Ülevaade: Free-bit.co.in | Estonian.lamareschale.org

Ülevaade: Free-bit.co.in

Ülevaade: Free-bit.co.in

Meil on uustulnuk maailma Bitcoin faucetswith Free-bit.co.in.

Hiljuti teatas ja arenevad kiiresti uue kraan on mulle huvitav, sest tegelikult see on uus ja et kuigi see on suhteliselt lihtne hetkel on väga vähe reklaame.

Võite külastada Free-bit.co.in iga tund serveerimistsükli mis on vahemikus 40 satoshi ja 1000 satoshi.

Sait pakub captcha alates recaptcha mis tähendab, et see on üsna lihtne täita kõige korda. Saidil on ka vahetu väljamakseid oma Microwallet.org konto, mida ma olen fänn meile seda kimbud üles kõik tehingud ja talletab need ära.

Üks asi, et see Bitcoin kraan teeb ja paljud teised hiljuti näitab kogu jääksaldo segisti et sa ei tea, et raisata oma aega, kui kraan ei ole veel ühtegi münti loobuda ajal oma visiidil.

See kraan saab kõrgeid hindeid minult, sest kiire laadimise, kasutusmugavus, lihtne captcha ja et see on tunni kraan.Ülevaade: tasuta bitcoini kraanTasuta Bitcoin kraan on kraan ma polnud kunagi enne külastanud, kuid oli kallutada maha omaniku poolt, et võtta pilk.

See on suhteliselt uus kraan, mis kasutab teie Microwallet konto ja pakub vahel 100-300 satoshi iga tund oma visiidi.

Oras on suur, et see on väga vähe reklaame, mis on väga palju välja viis. Keritava teksti kohale aadressiribale on veidi tüütu ja tundub diletantlik hetkel, kuid see ei suhelda punkti, mida tuleks naasmist kraan iga tund.

Captchas pakuvad SOLVEmedia et nad on tavaliselt väga lihtne täita.

Maksed sellel saidil on instant oma Microwallet konto, et sa ei pea kunagi muretsema jõuda vähemalt tasakaalu selle kraan ja oma tasakaalu teistele Microwallet saite ühendavad kokku, et aidata teil saavutada väljamakse kiiremini Microwallet.

Sait pakub mõned põhiandmed algajatele umbes segistid ja Bitcoins ja koormused üsna kiiresti kõige korda.

Kuigi sait ei näidata summa kokku Bitcoin sisalduva (nii et sa tead, et kraan on BTC maksma teile) kuskil tundub omanik on olnud väga positiivne ja mul on põhjust arvata, siis kinni juba mõnda aega kuna arendaja soovib ta tegelikult minna.

See tundub olevat suurepärane uus tulija Bitcoin kraan maailma!


Ülevaade: MiniBitOlen otsinud uusi segistid, mis on tulemas Internetis viimase mitu päeva ja üks nn MiniBit on tõesti põnev mulle, sest see on veel üks neist Bitcoin segistid, mis on lihtsalt surnud lihtne.

Kui see kraan käivitati see oli algselt serveerimistsükli tuli iga päev, kuid varem sel nädalal teatati, et püünistes toimuvad nüüd iga kuue tunni jooksul.

Mis MiniBit see on mitu reklaami, kuid nad on paigutatud hästi, et nad ei ole liiga häirivad. Sait sisaldab ka lihtne täita captcha alates SOLVEmedia mis tähendab, et nad on alati väga lihtne lugeda, mida ma leida on suur pluss.

Väljamaksed sellel saidil võib olla väike, kuid need on koheselt saadetakse teie Microwallet konto. Üks suur pluss saidi kuigi on võime lihtsalt täielik captchas ja teenida isegi rohkem väikeste tase münti. Võite külastada "teenida rohkem" osa saidile ja täita kiire captchas kergesti teenida kiiresti. Nad on ka andes ära reklaam krediiti kohapeal.

Sait on kiire laadimist captchas on väga lihtne täita ja teenida rohkem sektsioonis pakub ainulaadne twist teenida väikeses koguses väga kiiresti. Ma tihti jätnud tab taustal avatud sellel saidil ja lihtsalt täielik captchas nagu ma olen surfamine ümber Internet.


Bitcoin Zebra ülevaadeBitcoin Zebra on uus kraan mulle. Olen näinud mõned reklaami see kasvatamine kuni kogu Internet ja mitmed mu Bitcoin sõbrad on ka vahendada mulle, et see on väga kraan, et maksab iga nädal ja on korralik tase saavad üsna natuke vaba Bitcoins teenitud.

Võimaldab teil mängida iga tund meelega FreeBitco.in mu esimene reaktsioon oli, et valge tekst mustal taustal on raske lugeda, kuigi ma mõistan mõte saidi kutsutakse Bitcoin Zebra.

Sait saadetised mõõdukalt kiire ja on mitu reklaami, kuid nad ei tundu olevat liiga viisil kuigi kohati kvaliteedi puudub vastu mõned teised segistid Olen tutvunud ja vaadata minevikku.

Üks asi, mis Bitcoin Zebra teeb küll, et ma leidsin nii suur pluss, et ükski teine ​​kraan on teinud minu reisib on pakkuda Google Chrome laiendus, mis teavitab teid iga kord, kui on valmis uue doseerimistorustikuga alates kraan. Ma leidsin, et see suur pluss. Ma ei ole näinud ühtegi muud kraan pakkumisi selles seisuga veel, kuid see funktsioon on nii suur ja üks, mis tõesti muudab Bitcoin Zebra seista välja tõrjuda segistid, et leiate kõik üle interneti.

Bitcoin Zebra laeb kiiresti, on uuenduslik Google Chrome'i laiendus, et ma ei ole näinud kedagi teist teed (kuid teised segistid peaks pöörama tähelepanu!), Nad ju standard solvemedia captcha mis tähendab, et sageli on vaja lisatööd, kuid on peaaegu alati lihtne lugeda ja kaubaveo kiire ja nad nädalas väljamakseid, mis on alati väga usaldusväärne.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 21.-27. September 2014

Post Bitcoin

Mis on Peercoin?

Post Bitcoin

Kuidas kasutada oma Bitcoin rahakott vaba müntide hankimiseks

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Kas Bitcoin on ohutu? Jah. See on sina, millest ma pole kindel

Post Bitcoin

Coinbase, Gemini ja CoinX Battle on esimene litsentseeritud Bitcoin Exchange

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid

Post Bitcoin

6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini

Post Bitcoin

3 parimat viisi Bitcoin Cash (Bcash, BCH või BCC) ostmiseks

Post Bitcoin

Kuidas osta bitcoineid, kui sa oled noob - bitcoin tahvlit teisipäeval

Post Bitcoin

Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest

Post Bitcoin

Facebooki insener Ben Davenport ühineb ühe uue Bitcoini käivitamisega BitGoga