11. mai 2015 | Estonian.lamareschale.org

11. mai 2015

11. mai 2015

(CoinDesk) Canberra mobiilse transport app MyBus 2,0 peatunud nõustudes Bitcoin maksete followingpoor veojõu digitaalse valuuta.

(CNN Money) Nasdaq börsi koputades Bitcoin võimas uus tehing tehnoloogia luua turvalisem, tõhusam süsteem kaubelda varud.

(CoinDesk) väljapressija rühma DD4BC näib ühendatud uue laine jagatud teenuste keelamise (DDoS) rünnakud organisatsioonid Šveits, Uus-Meremaa ja Austraalia.12. Mai 2015(CoinDesk) MIT Digitaalne Valuuta Initiative direktor Brian Forde on väljastanud uue blogi postitus, mida ta püüab juhtida tähelepanu neljale "kriitiline vigu" lähenemise seni võetud New Yorgi osariigi reguleerida digitaalse valuuta tööstuses.

(IBT) Endine MasterCard Peatreener Marcel Roelants on liitunud Bitcoin tasumise töötleja BitPayto pea üles oma tegevusega Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas.

(Forklog) Bitcoin on nüüd saadaval vahetades 130 riigis üle maailma, sealhulgas endise Nõukogude republicsvia populaarne instant rahaülekande teenuseid.

(Coin Fire) Coin Fire on uhked, et tutvustada meie uut arvamused sectionto veebilehel.

(Bitcoin Magazine) Corona on uus koostööl orienteeritud võrgustiku ja kogukonna detsentraliseeritud rakendus (DAPP) arendajad otsima ressursse ja rahalist toetust.


4. Mai 2015Viimased uuendatud: 02:27 PDT

(Gavin Andresen kohta Svbtle) Gavin arutleb, miks ta tunneb vajadust ploki suurus increaseand miks tundub, et vaja on nüüd kiire.

(TechCrunch) Viimastel aastatel Mt.Gox, Bitstamp ja lugematuid teisi tsentraliseeritud teenused on tõsiselt turvarikkumistest. Aga Case hakkab lõpetama kõik see, sest see käivitamisel on ehitatud üks kõige turvalisem riistvara Bitcoin rahakotid maailmas. Käivitamisel alustab laval täna häirida NY.


6. Mai 2015Viimased uuendatud: 02:39 PDT

(TechCrunch) Twin Harvardi lõpetajatele Facebook hall Cameron ja Tyler Winklevoss lihtsalt võttis etapil tõkestada NY uuendada kõik oma viimaste Bitcoin projekte.

(Mining Pool) Garza lõppeesmärk ähvardab Vadalà füüsiliselt ise, kuid väga selgelt, et inimesed Garza ütleb Vadalà petetuna ei mängita. Ta ütleb, et ta annab kriminaalasja investorid kõik informationon Vadalà võimalik ja et ta rünnata Vadalà alates "spoileriring".


Microwallet.org välja lülitamineMicrowallet.org tagasi ainult teenus, mis volituste sadu Bitcoin kraan saidid on teatanud suletakse see uksed varsti.

Sait, mis on olnud ühenduses, kuna see on loomise novembris 2013. Teatas täna, et see oli müüki ja et sait oleks lõppeb peagi.

Müntide Fire õppinud sulgemise täna varahommikul pärast Microwallet saidi läks offline lühikese aja jooksul varem sel nädalal.

Täna sõnum oli postitatud Microwallet.org sait, mis saidi lähtekoodi on müügiks 4BTC. Sõnumi saab lugeda siit: https://www.microwallet.org/index/sale

Me ei ole kindel, kas see ost hõlmab domeeninime, kuid põhineb kirjeldus loetletud kohapeal tundub omanik on lihtsalt müües lähtekoodi ja mitte Microwallet.org domeeni.

Ajal vajutage Müntide Fire on jõudnud välja kommentaari, kuid ei ole veel vastust saanud. Kuigi saidi lihtsalt loetletakse, et see on praegu müügil Müntide Fire on kinnitanud, et tegelik teenus tegelikult suletakse pärast post tegi omanikega Bitcoin Talk märkides:

(Https://bitcointalk.org/index.php?topic=348060.msg8330919#msg8330919)


Mis on Microwallet?Palju segistid kasutate teenust nimega Microwallet.org kohana, kus maksed on salvestatud enne saadetakse teile.

Microwallet.org on mikro vahemälu. Erinevad segistid kasutavad seda süsteemi erinevatel põhjustel.

Kui tehing toimub Bitcoin võrgu see saadetakse blockchain kus see on kinnitatud (see võtab aega) ja tehingu tasu ei võeta. Mis Microwallet omanikud ja operaatorid segistid Kirjuta müntide aadress ja neid säilitatakse hiljem jagunema "maha kett" kohe.

See võimaldab segistid saata teade Microwallet.org saidi öelda, et te olete saanud mõned Bitcoin ja nad liiguvad seestpoolt alates kraan aadressi oma Microwallet.org aadress. Kui olete jõudnud künnis mündid avaliable teile kui lõppkasutajale tuleb tühistada mis on siis, kui tehing läheb tagasi blockchain.

Kasutades saidi nagu Microwallet.org on lihtsam kraan omanik saata teile mikro tehingute ja säästab tasud sidudes kuni tehingute samuti.

Mis teeb selle selline lahe teenus on see, et kui olete jõudnud tagasi piir sa ei pea midagi tegema. Mündid saadetakse automaatselt teie Bitcoin rahakoti aadress, millele sa ei pea midagi tegema tegelikult saada oma Microwallet setup. See automaatselt olemas, kui te kasutate oma Bitcoin aadress saidil, mis toetab Microwallet.org

Microwallet.org on täiesti usaldusväärne, arendajad on aktiivsed erinevatel platvormidel ja alati väljamakse ajal. Nagu te kasutate erinevaid segistid, et ma olen vaadates paljud neist on powered by Microwallet.org.

Kuigi Microwallet.org ei ole tõsi rahakoti kuid ajutise ruumi väikeste tehingute see on täiesti usaldusväärne ja kodu mitme Bitcoin segistid väljamakseid.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin krediidi mull 1. osa: Bitcoin Margin Trading

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest

Post Bitcoin

Leetcoini tegevdirektor Kingsley Edwards kõneleb konkurentsivõimeliste mängude ja bitcoini rewards

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

Bitlicensei ajakohastamine - Lawsky lisab Bitcoini reguleerivale raamistikule uued versioonid

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

Kuidas osta bittiiniid Indias: lühijuhend

Post Bitcoin

Osta Bitcoinid koos Paypal - sammhaaval Tutorial

Post Bitcoin

Kuidas osta Bitcoini pangakontoga. Traat ülekanne

Post Bitcoin

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna

Post Bitcoin

Maksekaartide aktsepteerimisega kauplejad Aafrikas