Estonian.lamareschale.org

Cheapair Now aktsepteerib bitcoineid hotellidele ja lendudele

Cheapair Now aktsepteerib bitcoineid hotellidele ja lendudele

Cheapair Bitcoins Uudised

 Cheapair.com, reisibüroo, on esimene online reisibüroo teatada, et neid kiidetakse Bitcoin kui makse optionfor hotellibroneeringutele ja lennud. Piletid sai võimalik osta koos Bitcoins novembris 2013. Samas hotellibroneeringutele kuulutati välja 6. Veebruaril 2014.

Bitcoins on olnud vaid umbes paar aastat, kuid need on kiiresti üha populaarsemaks tegemise igasuguseid oste. Nüüd on võimalik läbi Cheapair teha reservatsioone kogu oma puhkust kasutades bitcoins. Tegevjuht ja asutaja Cheapair.com, Jeff Klee väidab, et nad on saanud uusi kliente, sest nõustudes natuke münte ja saanud hulgaliselt positiivset vastust muutusi.

Cheapair Bitcoins Experiment

Ostud on hõlmatud ettevõtte hinnalangus tasuvusaeg programmi. See annab klientidele $ 100 krediiti, kui nende lend õiglane langeb pärast nad on ostnud oma piletid. See oli algselt saadaval ainult kõva valuuta, aga kasutuselevõtuga cryptocurrency, see on muutunud kättesaadavaks ostetud tehtud virtuaalne raha samuti.

Cheapair ei ole ainus ettevõte hüpata pardal kasutamisel bitcoins; sa võid ka osta asju Overstock.com, kasutades seda virtuaalset valuutat. Reisibüroo saab segada ja sobitada lennu, see annab teile võime luua täiuslik marsruuti. Cheapair bitcoinsexperiment on esimene omataoline turismile. Lisaks sait pakub reisinõustajaga klientidele nii, et probleemid ja küsimused on võimalik vastata kvalifitseeritud isik. See on saadaval ka inimesi, kes ostavad kasutades bitcoins.

Protsess Cheapair kasutab hõlmab vahetades bitcoins kasutatud toodete ostmiseks oma veebisaidi kaudu viiakse kõva valuuta; See võib küll raskusi, vahetuskursi bitcoins muutused nagu vahetuskursi kõva valuuta muutusi.

See ei ole oodata, et näha suurem hulk ettevõtteid, kes soovivad lisada bitcoins nende vastuvõetav maksemäärad. Aga cheapair bitcoinsannouncement üllatas kõiki. Jerry Brito alates Mercatus keskus George Mason University usub, et kuna Bitcoin on osa võrku nagu kohtades nagu Facebook on võrgustik, see võib lihtsalt olla põhjuseks, miks inimesed liituda Bitcoin võrgu.

Cheapair on umbes aastast 1989 ning on nüüd üks uuenduslik jõud online reisibürood, lisaks bitcoins oma makseviisi võimalusi. Nüüd saad teha kõike, mida vaja teha broneeringuid oma reisi online kasutades cheapair bitcoinsas makseviisi!

[Allikas: CheapAir]

Seotud uudised


Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 7.-13. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - Mis on bitcoini kaevandamine?

Post Bitcoin

Kas ma peaksin Bitcoinid nüüd ostma?

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

Euroopa Komisjon hakkab kasutama Bitcoini määrust

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Blockstream, Cozy Mängud, Bitcoini määrus ja Florida kohtuotsused

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused

Post Bitcoin

Bitcoin ja üleminek rahale

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Kas soovite osta Bitcoini koos Paypaliga? Siin on 2 minutit

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks