FTC ametlik kaebus Butterfly Labsi vastu | Estonian.lamareschale.org

FTC ametlik kaebus Butterfly Labsi vastu

FTC ametlik kaebus Butterfly Labsi vastu

Full skaneeritud kaebuse ilmub allosas.

Palvel Federal Trade Commission, föderaalne kohus on sulgeda Butterfly Labs, Missouri põhinev ettevõte, mis väidetavalt petlikult turustatakse spetsialiseeritud arvutid eesmärk on toota Bitcoins, maksesüsteem mõnikord nimetatakse "virtuaalse valuuta."

FTC kaebuse ettevõtte ja selle ettevõtte ametnikud väidab, et Butterfly Labs laetud tarbijate tuhandeid dollareid oma Bitcoin arvutid, kuid siis ei suutnud esitada arvutid, kuni nad olid praktiliselt kasutu, või paljudel juhtudel, ei esitanud üldse arvuti.

Firma esindaja ütles, et aja jooksul muutnud mõned nende masinatega sama tõhus kui "tuba soojendus." FTC laetud, et see kulu tarbijatele potentsiaalselt suuri rahasummasid, peal summa, mille nad olid maksnud osta arvuteid, iseloomu tõttu, kuidas Bitcoins tehakse avalikkusele kättesaadavaks.

"Me näeme sageli, et kui uus ja vähe mõistetud võimalus nagu Bitcoin esitleb end, petturid leida võimalusi, kuidas ära avalikkuse põnevust ja huvi," ütles Jessica Rich direktor FTC Bureau of Consumer Protection. "Meil on hea meel kohus rahuldas meie taotluse peatada seda operatsiooni, ja ootame paneb ettevõtte ebaseaduslikult hangitud vara tagasi tarbijate käes."

FTC kaebuse esitaja, et Butterfly Labs turustatakse Bitcoin kaevandamise masinad. Alates 2012. Aasta juunis, Butterfly Labs touted arvutid, mida nad nimetasid BitForce, nagu tipptasemel, võimas ja tõhus. Tarbijad, kes on ostnud arvutid olid kohustatud maksma täielikult kuni ees. Arvutid jäi hind alates $ 149 kuni $ 29.899, mis põhineb arvutite väidetavalt arvutusvõimsust. Vastavalt FTC kaebuse, kuna septembri 2013 rohkem kui 20000 tarbijad ei saanud arvutid nad olid ostetud.

Vaatamata suuda pakkuda kümneid tuhandeid BitForce arvutid, kaebuse esitaja, et Butterfly Labs august 2013 teatas uue, võimsam arvuti kaevandada Bitcoins nimetatakse Monarch, mis oli müügil hinnaga $ 2,499 kuni $ 4680. Vastavalt FTC kaebuse ettevõte oli esitatud vähe, kui üldse, Monarch arvutid augustist 2014.

Isegi kui Butterfly Labs toimetas kohale Bitcoin kaevandamise arvuti Tarbija kaebuse märgib, et kuna ainulaadsust Bitcoin süsteemi vananenud arvutid olid kasutud nende otstarvet. Kuigi rohkem Bitcoins mida kaevandatakse iga päev koguarvust Bitcoins kättesaadavaks minu vähendatakse poole igal aastal. Koos asjaoluga, et iga uue põlvkonna arvutustehnika kasutada kaevandada Bitcoins muudab eelmiste põlvkondade sisuliselt vananenud, viivituse pakkuda arvutid tarbijatele mõeldud, et Bitcoin kaevandamise arvutid ei saa kunagi luua summa Bitcoins et Butterfly Labs lubas tarbijatele.

Butterfly Labs, kaebuse esitaja väidab, samuti pakutakse teenust, mis algab 2013. Aasta detsembris, mil tarbijad maksaksid kuni ees Bitcoin "kaevandamise teenused", kus firma annaks Bitcoins tarbijatele tasu eest arvutamisel aega. Kaebus märgib, et 2014. Aasta augustist Butterfly Labs ei ole esitanud Bitcoin kaevandamise teenuste tarbijatele, hoolimata mõnede võttes makstud tuhandeid dollareid teenuste eest.

Kohtu korraldusel puhul nõuab kostjatelt kohe lõpetama ekslikke oma tooteid ja teenuseid ning asetab külmutamist nende vara.

Süüdistatavad puhul on BF Labs, Inc., äri nagu Butterfly Labs; Darla Drake; Nasser Ghoseiri ja Sonny Vlesides.

Komisjon hääletus lubatakse töötajad esitada kaebuse oli 5-0. Kaebus ja taotluse ajutise lähenemiskeelu esitati USA ringkonnakohus Lääne District of Missouri. Kohus rahuldas järjekorras 18. September 2014.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Post Bitcoin

Maksekaartide aktsepteerimisega kauplejad Aafrikas

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

Multi-Sig Bitcoin Wallet tagab riskikapitali rahastamiseks 12 miljonit dollarit

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Kuidas teenida raha, levitades sõna bitcoini kohta

Post Bitcoin

Vähktõvega seotud patsiendid on sunnitud narkootikumide ostmiseks kasutama Bitcoinil põhinevaid ebaseaduslikke veebiturgusid

Post Bitcoin

Bitcoini koht majanduskasvule

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Dark Wallet Alpha 5 release