Butterfly Labs vastab FTC kaebusele | Estonian.lamareschale.org

Butterfly Labs vastab FTC kaebusele

Butterfly Labs vastab FTC kaebusele

Butterfly Labs on andnud ametliku vastuse kaudu avalike suhete firma Blanc & Otus umbes varasema aruandeperioodi et FTC on algatanud ametliku uurimise vastu ettevõte.

"Butterfly Labs on pettunud raskekäelist tegevuste Federal Trade Commission. Tormamise kohtuotsuse, FTC on tegutsenud kohtunik, žürii ja timukas, vastupidiselt meie ette süsteemi valitsuse kontrolli ja tasakaalu. FTC praeguste tegevuste negatiivselt meie tuhandeid kliente ja meie kümneid töötajaid. Nende praegune meediakampaania peaks edasi ainult alarm teades kodanikkond ja tõstatavad küsimuse, miks FTC ei lihtsalt lase sel juhul mängida läbi kohtusüsteemi. See on see, mida Butterfly Labs kavatseb teha. "

"Tundub FTC on otsustanud minna sõtta Bitcoin üldine ja alustades Butterfly Labs. Butterfly Labs on kujutamise FTC kui võlts ja võlts firma. Vastupidi, Butterfly Labs on väga reaalne. Nagu märkis Kohtutoimikutes Butterfly Labs tehtud eile õhtul, Butterfly Labs on veetud rohkem kui $ 33 miljonit toodete klientidele ja vabatahtlikult antud toetusi ühtlustada $ 17 miljonit klientidele tühistatud tellimuste eest. Butterfly Labs oli sõna otseses mõttes keset laevandus välja lõpetatud tooteid, et täita ülejäänud miljoneid dollareid tellimuste meie raamatuid ja väljastamise taotletud toetuste kui FTC tõhusalt sulgeda uksed Butterfly Labs ilma võimalus olla ära kuulatud kohtus.

"Sel ajal, Butterfly Labs on täielikult koostööd ajutise vastuvõtja Esimese Astme Kohtu määratud. Kohtuistung on määratud septembrisse 29 ja Butterfly Labs on palunud Euroopa Kohtul, et ta saaks esitada tunnistusi võtmetunnistajaid ettevõtte jaoks. Butterfly Labs kavatseb kaitsta oma äri ja meie tärkavat ja paljutõotav tootmisharu. Valitsus tahab sulgeda Butterfly Labs alla ja me ei kao ilma võitluseta õigustavad Bitcoin, meie firma ja meie töötajad. Meie jätkuv keskendumine on meie klientidele ja leida viis jätkuvalt pakkuda tooteid ja töötlemise toetuste neile, kes on taotlenud. "

Müntide Fire oli kaastöötajatega DC nädalavahetusel töötamise FTC saada dokumente katmata ja avalikkusele pärast esimest aruandluse hilja eelmisel nädalal umbes FTC uurimine. Jätkame vaadata selle loo edasise arengu ja on kaastöötajatega esimese kohtuistungi, kui kohus lubab tuua uusimat teavet.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 14.-20. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Hind otsib endiselt uut põrandat pärast EBA aruannet

Post Bitcoin

Analüüs: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

Deflatsioon 1. osa: Bitcoini hinna deflatsiooniline laad

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Kasulik Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin kaevandamine ilma probleemideta