10. aprill 2015 | Estonian.lamareschale.org

10. aprill 2015

10. aprill 2015

(Entrepreneur) Minu investeeringute filosoofia on väga pika termsays Reid Hoffman umbes Bitcoin.

(LiveJournal) LiveJournal on nüüd vastu makseid Bitcoin.

(New York Times) Häkkerid suunatud SendGrid, mass e-posti teenuse kasutada 180,000 ettevõtted sealhulgas Uber, Pinterest, Spotify ja Foursquare, sisseimbumise Coinbase üks populaarsemaid Bitcoin vahetust.

(CoinDesk) Saladuslik Bitcoin startup 21 Inc teatas, et ta saab plii sponsorfor tulemas Bitcoin töömessi toimuvad Sunnyvale, California, 18. Aprillil.

(Coin Fire) Mississippi Power Company (MPC) esitas kohtusse kaebama GAW kaevurite, LLC, sõjaseisukorras cryptocurrency firma, Lõuna ringkonnakohus Southern District of Mississippi.13. Aprill 2015Viimased uuendatud: 01:57 EDT

(TechnInAsia) Filipiinide Bitcoin vihmavari firma Satoshi Citadel Industries (SCI) teatas täna ta on omandanud Bitcoin vahetada BuyBitcoin jaoks avalikustamata summa.

(Business Standard) meeskond teatas, et õppimine blockchain et näha, kas see on võimalik integreerida tuum pangandus lahendus.

(American Banker) Sest ettevõtete cryptocurrency ja juriidiliste marihuaana ettevõtete - kaks sektorit, et seadusandjad nüüd kontrollida kõige paremini - saada juurdepääs panga accountcan maksma tuhandeid kuutasu, kui seda saab teha üldse.

(Wall Street Journal) heategevusorganisatsioonid on sageli avatud igasuguseid annetusi, kas rahas või natuuras. Nüüd nad pöörduvad uus allikas: annetusi Bitcoin.


16. Aprill 2015Viimased uuendatud: 05:39 EDT

(CoinDesk) The New York State Department of Financial Services (NYDFS) näitab see liigub pidevalt poole releaseof lõpptöödeldud BitLicense mille kohaselt digitaalse valuuta ettevõtete oleks reguleeritud riigi.

(CNBC) Digitaalne Valuuta nimel, New Yorgis asuva üksuse asutatud Bitcoin advokaat Barry Silbert, kaubamärgi alla oma maakleri-dealerdivision kohta SecondMarket Inc spetsialiseerunud kauplemine virtuaalne valuutade sealhulgas Bitcoin vastavalt pressiteates neljapäeval.

(Müntide Fire) Brawer.com on seiskamise. Ettevõte siseringi ütles Müntide Fire töötajad, et arendajad eeldatakse juhtimisel saidi ja ei ole makstud pikema aja jooksul. Samuti kordas, et sait ei ole kasumlik ega suuda töötajatele maksta


2. Aprill 2015Viimased uuendatud: 02:28 EDT

(Selle CoinTelegraph) Kavandatav seadus keelata Bitcoin Venemaa peaks möödunud Augustof sel aastal kui krüpto-jurist soovitab ettevõtetel "saada välja Vene jurisdiktsiooni."

(CoinDesk) Coinbase vastavust kontoris, kes soovib omandada operatiivset infot alates Bitcoin kaevandamise Companiesin protsess, mis mõned sektori ettevõtted on raamimine rikkumiseks oma ärisaladusi.

(Coin Front) Vaatamata sellele, et Bitcoin Bowl toonud hea hinnangust, BitPay ja ESPN jõudnud vastastikusele kokkuleppele lõpetada, milline oleks olnud kolme aasta sponsorlus ürituse.

(CNBC) Investorid varsti võiks alata kauplemine aktsiate esimese Investeerimisvahend seotud Bitcoin.


22. Aprill 2015Viimased uuendatud: 02:51 EDT

(Great Wall of Numbers) Pärast konsulteerimist mitmete tööstuse eksperdid, ma ehitatud töötlemata, kuid üksikasjalikuma voolu fundsbased tegeliku kasutaja käitumist.

(Inside Bitcoins) Ripple makse võrk silmitsi kriitikat sel nädalal üle paljastused likviidsus osad oma varad. See on tulnud ilmsiks, et Ripple väravad - onramps ja offramps võrgu - on võime "külmutada" kasutaja vahendite tahte. Lisaks Ripple Labs on juba kasutanud oma mõjuvõimu, et veenda Bitstamp, silmapaistev värav ja vahetada, külmutada $ 1 miljoni dollari väärtuses fundsbelonging et Ripple on lahkunud asutaja Jed McCaleb.

(TechCrunch) Teade välja täna juhendab kliente sisse logida oma Mt. GOX konto claims.mtgox.com, kust nad saavad oma katse taasväärtustamine. (On olemas ka offline valik neile, kes eelistavad mägedes paberimajandust.)

(Räägime Bitcoin) Stephanie, Andreas ja Adam rääkida varakult Ettevõtja Charlie Shrem.

(Selle CoinTelegraph) Köidis esimene blockchain-toega platvormi, mis võimaldab fiat valuuta, mida kasutatakse nagu Bitcoin, on ametlikult vabastatakse kohe krüpto vahetada, ShapeShift. See integratsioon nüüd teha valutult lihtne Dodge Bitcoin volatiilsus kasutades krüptooperatsiooni mündi versioon USD.

(Coin Fire) Bitmain on töötanud lahenduse leevendada DDoS attackson AntPool ja AntMiners. Selle asemel üritab võidelda tulega tule, seda tõhusam viis vähendada mõju DDoS rünnaku on vältida rünnak, mitte võidelda tagasi.

(Traders Magazine) Genesis Trading, täielikult kuuluv tütarettevõtja Digital Valuuta Group ja jagunemine börsimaakleri SecondMarket, äsja avas oma uksed ja launcheditself esimese USA börsimaakleri spetsialiseeruda kauplemise digitaalse valuutades, sealhulgas Bitcoin.

(CoinDesk) New York Department of Financial Services superintendent Benjamin M. Lawsky prognoosib lõplik versioon BitLicense reguleeriva raamistiku vabastatakse millalgi enne mai lõppu.

Seotud uudised


Post Bitcoin

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC (Q-U) ABC-d

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - mis nad on, kuidas kasutada BTC kaarte

Post Bitcoin

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 21.-27. September 2014

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!

Post Bitcoin

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna